Forum ogólne > SELEKCJA POLSKICH KART FANOWSKICH

Zasady selekcji

(1/3) > >>

Nekro:
Jeśli ktoś wrzuca kartę w języku obcym to prosiłbym o wrzucenie tłumaczenia pod kartą. Dzięki.

pretorianstalker:
Ok - się zrobi... Będziemy dodawać tłumaczenie do wszystkich kart branych pod uwagę w dyskusji - zarówno w twórczości naszej i zagranicznej :)

A więc od razu taka prośba - jeśli wrzucasz kartę w języku angielskim (lub innym języku niż polski - hebrajskim or whatever) zamieść pod nią tłumaczenie.

Lechu:
dodalem tlumaczenia.

po ile kart wrzucamy?
tez dwa tygodnie dyskusji czy jak?

pretorianstalker:
Tutaj myślę nie ma co się ograniczać, bo w przypadku naszych kart możemy je zmieniać, a więc ciężko narzucić czas :) Dyskutujemy, poprawiamy i jak już są w ostatecznej formie z popraciem graczy to myślę, mają szansę na dopuszczenie do jakiegoś pobocznego turnieju na jakimś zlocie. Ilość kart - nie ograniczajmy się, zawsze będzie o czym rozmawiać, ale myślę, że nie ma co szaleć i wrzucać 30 na dzień.

pretorianstalker:
Co byście powiedzieli na połączenie konkursu z selekcją? :) Rzucamy hasło raz na dwa tygodnie/miesiąc - np Barking Spyder i potem wszyscy, którzy mają ochotę tworzą daną kartę, po czym wybieramy najlepszą wersję. Karty wrzucamy do jednego wątku jak w konkursie i dyskutujemy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej