Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Zasady turniejowe

<< < (3/33) > >>

pretorianstalker:
Dozwolenie kart promo jest dość ryzykowne :) Ale jak ktoś ma taką wolę - proszę bardzo. Nalęzy się wtedy spodziewać Golgothy TWP :P

Skoq:
Proponuję grać  - oczywiście jesli będzie taka możliwość czasowo- do 40 PZ - wg oficjalnych zasad turiniejowych tylko wstępne multiplayer games są do 25 - pojedynki są do 40 - tak jak półfinały i finały - cytat z thewinternet:
"Beginning and Winning

Decide by lot which player begins.

The game begins when the first player either performs his or her first action, or plays a "play at any time" card. Other players may not play "play at any time" cards before the very first player has had a chance to do something.

During initial multiplayer rounds, the first player to reach 25 Promotion Points is the winner. During two-player rounds, semifinals and finals, the first player to reach 40 Promotion points is the winner.
In case of a tie, the players who are tied continue playing until one has earned 10 more Promotion Points. Continue in this manner until there is a clear winner.

If a player is unable to draw a card because there are no more cards in his draw pile, the game continues exactly as stated under STEP ONE: DRAW in the basic rulebook."
Oczywiście zdaję sobie sprawę że może nie być możlwośi rozegrania wszystkich pojedynków do 40 ze względu na czas - wtedy mozna zostać przy proponowanych przez pretora 25 - jako "initial two-player" game :)  - ale mozna zostać przy graniu do 40 w półfinałach i finałach. Co Szanowne Gremium na to?

pretorianstalker:
Niestety nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie przebiegały rozgrywki multiplayerowe. No i oczywiście trzeba mieć do tego liczbę graczy podzielną przez liczbę graczy w grupie :)
Co więcej - multiplayer może wypaczać znacząco wynik spotkania - często bywa tak, ze jeden z graczy jest chłopcem do bicia - przyjmuje na klatę ataki innych graczy i kto pierwszy zaatakuje go Grinderem wygrywa :/
Trzebaby przyjąc zasady priorytetu w atakowaniu raczy itp.
Wiem co mówię bo zawsze jak gramy we 3 to ktoś dostaje najwiekszy łomot bo dobrze jest utrzymać puste pole :D

Diablerist:
A ja mam takie nieśmiałe pytanie: Do ilu punktów gramy na następnym turnieju? :D
Bo nie wiem na ile mam się przygotować "psychicznie" :P

Nicodemus:
Ty juz widze ze sie szykujesz ta dziwna mishima do 25 pkt :) i pewnie tak bedziemy grali :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej