Forum ogólne > Klub Arkadin

Konkurs - czerwiec [KARTY]

<< < (2/7) > >>

Nicodemus:
Atticus, ja sie domyslam po przeczytaniu karty, ze wykrywa ona i detonuje wszystkie miny itp
Co do mini konkursu to latwo mozna sie podomyslac co do jakis 4 kart - reszta na zasadzie eliminacji :)

pretorianstalker:
Jak tak łatwo się domyślić to podeślij mi swoje typy - jak na razie dostałem dwa typy i jeden jest gorszy od drugiego :D

Ta formuła mi się coraz bardziej podoba :) Mało kto wie tak na prawdę co jest czyje... dla mnie bomba ;)

Diablerist:
Ja już mam 100% pewność co do 4ech kart, 95% co do dwóch, ale za zupełnie nie mogę przyporządkować karty Marqwitchowi i Troublestarterowi :P

Trzy karty, które zapunktują u mnie najwyżej to:
Flow of Asymmetry - mądrze przeniesione działanie z rpga, w sam raz dla Dożywionych Legionistów lub Valpurgiusa, który sam poczaruje, a zablokuje Znawców Sztuki i Crenshawa. No i jakaś przeciwwaga dla wnerwiającego Duranda. Gorzej jak dostanie go Ilian - może być za mocne, ale zawsze jest Spirit of Nataniel :P

Przebudzenie Nefarytów - daje możliwość użycia ciekawych Darów, które mają za duży koszt w akcjach - Kontrola Myśli, Mroczne Przywołanie, Ożywienie. Niweluje największy mankament Nefarytów, niski Pancerz. Działa niestety również na przeciwników. Czyżby rysunek robił Starter, a tekst Muleq, który na każdym turnieju tłucze Nefarytami? :P

Niszczyciel Min - nie wiem czego tu Atticus nie rozumie, mamy podaną otoczkę fabularną (trochę naciąganą, ale ujdzie :P). Ciekawy ekwipunek, chociaż mógłby być nie tylko dla ŻZ (chętnie dołączył bym mu Hellblastera :)) i nie wiem czy nie za mocne to odrzucanie za PZty tylko za akcję (byłby to precedens w DT).

Poza tym:
Abandoned Squad - dość ciekawe, może pomóc w przebiciu się przez rozbudowaną Triadę lub Nietoperze. Po angielsku trochę nie wiadomo do kogo się to "you" odnosi, ale po polsku jest już wszystko jasne.

Laura - powinno być Bohaterka!! :P Ogólnie może być, szczególnie fajna zdolność przechwycenia Pojazdu.

Luna Gazette - trudno się do czegoś przyczepić.

Wszechstronność - jw. + podoba mi się, że można ją zagrać w turze przeciwnika by uzyskać akcję - na razie jedyną opcją była Inspiracja.

Jedyna karta, która odstaje to Ninjitsu, ale w porównaniu do zeszłego miesiąca i tak jest nieźle.

Nekro:

--- Cytat: Diablerist w Czerwca 11, 2008, 10:36:02 pm ---Jedyna karta, która odstaje to Ninjitsu, ale w porównaniu do zeszłego miesiąca i tak jest nieźle.

--- Koniec cytatu ---

Ninjitsu jest fajnie zrobiona graficznie - popatrz sobie jak wyglądają inne moce ki. Odnośnie tekstu to teraz widzę że jest trochę przepakowana i ma tekst dany do lewej strony no ale cóż każdemu się mogło zdarzyć (jesteś zbyt surowy) ;)


--- Cytat: Diablerist w Czerwca 11, 2008, 10:36:02 pm ---Abandoned Squad - dość ciekawe, może pomóc w przebiciu się przez rozbudowaną Triadę lub Nietoperze. Po angielsku trochę nie wiadomo do kogo się to "you" odnosi, ale po polsku jest już wszystko jasne.
--- Koniec cytatu ---

Na nietoperze chyba nie za bardzo zadziała. Masz rację z tym iż nie wiadomo do kogo sie odnosi - trzeba by to poprawić.


--- Cytat: Diablerist w Czerwca 11, 2008, 10:36:02 pm ---Laura - powinno być Bohaterka!! Język Ogólnie może być, szczególnie fajna zdolność przechwycenia Pojazdu.
--- Koniec cytatu ---

A ja wręcz przeciwnie uważam iż ta zdolność jest mało grywalna ale taka "archaniełka" powinna coś umieć w końcu  ;D


--- Cytat: Diablerist w Czerwca 11, 2008, 10:36:02 pm ---Niszczyciel Min
--- Koniec cytatu ---

Teraz jak go widzę to bym go trochę przerobił ale i tak jest ok  ;)


--- Cytat: Diablerist w Czerwca 11, 2008, 10:36:02 pm ---Ja już mam 100% pewność co do 4ech kart, 95% co do dwóch, ale za zupełnie nie mogę przyporządkować karty Marqwitchowi i Troublestarterowi
--- Koniec cytatu ---

Jak trafisz wszystkie to masz u mnie browca lub inny napój (chociaż nie chce mi się w to wierzyć  ;D ).

pretorianstalker:
Co do Abandoned Squad - you itp z reguły odnosi się do tego gościa co ma misję zleconą, chyba, że wyraźnie jest rozgraniczone jak na Solidarity. Tutaj chyba podobnie jak na samobójczej misji - kłóciłem się o to z Kfuckerem na jednym z pierwszych, jak nie na pierwszym turnieju :) On się uparł, że jak on mi zlecił misję to on dostaje PZ, a ja mówiłem, że jak mi zlecił to ja dostaję za wykonanie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej