Pozostałe > Ziemia Niczyja

Magia i miecz

<< < (2/9) > >>

Skoq:
My gramy w MiMa regularnie nadal z kumplami - mamy wszystko co oficjalne i duuuuużo nieoficjalnych rozszerzeń - np nakładki na główną planszę prowadzęce do dodatku pustynia, dodatek morskie opowieści , las i wieeeele innych - także nowe postacie, karty zdrzeń - słowem od groma różncyh cudów - tylko jest problem - jak gramy w 5 osób to w pokoju nie starcza miejsca na wszystkie plansze :mrgreen: ale jest bomba - gramy po 7-8 godzin minimalnie....a i tak nikomu nie chce się za szybko iść po ta głupią koronę władzy -= bo i po co? :) lepiej skoczyć po dodatkowe browary i grać dalej.....
Pozdro

koszal:
Z tą koronką to się zgadza. Gra robi się ciekawa jak kolesie staną się dopakowani. Przy okazji- banujemy kartę pieczara kości  :mrgreen: , bo jak ktoś ją wyciągnie to idzie do miasta po czar weryfikacja i wraca z gotową "szóstką" żeby się przenieść do KW.

Diablerist:
Ja mam wszystko oprócz Otchłani. W sumie myślałem czy by nie opchnąć na allegro. Jak zaproponujesz dobrą cenę to może się skuszę. A,koszal, nie chciałbyś opchnąć samej Otchłani może?

Nicodemus:
zesnanujcie sobie - bedzie taniej i wygodniej ;p tylko jakosc nie ta sama - bo za planszowke jak sie daje ponad 250 zl to juz duzo jest :)

koszal:
Pojedyńczo nie opchnę, bo po co mi reszta. Poszukajcie w necie, bo jest jakaś stronka miłóśników tego i można tam tanio kupić zeskanowane dodatki, te oficjelne i te domowe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej