Forum ogólne > Obóz szkoleniowy

Protektory

<< < (6/7) > >>

hutnik:
No dobra.

Engineer – 4 x grube (200 sztuk)
hutnik – 23 x grube (1150 sztuk)
Snake - ?? Napisz ile chcesz to już będzie wiadomo, jaki koszt wysyłki.

Przesyłkę proponuje wziąć najtańszą, chyba, że komuś z Was się mocno spieszy.

Teraz następna sprawa – jak podzielić koszty wysyłki?

Snake PL_issken:
Ja wezmę osiem paczek.

Co do kosztów wysyłki, to proponowałbym podzielić je proporcjonalnie do wielkości zamówienia.
Tyle że one już chyba przestały być naszym zmartwieniem. Wygląda bowiem na to, że znalazłem
nasze koszulki w sklepie warszawskim. Dam Wam znać, gdy sprawdzę wszystkie szczegóły.

hutnik:
Czyli łącznie 35 paczek.
Priority Flat Rate Box
"Flat Rate" USPS Packaging $39.95

Co do kosztów wysyłki (dzielenie się proporcjonalnie) to jest to opcja najbardziej sprawiedliwa.

No to nieźle, że znalazłeś w Warszawie, pytanie tylko po ile? Bo może wyjść tak, że i tak bardziej będzie nam się opłacało sprowadzić z USA. Czekam z niecierpliwością na szczegóły  :).

EDIT

A więc, ogólnie jest 35 sztuk, mój udział (23 sztuki) to 65%. Koszt samych koszulek to w przybliżeniu:
23 x 2.25 x 3.30 = 170.775 zł
Koszt wysyłki to 65% z 40$ czyli 26$ ~ 85.8 zł
Łącznie 256.575 zł / 23 = 11.15 zł z paczkę.

Czyli jak w sklepie w Warszawie będzie 11-12 zł za paczkę to można brać  :P.

Snake PL_issken:
Grube są po 9,50, cienkich na razie nie ma. Napiszcie, czy mam zamówić, czy wolicie zrobić to sami.
http://www.luzodajnia.pl/sklep/akcesoria-do-gier/koszulki/seria-premium/koszulki-standard-premium-635-x-88-mm/

Do zamówienia 10 szt. sklep dorzuca jedną paczkę gratis, do 25 - dwie. Jeżeli zamówimy razem, oczywiście rozdzielimy
te dodatkowe koszulki. Oczywiście sprawiedliwie, bo proporcjonalnie.

hutnik:
Ja jestem za zamawianiem razem. I tak musimy sie spotkać po odbiór morta więc nie ma znaczenia  :).

Podtrzymuje - 23 grube.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej