Maja 08, 2024, 05:24:18 pm

Autor Wątek: MGW - Zabrze, 28 III 2009  (Przeczytany 44875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #180 dnia: Marca 30, 2009, 02:45:52 pm »

Może na najbliższym turnieju ktoś nagra partie finałowe

najsmieszniejsze jest to, ze finalu, poza chyba samymi jego uczestnikami, nikt nie widzial - wszyscy byli zajeci gra w drafta ;) najwiecej publiki zebralo sie chyba przy grze Skoq v. Robert - glownie dlatego, ze byla to ostatnia gra w fazie grupowej (gra praktycznie juz o pietruszke).
Zapisane

Roboraczek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #181 dnia: Marca 30, 2009, 03:49:29 pm »

...ok...organizacja rozgrywek w Zabrzu udana...całkiem sympatyczna miejscówka...no i to zdjęcie grupowe...i wywiady...olaboga, działo się ;D

...mam tylko jeden mały problem...zapytanie do organizatorów...czy ktoś z was nie znalazł plastikowego pojemnika na żywność...?????

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #182 dnia: Marca 30, 2009, 03:53:25 pm »

Jeszcze nigdy nic nikomu na turnieju nie zginęło, a tym razem... :D
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Roboraczek

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #183 dnia: Marca 30, 2009, 06:51:23 pm »

...ja zostawiłem...nic nie zgubiłem... ;)


Bardzo fajnie że pojemniczek się odnalazł...w kwietniu mam zamiar pojawić się na turnieju warzona...pofatyguje się...:)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2009, 08:45:45 am wysłana przez Roboraczek »
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #184 dnia: Marca 30, 2009, 07:07:12 pm »

To ja tez podsumuje mój udział w Turnieju.

Po pierwsze wielkie uznanie dla organizatora. Świetna robota Born! Od kiedy jeżdżę na turnieje nie było lepiej zorganizowanego. Cała duża sala tylko dla nas bez bełkoczących dzieci Ilan ;). Każdy praktycznie miał swój własny stolik. Dodatkowo catering. Naprawde pełen profesjonalizm. Mam nadzieje ze turniej w Zabrzu stanie się nową świecka tradycją w kalendarzu Doom trooperowych turniejów  ;). Może 2 razy w roku?  

W kwestii samych gier przede wszystkim gratulacje dla Lecha! Miałem okazje spotkac sie z jego talią ( co prawda for fun ) i zgodnie z moimi przewidywaniami okazała sie zwycięska. Co prawda nie jestem zwolennikiem tego typu decków ale trzeba przyznać ze są bardzo skuteczne. Gra bez kart na ręce i wojowników w talii jest wyjątkowo cięzka ;).  

Po raz kolejny niestety mój udział zakończył sie na fazie grupowej, choć tym razem nawet nie narzekam. Istniała szansa wyjścia z grupy, ale przynajmniej 2 razy ( z Pretem i Necro ) talia zupełnie nie ruszyła a raz z Zimolim wygrywajac 35:0 brakło mi ataku zeby skończyć. Jak to mówią niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i przegrałem do 35 ;). Może nastepnym razem :D.  

Jak juz pisałem mój wynik nie był satysfakcjonujący natomiast musze przyznać ze z punktu marketingowego Turniej w Zabrzu był dla mnie bardzo udany ;D. Do dzisiaj spływają pieniądze na moje konto :D. Wbrew powszechnej opinii ceny musiały być przystępne skoro nawet Robert  skusił się na kupno kart ode mnie ;D. W każdym razie gdyby jeszce coś komus brakowało to zawsze służe pomocą ;)

Ps.
Maurycy i Sebastian jak sie z kimiś umawiacie ze na niego zaczekacie to minimum przyzwoitości wymaga powiedzieć ze jednak nie bedziecie czekać.    
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Born_stubborN

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 101
  • Hindenburg sQuadron
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #185 dnia: Marca 30, 2009, 07:33:02 pm »

Cóż mogę powiedzieć... dzięki. Trochę nas zaskoczyło pozytywne odebranie organizacji turnieju. Ponieważ był to nasz pierwszy, to myśleliśmy, ze takie oczywiste sprawy jak catering są zawsze. Miło więc, że Zabrze może zaskoczyć.

Ja ze swojej strony chciałbym przede wszystkim podziękować, że nie było wobec nas wrzasku za problemy ze znajomością zasad. Miło się gra, jeżeli przeciwnik przy okazji daje wskazówki. No i dla bigpaula i Razi'ego za pomoc - ale to podziękuję przy piwie osobiście (wszak trzeba zbierać więcej punktów akcji).

Z aktualności myśle, że jest jedna warta do ogłoszenia. Najwyższy czynnik decyzyjny już dziś powiedział, że turniej za rok jest pewny. Jeżeli więc tylko Dyrekcja Muzeum się nie zmieni, to w ostatni weekend marca 2010 widzimy się ponownie. A wtedy zupek, pierników i kubków nie zabraknie :D tylko następnym razem napojów enerdżajzujących więcej się kupi, bo już o 17 brakowało.

Minusem było to, że trochę rzeczy się pogubiło. Zwłaszcza szkoda tego zestawu od bigpaula - może jeszcze się znajdzie. Natomiast Robo - pojemnik jest u mnie. Narzeczona już umyła i będzie czekał.

No a ja powoli szykować się będę do kolejnego turnieju. Zwłaszcza, że już wiem, jakich kart brakuje mi najbardziej :)

PS. Jak tylko wydanie "Wiadomości GTV" pokaże się w necie, to wrzucę linka do wywiadu z Lapsonem.
Zapisane
Es ist nicht Deine Schuld, dass die Welt ist, wie sie ist. Es wär nur Deine Schuld, wenn Sie so bleibt!

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #186 dnia: Marca 30, 2009, 09:41:48 pm »

Moje dwie karty odnalazły się u jednego z naszych "starych debiutantów" tak więc wszystko dobrze się kończy ;).
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #187 dnia: Marca 30, 2009, 10:34:16 pm »

Organizacja pierwsza klasa, grało sie naprawde dobrze a warunki były wyśmienite :)
Jedynie zabrzański kubek nie wytrzymał barszczu w Lublinie i po zalaniu wodą pekł na pół ;)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #188 dnia: Marca 30, 2009, 10:59:28 pm »

Apropos bo całkiem mi wypadło z głowy. Jak tam powrót Harrego? Która wersje wybraliście ostatecznie? ;). No i czy Harry jeszce w Polsce czy juz w Irlandii? :D.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Born_stubborN

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 101
  • Hindenburg sQuadron
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #189 dnia: Marca 30, 2009, 11:00:55 pm »

Mój kubek też wytrzymał ledwie 2 herbaty. Złożę reklamacje w Urzędzie Miasta :D Za rok będą lepsze :D
Zapisane
Es ist nicht Deine Schuld, dass die Welt ist, wie sie ist. Es wär nur Deine Schuld, wenn Sie so bleibt!

Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 30, 2009, 11:02:48 pm »

Harry dotarł bezpiecznie do domu. Nawet nie ma za bardzo przejeba**. Z tego co opowiadał to musiał uciekać przed policją :P. No ale sądzę że to wszystko może sam opowiedzieć znacznie lepiej.
Zapisane

Zimoli77

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 30, 2009, 11:12:21 pm »

Dla mnie turniej bomba szczególnie dlatego że nie byłem ostatni ;p
wszystko 10/10  ;)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #192 dnia: Marca 30, 2009, 11:22:53 pm »

Fajnie, że ostrzegliście o tych kubkach :P Wiem, że jedyną funkcją będzie stanie na półce - na pamiątkę ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2009, 07:57:20 pm wysłana przez pretorianstalker »
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Brain

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 31, 2009, 07:45:36 pm »

Organizacja turnieju na 5+ :) Szczególne podziękowania należą się organizatorowi - turniej był przygotowany profesjonalnie i wszystko dobrze przebiegało.

Na turnieju bawiłęm się dobrze, miło było pograć w karciankę po niemal 13-15 latach przerwy (już nie pamiętam kiedy grałem ostatni raz) ;). I mimo że dostałem niezły łomot niemal w każdej grze to granie sprawiało mi frajde.
Podziękowania za grę dla moich przeciwników - dużo się od Was nauczyłem (a i przypomniałem sobie kilka zasad jak też i dowiedziałem się o kilku sprostowaniach).
Taki turniej miło się wspomina.
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 01, 2009, 04:23:17 pm »

Mam nadzieje że bedzie dzialać bo nie wysyłam tego ze swojego kompa :)

Zdjecia
http://rapidshare.com/files/216163528/Muzeum_G_rnictwa_W__281_glowego_2009__Zabrze__.rar.html

oraz

Film
http://rapidshare.com/files/216178971/Muzeum_G_rnictwa_W__281_glowego_2009__Zabrze__-_Film.rar.html

Następnym razem muszę wybrać technikę nagrywania i fotografowania mniej pamięciożerną. ;)
Aha, niech ktos napisze czy wszystko działa po sciągnieciu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2009, 05:05:52 pm wysłana przez Nekro »
Zapisane