Forum ogólne > Klub Arkadin

Konkurs - maj - [Dyskusje]

<< < (2/19) > >>

pretorianstalker:
Proponowałbym zgłaszać po jednej karcie, bo niedługo będą zgłaszane całe dodatki. Wybierze jedną jako kartę turniejową, a wyjaśnienie pomysłu i pozostałe 6 kart możesz oczywiście przedstawić żeby wytłumaczyć sens całości.

Nicodemus:
Ja bym byl za tym, zeby mozna bylo zamieszczac wiele kart, a jak ktos zamiesci swoj dodatek, to tym lepiej - szybciej skompletujemy ;) Co wy o tym myslicie ?
Pamietajcie ze w dziale "Galeria" na naszym portalu mozna zamieszczac grafiki i skany - wystarczy sie zalogowac

pretorianstalker:
Możesz być za tym, ale niestety w tym przypadku się nie zgodzę i jako organizator konkursu i fundator nagród mówię: jedna karta w konkursie na miesiąc. Najlepsze wrzucajcie na konkurs, a reszta do Galerii. Nie chcę robić masówki - jakby ktoś nawet zrobił cały dodatek, to i tak pewnie 90% odpadnie w beta-testach i się tego nie wydrukuje. A jak znam życie, to pewnie 99% z przedstawionych kart będzie musiało zostać w mniejszym lub większym stopniu poprawionych - od literówek, do poprawek związanych z zasadami.

JEDNA KARTA W MIESIĄCU - jak jest częścią większej całości to śmiało możecie pod nią napisać o co chodzi i wrzucić odnośnik do galerii z resztą kart powiązanych.

Nicodemus:
OK, wiec robimy jak mowi preto :) A reszte go dzialu galeria na naszym portalu, bo jeszcze nikt tam niczego nei zamiescil, a stoi on dla wszystkich otworem :)

Yaghoro:
jak dla mnie ta forteca to bardzo fajna karta. ja sie tam nie znam na tej karciance tak bardzo, ale mysle, ze takie laczenie elementow z innych gier moze bardzo urozmaicic rozgrywke. glosuje na taka opcje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej