Maja 12, 2024, 12:06:53 am
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 84   Do dołu

Autor Wątek: Allegro :)  (Przeczytany 274501 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #150 dnia: Września 05, 2006, 10:58:13 am »

Nie wiem co się z tym stanie, ale Polski rynek tego chyba nie pochłonie :) Takie zestawy 15 boxowe do polski już jadą dwa. Wcześniej też jeden z nich wygrał Polak.
Mimo wszystko uważam, że dobrze się stało - angielskie karty będa dość tanie i dostępne dla wszystkich. Każdy w każdej chwili będzie mógł zacząc grać w DT i kupić sobie pare startetrów, zwłaszcza, że chyba będą tanie :P Ostatnio nawet po 18zł poszły, ale jak dla mnie 18zł/starter to przesada :) Każdy będzie mógl skompletować jakąś w miarę grywalną talię i ogólnie raczej wyjdzie to na plus niż na minus dla środowiska DT.
Koszt przesyłki: 55USD/15boxów - surface, około 130USD/15 boxów - airmail.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

razyda

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
    • http://www.mcdt.prv.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #151 dnia: Września 05, 2006, 06:09:27 pm »

Normalnie jestem w szoku po tym co zobaczyłem apropo tych zakupów z Ebay, znowu mój "ulubiony" Allegrowicz będzie robił kasę hehe.

Napewno się wszystko wchłonie tak samo jak z Mortificator'em, który ów kolega też ostro sprzedawał na Allegro a jaki zysk !!!

Sami zainwestujcie, bierzcie kredyty albo zrzuta ;)

Żałuję tylko że przestałem  obserwować rynek, taka okazja :>>> Dobrze żeś to N. wkleił
Zapisane
Razyda [rZa]

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #152 dnia: Września 05, 2006, 08:40:43 pm »

Kupujcie to tylko za bardzo nie zarabiajcie - moim zdaniem 18 zl za starter to duza przesada :) za 9-10 zl to moooze ale za 18 nigdy bym nie kupil :)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #153 dnia: Września 05, 2006, 09:00:08 pm »

Ja chciałem kupić taki zestaw i sprzedawać boostery INQ po 1zł i startery po 5zł :P Już się umówiłem na ceny niskie, a tu nagle taki poziom pokazał PP :) Miałbym te karty za połowę tego co zapłacił on i wszyscy graliby drafty do usranej śmierci :D A tak - pewnie pozostanie kupować to jak ktoś chce drafta, bo cenę mi podniosą pewnie ze 120 USD na 240 :P I wtedy już napewno nie kupię :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #154 dnia: Września 05, 2006, 10:08:20 pm »

Ta juz widze jak sprzedajesz po 1 zl inkwizycje :D Tez myslalem zeby to kupic, wiedzialem ze wyruszy jeszcze w gore, i myslalem ze moze chociaz uda sie sprzedac taki starterek za 10 zl. Ogolnie to mozna by sie umowic i wykupic od amerynakow co tam maja, ale zawsze sie znajdzie ktos kogo na forum nie ma, albo kto chce sobie zarobic za duzo na ludziach. Przeciez jak bysmy zrobili taki nalot i sobie w pare osob z forum zakupili jakies bosterki to nei bylo by zle. Podzielilo by sie po rowno, wliczajac wysylki po polsce i wszyscy byli by zadowoleni. Tak sobie kupilismy z lubelskim timem mortyficatora. A tak bym sobie pootwieral bosterki z podstawki :)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #155 dnia: Września 05, 2006, 10:26:31 pm »

Boosterki z podstawki są dość rzadkie i nie mam żadnego źródła, które tym stale handluje - czasem coś się znajdzie, ale dość rzadko mimo wszystko, dlatego ich nie sprzedaję ;)
Cytuj
Ta juz widze jak sprzedajesz po 1 zl inkwizycje


I niby co to miało być? Myślisz, ze jakbym kupił 900 boosterów, to starałbym się je opchnąć za 2700zł? Już teraz boostery cięzko schodzą, ja mam 5 setów INQ, a chciałbym żeby mi się te boxy chociaż zwróciły. Nie mam pojęcia czemu to Cię tak zaskoczylo. Może dlatego, że nadal uważasz, że DT zajmuje się dla pieniędzy, ale informuje, ze jesteś w błędzie. Granie draftów też nie wyczrpie 900 boosterów nawet przez pare lat - co ja bym z tym zrobił?
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #156 dnia: Września 05, 2006, 11:45:31 pm »

pretorianstalker, Znowu nerwowki widze dostajesz :D Mysle ze na poczatku sprzedawal bys je po 2.99 :D W koncu nawet Ci schodza te bosterki na allegro -fakt ze znam jedna osobe ktora je kupuje - co to za ludzie ta reszta i czego ich tutaj jeszcze nei ma ? :) To ile jeszcze masz tej inkwizycji. Posprzedawaj ludziom po 2 zl i tyle bedzie z tego :)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #157 dnia: Września 06, 2006, 12:11:17 am »

No tak się składa, że zostało mi tyle co mam na allegro, a kupowałem napewno drożej niż to co było na ebay wczoraj. Gdybym całość kupił za 450zł to 900zł w 100% satysfakcjonowałoby mnie i nie męczyłbym się ze sprzedawaniem po 3zł, tylko wystawił po 1zł i w pare dni pewnie sprzedałbym chociaż te 450 sztuk żeby mi się zwróciło. Zły interes dostać 450 boosterów za darmo?
Nie robię tego dla kasy, bo już mam wszystko z tego dodatku, więc sprzedaję po tyle, żeby mi się inwestycje zwracały w całości i coś zostało - najczęsciej w postaci boosterów.
Do Polski teraz prawdopodobnie jadą 2 identyczne zestawy (2x15 boxów INQ) - zobaczymy po ile będą je sprzedawali :) Po 3zł mozna je śmiało sprzedawać 10 lat i pewnie nie da rady upchnąć 900 boosterów. Pewnie się o tym przekonamy.

Cytuj
pretorianstalker, Znowu nerwowki widze dostajesz

Jakby ktoś co chwila sugerował, ze zajmujesz się DT po to żeby zarabiać to ciekawe jakbyś zareagował. Gdybym robił to dla kasy to już dawno na allegro kupowalibyście moje karty - zapewniam, że mógłbym moją kolekcję PL zamienić na pare tys złotych, ale jednak trzymam to w domu i to bynajmniej nie po to, aby sprzedać, jak ceny wzrosną :) Chociaż nie wykluczam, ze jak uzbieram całość ENG to PL się pozbędę - jest w gorszym stanie i ma masę błędów, co czyni ją mało grywalną.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #158 dnia: Września 06, 2006, 05:04:11 pm »

http://www.allegro.pl/item124930972_zestaw_pierwszej_pomocy.html  :mrgreen:

preto no to kupuj talie i sprzedawaj po 5 zl. Jak juz napisalem wczesniej, mozna by sie jednak zorganizowac i cos wykupic bez przelicytowywania sie nawzajem :)
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #159 dnia: Września 06, 2006, 07:19:11 pm »

No tylko teraz to już trochę za późno :/ Miałem umówione: 15x Box INQ - 70 USD, 12x Box Starterów - 46 USD, plus przesyłka :) Ale po tym co zafundował PP cena wzrośnie minimum do 150 USD za każdy :) JAk ktoś chce to niech kupuje - jak dla mnie to za drogo :P
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Allegro :)
« Odpowiedź #160 dnia: Września 06, 2006, 11:17:44 pm »

pretorianstalker, dogadales sie z tym gosciem ? bo byl malo skory do podawania cen :) Ale jak za taka kase to nawet fajnie tylko przesylka takich starterow to okolo 150 $ chyba ze chces czekac dluugo ;) No glupia przesylka - niech ktos jedzie do stanow i nam przywiezie te boxy :D
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #161 dnia: Września 07, 2006, 12:00:41 am »

Cytat: "Gothik"
BTW czy ktoś kiedyś przeprowadzał (bądź zna) jakieś transakcje z człowiekiem o ksywie dhkamil ? jest zarejestrowany na forum, w aukcjach posługuje sie oficjalnym banerem, był ponoc na Goblikonie, a trzy tygodnie temu przelałem mu kase za pojedyncza karte i wciaz jej nie dostalem... wolalbym tego nie robic, ale chyba bede musiał zepsuc mu profil pierwszym negatywem...


miałem podobny problem z tym kolesiem, a pies go trącał
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #162 dnia: Września 07, 2006, 12:02:02 am »

Niestety, musiałem go rozprawiczyć - wciąz się nie doczekałem, zero odzewu.
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #163 dnia: Września 07, 2006, 12:03:04 am »

A ja z nim grałem przedwczoraj na gE  :shock:
Zapisane

Gothik

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 175
  • Zawód: Operator Wieżyczki
    • Zobacz profil
Allegro :)
« Odpowiedź #164 dnia: Września 07, 2006, 12:11:00 am »

Czyli jego tłumaczenia że wyjechał sa wiadomo-co-warte...
Zapisane
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"
 
                                Steve Albini, Big Black
Strony: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 84   Do góry