Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Polcon - Lublin, 24-27 VIII 2006

(1/20) > >>

Troublestarter:
Jest pomysł żeby zorganizować turniej na Polconie konwencie jednym z największych w Polsce , nie wiem jakie będą koszty, nocleg jest zagwarantowany (pewnie za jakąś opłatą). Konwent odbywa się w dniach 24-27 sierpnia w LUBLINIE. Więcej informacji podam jak zdobędę info. o konwencie:

http://polcon.fandom.art.pl/

Nicodemus:
Dzisiaj wlasnie o tym rozmawialismy. Na takim konwencie to jasne ze bedzie turniej :) Zorganizuje sie i jak Ci sami ludzie przyjada ktorzy byli na ostatnim turnieju doom trooper to bedzie naprawde duzo nas, bo bedzie jeszcze troche z lublina :) wystarczy stala grajaca ekipa, a ile jeszcze jest tych ktorzy nie maja czasu tak czesto grac jak my :)
Zawiadomilem juz organizatorow POLCON ze Doom Trooper odzywa i zeby wlaczyli do programu turniej dla nas :)

pozdrawiam

Fungus:
Całkiem całkiem... Ja się na to pisze na bank. To znaczy cała grająca Jelenia Góra i nie tylko ma się rozumieć. I ceny wejsciówek aż tak nie przygniatają. Mam nadzieję, że zleci się nas tam co najmniej tylu ilu byłu w Katowicach i zobacze wasze miluchne buźki. Tylko pytanko natury technicznej: czy my tam będziemy nocowali? Myśle, że by się zdało to by więcej czasu było na giercenie w karciochy. Doom Trooper wraca na Ziemię.

Pozdro...

bulielmo:

--- Cytat: "Fungus" ---I ceny wejsciówek aż tak nie przygniatają.

--- Koniec cytatu ---


O jakiej kwocie mówimy gdyż wraz z noclegiem i pociągiem z BB to koszt może się zrobić spory. :-)

pretorianstalker:
Nie liczyłbym na wszystkich ludzi co byli w Katowicach. Część była tylko dlatego, ze to własnie były Katowice :D I było blisko. Myślę, że z ekipy z Katowic i okolic nie uzbiera się więcej niż 5 osób. Do tego może ludzie z Krakowa. Byłaby w najlepszym razie ekipa o liczebności zbliżonej do tej z Flamberga.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej