Forum ogólne > Klub Arkadin

Pomysły, zasady, dyskusje dotyczące rankingów.

<< < (3/25) > >>

Skoq:
Nekro,
A jak ja bym zmienił w decku 20 kart - to w sumie zaledwie 12-13%  :D - czy to można by było uznać za wystarczającą zmianę decka? ;D

Nekro:
Jeśli chodzi o sprawdzanie kto czym grał na pierwszych 3 miejscach to przecież mamy temat gdzie zamieszczamy trzy pierwsze talie z danego konwentu i w razie czego zawsze mozna sprawdzić kto czym grał jeśli zajął znowu jakieś miejsce na pudle. Jeśli chodzi o te 20 kart to widział bym w tym to aby nie powtarzać talii takich jak atticusa we wrocku które są b. szybkie.
Modźmy dalej a uda się coś wymyślić  ;D

Diablerist:
Hehe, u Skoqa nawet się nie odczuje zmiany tych 20 kart - talia będzie nadal irytowała i wygrywała tym samym.
U Atticusa w jego trzech taliach tak naprawdę zmienia się około 25 kart ledwie, a zmianę taktyki jednak się odczuwa.


--- Cytat: Nekro w Czerwca 20, 2008, 09:28:00 pm ---Jeśli chodzi o sprawdzanie kto czym grał na pierwszych 3 miejscach to przecież mamy temat gdzie zamieszczamy trzy pierwsze talie z danego konwentu i w razie czego zawsze mozna sprawdzić kto czym grał jeśli zajął znowu jakieś miejsce na pudle.
--- Koniec cytatu ---
Ale jesteś naiwny ::) Pomysł niby fajny, ale jednak nie nadaje się do wprowadzenia ze względów technicznych. Podobnie jak to co "wymyśliliśmy" w Sosnowcu o nie zmienianiu składu talii podczas pierwszej gry z danym graczem tj. niewykorzystywania tego, że można się przejść po stołach i obadać kto czym gra i się przygotować. Przecież nikt nie będzie biegał za kimś do kibla, żeby pilnować czy przypadkiem się nie side'uje :D

Diablerist:
Ktoś ma jakiś pomysł co mogła by dawać pozycja w rankingu na koniec sezonu? Powinno być to teoretycznie coś co mobilizowało by ludzi do częstszego i gęstszego uczestniczenia w turniejach. Sam myślałem np. żeby pierwsze osoby w rankingu z poprzedniego roku mogły sobie wybierać, w której grupie chcą grać (we wszystkich turniejach na rok przyszły w odwrotnej kolejności zajmowanych miejsc). Czyli na przykładzie turnieju, który się odbył najpierw losowali by ludzie niesklasyfikowani, a potem grupę wybierał by sobie Starter, następnie Pret, Nekro, Skoq i ja. Moja propozycja nie daje jednak tego efektu, na którym mi najbardziej zależy (patrz zdanie drugie).

@Muleq: Interesująca propozycja. Myślę, że do zastosowania w jakiejś podobnej formie.

Muleq:
Kiedys w tennisie za pokonanie Gracza wyzej notowanego były dodatkowe pkt rankingowe. Moze by wprowadzic cos podobnego u nas? Pewnie w jakis sposb mogołby to zachecic i mobilizowac do przyjazdów na turnieje. Co do twojego pomysłu Diabler pełna zgoda ale z powodu niewielkiej ilosc Graczy ograniczyłbym grono osob do 5. Taki TOP FIVE ;) W zaleznosci od rodzaju turnieju mogliby oni wybierac sobie grupy badz poprostu byliby rozstawieni.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej