Pozostałe > Ziemia Niczyja

Inne hobby...

<< < (2/7) > >>

Skoq:
Kiedyś i teraz nadal w sumie - KOMIKSY (mam nadal ok 1200  szt :P )- uwielbiam nadal je czytać - niestety ceny mnie przerażają ostatnio - ale czego sie nie robi dla hobby, kiedys były w duzych ilościach planszówki - od "Bogów Wikingów" przez "Celtyckie Miecze"aż do MiM - nawet sami z kumplami wymyslaliśmy różne systemy planszowo-rpgowe, lub planszowe-bitewne - to były czasy - teraz od czasu do czasu grywam jeszcze tylko w MiMa - ale towarzystwo się bardzo nie zmieniło - wszyscy mają bakcyla do grania.. :) , oprócz komiksów i gierek (co ciekawe nie przepadam za komputerowymi - szybko się nimi nudzę z braku towarzystwa) - jest jeszcze MUZA - w sensie słuchania i kolekcjonowania - też w dużych ilościach - gatunki óżne - co się spodoba..
Pozdro
PS. a jak byłem mniejszy to moim głównym zajęciem było szaleństwo z klockami LEGO - pomysłów lawiny :mrgreen:

Troublestarter:
od małego gry gry i jeszcze raz gry :)) najróżniejsze, wtedy : byle nie za mocno skomplikowane, duzo grałem w MiM, mam tez chyba cały magiczny miecz, do tego modelarstwo (głownie plastiki - oczywiście z malowaniem), pozniej przyszedł czas na DT (zarazili mnie kumple -rok po wydaniu gry w polsce) - to zajęło mnie to na kilka lat ,pozniej strategie na kompie, nie pogardze tez dobrą książka ale raczej nie jest to fantastyka (moze poza kilkoma książkami forgotten realms), co do muzyki to duuuzo elektroniki (trance, techno czasem ambient i chillout ) oraz rock (od klasyki po różne odchylenia) poza tym posiadam jeszcze jedno hobby : picie browara (uskuteczniane od 7 lat :D )

Marqwitch:
Zainteresowania? Są w profilu, ale mogę się powtórzyć :)
Otóż, co do komiksów - Transformers G1 i jeszcze raz Transformers G1, choć polska edycja była niekompletna (lubię także Lobo, ale nie miałem nigdy żadnego egzemplarza).
Co do filmów - Transformers G1 (cztery sezony plus pełnometrażówka! Niebawem Film - mam gdzieś Japońskie podróby i nieudane kolejne edycje takie jak Cybertron, Energon czy Armada).
Co do figurek - Transformers! (kupowałem je jeszcze w Pewexie - aktualnie opanowały mój strych i planują jak powrócić na Cybertron).
Co do karcianek (pisałem już gdzieś o tym, lecz nie wiem czy nie było to przypadkiem stare forum) - Poza pierwszorzędnym DT gram także w DARK EDEN, KULT (moja talia Gamichicotha zwycięża w pierwszej turze - najlepsze talie Kethera wygrywają zazwyczaj dopiero w trzeciej!), MAGIC The GATHERING (wyłącznie od ósmej edycji za wyjątkiem Kamigawy! - Old Design mi się nie podoba, ma zazwyczaj gorsze ilustracje i wogóle jest mniej klimatyczny czego nie można powiedzieć o Ravnicy), POKEMON (skończyłem się w to bawić wraz z pojawieniem się dodatków EX, ale od czasu do czasu ciągle gram i zamierzam to kiedyś uzbierać) i od niedawna MONTY PYTHON and the HOLY GRAIL (jestem ciekawy kiedy pretor ze mną wreszcie wygra :P ).
Co do RPG - kiedyś grałemw WARHAMMERA, ale to przechodzi wraz z wiekiem (szczególnie kiedy spotyka się coraz mniej poważnych ludzi, którzy się tym zajmują i kreują postacie Krasnoludosmoków, Goblinosmoków czy Halflingoskavenodemonicznych Reptilionofimirovyvernów chaosu! Gra posiada niezły klimat Dark Fantasy, ale ma żałosną mechanikę), teraz gram w WIEDŹMINA GW - razem z bajarzem Giefergiem (pomimo iż nie dociera do mnie kunszt Sapkowskiego). Przekonwertowałem również ŚWIAT MROKU na mechanikę L5K (kocham Wampira, ale odnalezienie poważnych graczy, którzy chcieliby w niego zagrać to wielki problem).
Co do muzyki - Hard Rock i Heavy Metal (Speed/Thrash, Melodic Rock, AOR i ogółem lata 80's), a do tego trochę Klasyki (Rysio Wagner :evil: ), Folku (głównie celtyckiego i trochę azjatyckiego) a także Eksperimental Jazzu (uwielbiam Jorane i naszego polskiego Możdżera) i innych, które ciężko zakwalifikować lub uznaje się je za muzykę Electro czy haniebnie za Pop. Moją ulubioną artystką jest i miejmy nadzieję zawsze będzie Beverley Craven!
A poza tym wszystkim Starożytny Egipt, angielski humor (MP) i poezja! - K.K. Baczyński i Halina Poświatowska.

Gieferg:

--- Cytuj ---Co do filmów - Transformers G1 (cztery sezony plus pełnometrażówka! Niebawem Film - mam gdzieś Japońskie podróby i nieudane kolejne edycje takie jak Cybertron, Energon czy Armada).
--- Koniec cytatu ---


Nie znasz się :P
Z oryginalnych TF fajny był The Movie, pierwszy sezon, parę odcinków z drugiego i trzeciego, ale zdecydowana więksszość to bardziej shitformers. Już lepsze były komiksy. Co do "japońskich podrób" seria Headmasters pod względem fabuły jest zdecydowanie przed amerykańskim G1 a pod względem rysunków wcale mu nie ustępuje.

ALe to tylko moja opinia.

A żeby nie było że tylko się czepiam zamiast pisać na temat:

-W Doomtroopera grałem kiedyś, teraz już prawie nie gram (choć nadal uważam za najlepsza karciankę), swoich kart nie mam (oddałem udziały w naszej wspólnej kolekcji Pretorowi w zamian za udziały w PSXie dobrych parę lat temu :P ) grałem też trochę w Kult ale nie miałem swoich kart.
-RPG - kiedyś warhammer, L5K, teraz WIEDŹMIN GW ale ostatnio coś cienko to wygląda
-Muzyka - Pearl Jam & reszta grunge i muzyka filmowa, a poza tym rózne np. Dżem, Pink Floyd, Metallica, Clannad, Ankh, Guns N Roses itd.
-film - głownie fantastyczny - Lord Of The Rings, Alieny 1-3 i inne widoczne tutaj. Głownei są to filmy z lat 80-tych i 90-tych choć i z nowych się coś znajdzie (LOTR, Batman Begins)
-Transformers  :mrgreen: przy czym moja ulubioną (oczywiście po THE MOVIE) serią jest "japońska podróba" Headmasters. No i miałem wszystkie wydane po polsku komiksy które wydałem Marqwitchowi za kilka kart do DT (ale byłem idiotą, szkoda gadać) a ten je wszystkie zgubił....
- z innych komiksów najbardziej lubiłem i w sumei nadal lubię Batmana.
- no i historia - ma się tego magistra  :mrgreen: zawsze mnie interesowały polskie okręty wojenne z IIWŚ i o nich pisałem pracę magisterską.
- kiedyś byłem też fanatykiem komputerowych i konsolowych bijatyk - od Street Fightera II przez Mortal Kombat, Soul Blade'a, tekkena do Soul Calibur (Marqwitch i Pretor też byli  :mrgreen: grałem głownie z nimi)

Marqwitch:
Headmasters jest SHITowe tak samo jak inne japońskie bajeczki, Grunge i Sapkowski... Gieferg dorośnij! - jaki dajesz przykład szkolnej młodzieży?! :lol:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej