Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Kiedy jakis turniej?

<< < (2/247) > >>

koszal:
Napiszczcie tfu! napiszcie proszę jak wyglądała sytuacja z noclegiem na turnieju, jak z wyżywieniem.

pretorianstalker:
Nocleg - nikt nie nocował :)
Wyżywienie - we własnym zakresie lub pewnie jakieś bufety - ja np. nie miałem czasu żeby coś zjeść :)
Można było oczywiście nocować, nawet 3 noce z rzędu za jedyne 22zł, ale nikt nie skorzystał.

Diablerist:
Taa, wszyscy byli tak podekscytowani i pochłonięci grą, że nikt nie myślał o jedzeniu :> Ja wciągnąłem ze dwa Prince Polo, a kumple po kanapce. My z Jeleniej wstępnie planowaliśmy nocleg, ale okazało się, że nie ma takiej potrzeby.

Fungus:
Cosik nowego na temat konwentu w Jalonce :lol: razem z kumplami z pewnej organizacji dogadaliśmy się, że spróbujemy załatwić drobne wsparcie finansowe dla organizatorów Kar-Konu i wszystko jest na jak najlepszej drodze. Więc zapraszam pod koniec sierpnia.

A spotkanie we Wrocku odbywa się od 30 VI do 2 VII i też ze słuchu doniesiono mi, że jest całkiem nieźle. Możemy się wkręcić na krzywą paszcze. Do yuo react :?:

Diablerist:
Ktoś wie czy jakiś konwent się jeszcze kroi w tym roku? Koniec września/październik?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej