Pozostałe > Ziemia Niczyja

Allegro :)

(1/251) > >>

razyda:
Skoro już tu zawitałem to chciałbym nawiązać do wymienionej niżej aukcji ...

http://www.allegro.pl/item101951579_golgotha_oswobodzona_z_dodatku_mortyficator.html

rispekt dla kolegi Bulielmo  :-)  (nie mogłem się powstrzymać)

pretorianstalker:
Co w tym takiego dziwnego? Z tego co pamiętam ceny za Twoje karty były równie wysokie jak nie wyższe - co prawda nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś bywało róznie ;-)

bulielmo:

--- Cytat: "razyda" ---Skoro już tu zawitałem to chciałbym nawiązać do wymienionej niżej aukcji ...

http://www.allegro.pl/item101951579_golgotha_oswobodzona_z_dodatku_mortyficator.html

rispekt dla kolegi Bulielmo  :-)  (nie mogłem się powstrzymać)
--- Koniec cytatu ---


mam tylko nadzieje że akurat te aukcje wygram!!!

P.S Razyda jeśli się nie mylę to od Ciebie też chciałem parę kart ale coś odp nie było na propozycje

koszal:
Ojoj nieładnie. Zwłaszcza, że zdarza Ci się samemu wrzucić nieziemskie propozycje....

razyda:
1. Jeśli chodzi o pretekst do mojej sugestii, to jest nią cena całego box'a mortificator'a w wersji francuskiej - 7,5 euro.  Jak również Golgotha w wersji [esp] sprzedawana była za 1zł bądź 5 zł.

2. Co do odpowiedzi w sprawie oferty, to wyceny które otrzymałem porównałem do wyceny tej Golgothy i poczułem że to żart (np. w przypadku "Grabieży").

3. Moje ceny wahały się i uważam że np. Alakhai za 9,9 zł etc to nie "kosmos", dla tego uważam że nie jest to "nieładnie" A przez takie aukcje inni tracą, gdyż trudno ocenić czy taka cena to standard czy jakieś dziwne wydarzenie. Bo aukcja przebiegła podejrzanie 8-)

P.S. Skoro kolega z forum, który napewno mógł was spytać o poradę w czasie licytacji oferuje tyle kaski, to moich cen nigdy nie powinno się oceniać jako wysokie. A skoro obserwuję Allegro to stosuje się do sytuacji i standardów rynkowych.

Apropo ! koledze sprzedającemu gratuluję utargu, tak trzymać ... rulezzz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej