Pozostałe > Ziemia Niczyja

Film fabularny Kroniki Mutantów

<< < (2/23) > >>

Marqwitch:
Sam założyłem kiedyś na jakimś forum temacik o filmie MC, ale został on zamknięty a następnie usunięty tak jak większość moich pościków. (ciekawe why)
Intrygują mnie takie rzeczy jak na przykład: religijne sekty, cztery megakorporacje Constantine'a, brak plemion (akcja toczy się na ziemi) i wiele, wiele innych.
PS - mam nadzieję że nie zostanę za to wyrzucony z tego forum tak jak z poprzedniego, ale uważam że doskonałym głównym motywem muzycznym do MC The Movie byłby utwór zespołu Pretty Maids - Future world!!!  :P

koszal:
A ja bym posłuchał Balcerka, jak naparza na mrocznej harmonii... :mrgreen:

valpurgius:
a mnie najbardziej rozwalilo ze w tym  23 wieku zyje sobie Mitch Hunter, co on jest Chukiem Norrisem czy jaki ch... - z tego co zauwazylem to Hunter jest dlugowieczny :lol:

Nicodemus:
valpurgius, Do karcianki wzieto najznamienitrzych bohaterow i najbardziej oslawione oddzialy w historii. Przeciez mozna sobie grac Durandem i Dominikiem (Durand to pierwszy kardynal, a Dominik to najnowszy) Wiec tez dziwnie bywa :) Durandow miedzy jednym a drugim bylo sporo wiec moze i w rodzinie Hunterow bylo paru oslawionych bohaterow ;)

Marqwitch:

--- Cytuj ---Przeciez mozna sobie grac Durandem i Dominikiem
--- Koniec cytatu ---


Kardynałów jest wielu (w każdej Katedrze jest jeden, a na ich czele stoi Kardynał Naczelny - Durand), natomiast Durand jest nieśmiertelny (poznał jako jedyny ostatnie zaklęcie Przemian i dzieląc się nim ze swoimi dwoma bracmi sprawuje nieustannie władzę nad Bractwem). Nie jest on jednak Durandem Pierwszym. Dominik jest Kardynałem głównej Katedry na Lunie i ciągle łudzi się że za swoje zasługi w walce z heretykami i Legionem Ciemności przejmie władzę (naiwniaczek).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej