Maja 11, 2024, 04:22:25 pm
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Do dołu

Autor Wątek: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011  (Przeczytany 29746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake PL_issken

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 615
  • Look behind you, a Three-Headed Monkey!
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 12, 2011, 03:36:24 am »

Skończyłem układać talię. Lepiej późno (już po 3) niż za późno.
Zdrzemnę się...
Zapisane

gromblin

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 12, 2011, 10:49:20 am »

Mnie niestety nie będzie - obowiązki rodzicielskie
Zapisane

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 13, 2011, 10:58:27 am »

wyniki:
1. Skoq
2. Necrobutcher
3. Lechu
4. Lapson

moja relacje napisze wieczorkiem ;)
Zapisane

Snake PL_issken

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 615
  • Look behind you, a Three-Headed Monkey!
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 13, 2011, 11:01:47 am »

Szczerze gratuluję, zwłaszcza Necrobutcherowi drugiego miejsca! :)
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 13, 2011, 06:18:24 pm »

Kolejny bardzo ciekawy turniej. Budujące jest że coraz rzadziej mozna spotkac talie oparte na dziwnych blokach czy wrednych sztuczkach, a coraz więcej jest pomysłow na to jak zabić wojowników przeciwnika. Czy jest to wynikiem zasad czy ogólnego podejścia Graczy nie wiem ale oby tak dalej! W sumie w turnieju brało udział 15 osób ( chyba? ). Szkoda że nie udało się zrealizować początkowych 23 deklaracji ale w sumie gier i tak było sporo. Jak zwykle podzieliliśmy sie na 2 grupy. Grupę A i grupę śmierci ;). Miałem szczęście trafić do tej drugiej co zakończyło sie zajęciem w niej 5 miejsca ( Kati był lepszy w małych punktach - Nie wiem jakim cudem :D ) i nie wyjście z grupy. Mimo wszystko bardzo miło wspominam wszystkie pojedynki tym bardziej że nawet w tych przegranych losy ważyły sie zawsze do samego końca i czasami jedno złe zagranie ( pieprzona Anihilacja ;) ) decydowało o wyniku i awansie z grupy. Gratulacje oczywiście dla Skoqa za wygranie turnieju i jego organizację, natomiast na szczególne uznanie zasłużył Necrobutcher ( nie mylić z Nekro ;) ) który doszedł aż do finału! Po części czuję sie odpowiedzialny za jego sukces gdyż ilość gier jakie rozegraliśmy przed turniejem, w trakcie których dopracowywaliśmy nasze talie była naprawdę spora i cieszy że nie poszły one na marne, przynajmniej w Jego przypadku ;). Po turnieju a w zasadzie jeszcze w trakcie jego trwania rozpoczęły sie drafty na które szczególnie miałem chrapkę. Niestety dla mnie draft okazał sie totalna porażką, a wszystkie karty które wylosowałem w boosterach były mniej więcej tyle warte co jedna karta Nekro ( nie mylić z Necrobucherem ;) ) - Mina, Qliga - Działko "Mysliwy" czy Młodego - Durand, nie wspominając o Furiach, Boskich, Snach itp. Jak to mówią kto nie ma szczęścia w kartach ten... nie ma szczęścia ;). Podsumowując grało sie fajnie. Kiedy następny turniej?  ;) 
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 13, 2011, 07:04:05 pm »

Turniej przyjemny, choc z wyniku nie moge byc zadowolny - myslalem, ze bedzie jakis progres w stosunku do tego co osiagnalem poprzednia talia na sterowcach, niestety nie bylo. Byl na tym turnieju jeden gracz, ktory mial na mnie sposob (szczerze mowiac nadal nie wiem jaki to sposob) - Necrobutcher. Moja talia miala byc troche zabawowa - cos w stylu hollywodzkiego filmu - para amerykanskich agentow ratuje swiat, w przedostatniej scenie odlatuja na chinskim sterowcu, dalej scena lozkowa, napisy koncowe i 40:0. Niestety kilkukrotnie nie bylo happy endu.
No w kazdym razie, tak jak napisal Muleq, bylo nas 15tu. Dwie grupy - grupa A siedmiosobowa i grupa smierci osmiosobowa. Oczywiscie nazwa "grupa smierci" bierze sie stad, ze wszyscy, ktorzy wyszli z tej grupy "umarli" w cwierfinalach, a nie z domniemanego wysokiego poziomu tej grupy ;). Skoq, Ja, Lapson i Necrobutcher bylismy w grupie A.  W tej kolejnosci z niej wyszlismy.
W drafcie dostalem sen i furie.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 14, 2011, 03:30:52 pm »

Cytuj
Moja talia miala byc troche zabawowa - cos w stylu hollywodzkiego filmu - para amerykanskich agentow ratuje swiat

Grałeś na Pam Afton i Lane Chunga? ;) To nic dziwnego, że nie było happy endu ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 14, 2011, 05:48:59 pm »

Cytuj
Moja talia miala byc troche zabawowa - cos w stylu hollywodzkiego filmu - para amerykanskich agentow ratuje swiat

Grałeś na Pam Afton i Lane Chunga? ;) To nic dziwnego, że nie było happy endu ;)

no masz racje, moze to nie byli agenci amerykanscy. on jest obywatelem swiata, ona francuzka - to chyba nawet bardziej romantyczne  ;)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 14, 2011, 10:10:52 pm »

Pomysł miałby sens gdybyście grali turniej walentynkowy :P Inaczej nie widzę talii na tych kartach, ale wrzuć do tematu odpowiedniego, który mam nadzieję powstanie.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 14, 2011, 10:36:29 pm »

Wielkie dzięki Snake!:)

Wreszcie wróciłem to KRK, i dlatego naskrobię coś przed snem ;).
Tak jak pisał Muleq, turniej rzeczywiście był bardzo przyjemy, dużo ciekawych talii nastawionych na walkę, brak dziwnych bloków, placówki w czystej postaci. Nie zakładałem, że moja talia dużo wskóra co najwyżej dawałem sobie szanse że fuksem z grupy wyjdę, a stało się inaczej... Trzy pierwsze pojedynki przegrałem: ze Skoqiem do pewnego momentu punktacja była wyrównana a potem przyszedł do mnie po kolędzie Miś Valpurgius i było po ptokach. Z Pawłem karta mi w ogóle nie przyszła (wojownik w 6 turze!!!), a z Lapsonem to już chyba tradycją będzie turniejową że do 0 przegrywam ;). Po tych trzech grach talia jakoś nabrała rozpędu i jakoś udało mi się zająć zaszczytne 2 miejsce.
Zapisane
Non Serviam !

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 15, 2011, 10:30:55 am »

Zdjęcia z konwentu w folderze Galeria

                                         http://chomikuj.pl/Ageron


turniej fajny, szkoda, że nie dotrało tylu ludziów co miało.
Grało się też fajnie, 3 pierwsze gry do przodu, a później już tylko źle...  :( co nie rpzeszkodziło wyjść z grupy fartem wyprzedzając Mulqa w małych punktach, by ostatecznie na Skoqu, z doskoku po wyrównanej batalii i dramatycznej końcówce (hehe) zaliczyć 5 porażkę z rzędu  :D
Talie naprawdę ciekawe były
a co do samej atmosfery, jak zwykle fajnie, miło i dużo śmiechu
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2011, 05:10:30 pm wysłana przez Kati »
Zapisane

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 15, 2011, 08:49:51 pm »

doszedłem do siebie, to i naskrobię kilka słów...

na turnieju jak zwykle świetna zabawa i wesoło, talie ciekawe, od razu gratulacje dla Skoqa, Butchera, no i oczywiście Lecha :)

moja talia (117 kart po przeliczeniu :P) wypadła zaskakująco dobrze, w grupie przegrałem z Nekro i z Młodym - muszę zagrać z nim przed następnym turniejem parę razy :P z ciekawszych gier zabawnie było z Muleqiem i Wybrańcem, który to przetasował swoją opasłą talię (64 karty, hahaha!) 4 czy 5 razy podczas gry ja skutecznie broniłem się przed ciosem! - dosłownie :P w ćwierćfinale trafiłem na Lecha, co początkowo wywołało moje zadowolenie, jak się szybko okazało błędnie, happy end się udał i zakochani odlecieli na swoim sterowcu :) - Ci drudzy, pierwszych zanihilowałem :)

po turnieju zagraliśmy drafta i - po raz pierwszy! - trafiłem coś z sensem, na stole niepodzielnie panował mój robot zabójca, nefaryta ilian, furia z nargarothem oraz jito z działkiem myśliwy - drafta wygrałem :) poza tym trafiłem wybieg, który niestety nie doszedł :(

turniej oczywiście in plus, jeszcze raz gratulacje dla podium i do następnego !
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2011, 10:45:59 am wysłana przez Qlig »
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 15, 2011, 09:17:13 pm »

zdjecia super! szczegolnie 42. - pokazuje cala esencje moich pojedynkow z necrobutcherem.
aha, co do ciekawych gier, to zdecydowanie najciekawszy byl moj grupowy pojedynek z Lapsonem, ale bardziej szczegolowo opisze go w dziale z taliami gdy bede wymienial wady mojej  ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2011, 09:19:17 pm wysłana przez Lechu »
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 15, 2011, 11:24:41 pm »

Ilu było nowych uczestników i jak im się podobało?  :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Zjava 2011 - Warszawa, 12-13 II 2011
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 16, 2011, 09:56:48 am »

yyy Paweł? był nowym starym graczem. Z tego co mówił powrócił do dooma po dłuższej przerwie.
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Do góry