Forum ogólne > Klub Arkadin

Poprawianie "Nie grywalniaków"

<< < (2/2)

Kapitan Shinobi:
Ostrzałka Wibracyjna
Zamiast bezsensownej karty, którą dołącza się do Miecza (z których większość i tak daje ok +1/+2), żeby dostać kolejne +1, robimy coś takiego:
<oczywiście konieczna jest zmiana obrazka>

Dołącz do swojego szwadronu bądź kohorty, kosztem jednej akcji.
Modyfikatory wszystkich Bron do walki wręcz, których używają twoi wojownicy z tego obszaru, są powiększane o dodatkowe +2 (stosowane na samym początku). Modyfikatory wynikające z obecności kilku OSTRZAŁEK nie kumulują się.

Nadal słabizna, ale już lepiej to wygląda.
Natomiast sam obrazek, który przedstawia sprzęt Valerie Duval, można wykorzystać zgodnie z tym, co przedstawia.

ELEKRYCZNE PAŁKI

ekwipunek  Bauhaus.

BROŃ DO WALKI WRĘCZ. Może jej używać dowolny wojownik Bauhausu. Jego WW zwiększa się o +2, a w walce uderza jako pierwszy. Właściciel ma możliwość rażenia prądem oponenta. Jeżeli na początku walki zapłaci 2P, P przeciwnika zmniejsza się o 3 (na czas starcia). ETOILES MORTANT płacą połowę tego kosztu.

Broń słaba, ale jeśli chodzi o oryginalnego DT to i tak trzyma poziom. No a poza tym, nie wszystko musi być Ceremonialnym Mieczem Mishimy. ;)   

Nekro:
Ja bym zmienił nazwę tych elektrycznych pałek na coś inszego bo to dość dwuznacznie brzmi. ;D

Kapitan Shinobi:
Zgadzam się - nazwa nie jest szczęśliwa, ale tak było w (o ile pamiętam) w polskim bitewniaku WZ.
Angielskiej wersji nie znam, może ich nazwa jest lepsza i można by ją jakoś lepiej przetłumaczyć?.
Albo stworzyć nazwę własną, coś typu "Zestaw Egzekutor".
Może np Zestaw Rozjemca.

PS
Nekro, jakbyś mógł to daj znać czy byłbyś chętny na Kielce w Sierpniu. Szczegóły w temacie "Kiedy jakiś turniej".

PhilDiamond:
Mnie osobiście denerwuje, że wiele fajnych kart z podstawki jest nie grywalnych, a powinno być. Bardzo fajnie jest poprawiona razyda na stronie dtonline.cz , poza lekko poprawionymi statami ma 9477 można ją uleczyć płacąc w PA wartość modyfikowanego pancerza, mi się podoba takie rozwiązanie. Często karty są ok. tylko trzeba poprawić niektóre statystyki, przeważnie panczerz. Kopalnią pomysłów na poprawki kart jest nowa wersja komputerowa DT którą można pobrać ze steamu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej