Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Falkon 2016 - Lublin, 4-6 XI 2016

<< < (7/9) > >>

Skoq:
Sorry chłopaki ale ja odpadam jednak - mimo, że jeszcze kilka godzin temu byłem niemal pewien, że pojadę - życie zaskakuje... Fajnego grania życzę i do zobaczenia na kolejnym turnieju ;)
 

Qlig:
Jasieq - wczoraj zapomniałeś pudełka za znacznikami, ja je mam, ale zapomniałem rano ;)
przekażę przy okazji ;)

Marcino:
To może ja zacznę...

Od razu daje znać że dotarłem cały do domu. Podróż była na prawdę ok. Nie było mgły, mały ruch, szybko i do celu :)

Turniej jak zwykle fajny, poza tym że gorąco było, by za chwilę przy wietrzeniu zrobiło się zimno. Spory hałas na sali i do tego Truobler obok wykrzykujący czy Żołnierz Rodu chroni siebie gdy jest stwór czy innych :P
Bilans moich gier to 4 porażki i 4 wygrane więc całkiem dobrze, a do tego rozgromienie Quliga do zera....bezcenne, sorry Qulig ale nadal się uśmiecham na samą myśl :)

Dzięki chłopaki za fajne granie.

Jasieq:
@Qlig thx, stało się tak za sprawą mojej zawsze pomocnej i wspierającej kompanii, która nawet mi nie dała czasu rzeczy po grze pozbierać, dobrze że mi kart w czasie ostatniej gry nie zabrali i nie wynieśli mnie z sali. :P

Dzięki wszystkim za świetny turniej, który udało się sprawnie rozegrać. Wygrana cieszy - tym bardziej że w końcu udało mi się zwyciężyć wszystkie pojedynki - zwłaszcza po takich horrorach jak z Qbą czy z Katim - w tej pierwszej skończyło mi się dosłownie wszystko i wiedziałem że albo kończę grę, albo przegrywam, z Katim z kolei ja grałem z dwoma nieusuniętymi z gry wojownikami w talii, a on z kilkoma na stole, za to praktycznie bez niezanihilowanych kart. Na szczęście wyszedłem obronną ręką z obu sytuacji.

Miny przeciwników w większości gier - bezcenne. ;)

Postaram się wrzucić talię asap. Fajnie że znowu udało się nam spotkać i pograć w DT :)

Kati:
Podium:
1. Jasieq
2. Qlig
3. Kati

Ostatecznie było nas 9 osób, a ostatni pojedynek skończył się zdrowo po 1. kilka talii na Mishimie, 2 na plemieńcach, Imperial, Cybertronic, Legion, a i żeBractwo się pojawiło. Prohibicja sztuki, mrocznej i ki wzmogła zapotrzebowanie na nie ;)

Co do gier to i śmieszno i straszno było. Miałem 3 horrory, i wszystkie przegrane, z czego w jednym na ostatniej prostej sam sobie włożyłem kija w szprychy,przegrywając na własne życzenie, a w kolejnych dwóch, cóż błędy błędy i jeszcze raz karta nie szła ;) Jednak jedna gra na rok to trochę za mało i wychodzi się z wprawy.

Co do samego turnieju, następnym razem musimy do krzesełek przykleić karteczki "Tak, to krzesło jest nam potrzebne" :)

Sama organizacja turnieju bez zastrzeżeń, za co należą się podziękowania dla Trabblera.
Falkony przyzwyczaiły nas do tej pory, że zawsze wracało się z jakimiś tantiemami, tak w tym roku było małe zdziwienie kiedy się okazało, że organizatorzy Falkonu o nas zapomnieli w tym temacie. Dobrze, że zgodzili się chociaż na turniej w sobotę :D

Robiłem trochę zdjęć, jak je zgram to wrzucę na chomika i jakiś hosting do pobrania i wkleję tutaj

Z tego co widzę Zjava 2017 będzie 18-19.02.2017, to trochę ponad 3 miesiące. Może coś uda się rozegrać wcześniej? ale to temat na inny wątek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej