Forum ogólne > SELEKCJA KART

Zasady selekcji

(1/4) > >>

pretorianstalker:
Powstał właśnie nowy dział poświęcony selekcji kart. Trzeba teraz się zastanowić na jakiej zasadzie miałoby to wyglądać. Ja proponuję taką procedurę:
-10 kart na dwa tygodnie
-dyskusja pod kątem zasad, zgodności edycji, zgodności ze światem MC
-głosowanie - aczkolwiek nie anonimowa ankieta, tylko głosowanie w oparciu o sensowne argumenty
-przyjęcie karty w formie w jakiej została stworzona lub odrzucenie - na razie nie bawimy się w poprawki (tutaj jest tylko problem z określeniami typu ASSASSIN, BLESSED itp - trzeba przyjąć pewne ustalenia)

Co o tym sądzicie? Dodalibyście/zmienili, któreś z powyższych punktów?

Marqwitch:
Jek dla mnie spoko - a skrótowe nazwy zdolności sprawdzają się w innych karciankach, więc w DT byłyby jak najbardziej wskazane.

Dobra - zaczynajmny (może od kart z 2ndE... a tam jest sporo fajnych specjali), bo od dłuższego czasu gadamy o dupie-marynie!

Lechu:
zaproponowane ustalenia sa ok. co do skrotow - nie dyskutujmy teraz nad tym. wybierzemy karty, a pozniej ustalimy co ze skrotami - jest to sprawa drugorzedna.

Muleq:
Boję się tylko stwierdzenia "sensowne" argumenty bo jak się wielokrotnie okazało inaczej rozumiemy to słowo ;). Tak czy inaczej czekam na pierwszy rzut kart.

Skoq:
Dla mnie procedura ok - można startować- Lechu ma rację zmiana określeń to sprawa na potem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej