Maja 13, 2024, 05:10:46 am
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 84   Do dołu

Autor Wątek: Allegro :)  (Przeczytany 274947 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

bogus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #210 dnia: Września 23, 2006, 10:49:43 pm »

ale wkorwia mnie juz allegro nic nie moge kupic bo mi ktos 10 sekund przed koncem przebija  :evil:  albo zapominam ze cos licytowalem  :P
Zapisane

Lord Nozaki

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #211 dnia: Września 26, 2006, 06:24:52 am »

Ja tylko swoje 5gr do dyskusji koszala i preta...
Wystawianie kart na allegro zamiast na forum ma tę kolosalną przewagę. że ktoś o forum mógłby się dowiedzieć !!

Owszem fajnie czasem wiedzieć przed innymi, że można jakieś karty kupić ... Ale dlaczego mielibyśmy być lepsi od innych?
Kwestia pierwszeństwa dla nas jest dyskusyjna.
Zapisane
Doom Trooper powraca !!!


Tomasz Feliński - Lord Nozaki, moja strona fotograficzna:
http://nozaki.flog.pl

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #212 dnia: Września 28, 2006, 12:38:28 am »

wie ktos moze gdzie sie podziewa dhkamil ? kupilem od niego karty i tak sobie czekam az mi wysle numer konta i co jakis czas wysylam mu maila zeby to zrobil, a tu cisza ...
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #213 dnia: Września 28, 2006, 10:59:44 am »

No właśnie - ja też od niego kupiłem parę kart - też nie mogłem się doczekać na maila z nr-em konta.... - jak już przysłał, to teraz znowu czekam i czekam na karty..... :? BTW - skuteczne są maila z tekstem że się niepokoisz - brzmi groźnie - a już jednego negata zarobił.....
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #214 dnia: Września 28, 2006, 06:53:07 pm »

Przed tym jak kupilem od neigo karty, gralem z nim na GE i spoko sie gralo nawet. Byl kontakt zaraz po licytacji i nagle sie urwal :/
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #215 dnia: Września 28, 2006, 09:47:38 pm »

Z tego co się orientuję to chyba bywa on czasem zajęty :) W sumie to niebardzo go znam, ale polecam być cierpliwy :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #216 dnia: Września 28, 2006, 10:30:36 pm »

Mogę polecić to samo. Grywałem z nim swego czasu na gE i wydawał się rzeczowym gościem. Jeździ chyba na wszelkie konwenty i organizuje jakieś prelekcje stąd kontakt może być urywany.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #217 dnia: Września 28, 2006, 11:04:48 pm »

http://cgi.ebay.com/Case-of-Doom-Trooper-Role-Playing-Card-Starter-Decks_W0QQitemZ140034781098QQihZ004QQcategoryZ44111QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

I znowu na ebay :)
Kto by się pisał na to coś? JA bym chętnie kupił, ale nie wiem czy mi funduszy starczy. Dla siebie chętnie wezmę ze 6 boxów. Jak ktoś chce i może się dorzucić to pisać :) Kosztami można się podzielić - już była o tym dyskusja.
Warto byłoby część wystawić w pokoju "Gry karciane kolekcjonerskie" -> "Inne" na allegro.pl co by zachęcić ludzi do DT :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #218 dnia: Września 29, 2006, 10:41:27 am »

pretorianstalker, ja sie zadeklaruje na 2 boxy jesli nie beda wylicytowane za drogo - popytam sie kumpli moze jeszcze ktos wezmie. Jak to wychodzilo za boxa w poprzednich aukcjach bo mi sie sprawdzac nie chce :P
Zapisane

JI

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #219 dnia: Września 29, 2006, 12:38:57 pm »

Niniejszym pragnę poinformować iż uczestniczę w aukcji w serwisie ebay dotyczącej pudła dodatków Inkwizycji. Proszę nie podbijać bezsensownie ceny ! :) Jak będą chętni to z chęcią ostąpię kilka, amoże nawet kilkanaście, w końcu dużo ich jak mrówków.
EBAY - aukcja - inkwizycja
Przesyłka wyjdzie chyba drożej niż całe pudło dodatków...absurd...
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #220 dnia: Września 29, 2006, 01:18:07 pm »

Cytat: "pretorianstalker"
http://cgi.ebay.com/Case-of-Doom-Trooper-Role-Playing-Card-Starter-Decks_W0QQitemZ140034781098QQihZ004QQcategoryZ44111QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

I znowu na ebay :)
Kto by się pisał na to coś? JA bym chętnie kupił, ale nie wiem czy mi funduszy starczy. Dla siebie chętnie wezmę ze 6 boxów. Jak ktoś chce i może się dorzucić to pisać :) Kosztami można się podzielić - już była o tym dyskusja.
Warto byłoby część wystawić w pokoju "Gry karciane kolekcjonerskie" -> "Inne" na allegro.pl co by zachęcić ludzi do DT :)


Piszę się na 1 pudełko ale cena max. z kosztami wysyłki 50 zeta  ;)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #221 dnia: Września 29, 2006, 01:42:43 pm »

Każde pudło, pewnie skończy się z ceną około 100USD do tego dochodzi 55USD za przesyłkę. W sumie: 155 USD = około 480zł. Dzieląc to przez 120 otrzymujemy:
4zł/starter. Jeżeli ktoś więc jest gotowy dzielić ryzyko i czekać 2 miesiące to możemy kombinować - do 50zł wtedy pewnie by się udało zmieścić. Jeżeli jednak ktoś woli dostać na pewno i nie chce zamrażać kasy na 2 miesiące, to napewno wyjdzie drożej :)

Cytuj
Niniejszym pragnę poinformować iż uczestniczę w aukcji w serwisie ebay dotyczącej pudła dodatków Inkwizycji. Proszę nie podbijać bezsensownie ceny !  Jak będą chętni to z chęcią ostąpię kilka, amoże nawet kilkanaście, w końcu dużo ich jak mrówków.
EBAY - aukcja - inkwizycja
Przesyłka wyjdzie chyba drożej niż całe pudło dodatków...absurd...


Przesyłka - 55 USD - oczekiwanie 2 miesiące, lub 130 USD - do 2tyg :)
Cena końcowa - coś około 90-100 USD :) Korzystając z doświadczenia staram się przewidzieć ;) Jak dla mnie za drogo :P Mam tańsze źródła, więc nie będę podbijał.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

JI

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #222 dnia: Września 29, 2006, 03:00:08 pm »

Gość napisał że przesyłka wyniesie 60$, jeżeli ceny nikt nie podbije jakoś bardzo wyskoko to pudło trafi do Polski. Jestem gotów wydać te 300 zeta ze świadomością oczywiście, że część się zwróci. A to że trzeba czzekać miesiąc... chyba warto :)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #223 dnia: Września 29, 2006, 03:32:46 pm »

Trzeba czekać ponad dwa miesiące ;) Do tego można dostać jeszcze czasem cło na granicy - zwiększa koszty o jakieś 25%. Do tego napewno podbiją do tych 90 USD - nipa jeszcze nigdy nie wygrał tego, a licytuje zawsze do mniej więcej tej kwoty. Dwa podobne pudła do Polski już jadą :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #224 dnia: Października 01, 2006, 10:03:16 am »

pretorianstalker, pamietaj zeby licytowac, ale tak zeby wyszlo do 50 zl box max - troche sie ludzi zeralo, a poczekac mozna - akurat na Mikołaja byl by prezent :D
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 84   Do góry