Zasady gry > Karty

Różnice ENG a PL - BASE, INQ, PL, WZ, APO, GOLG

<< < (3/4) > >>

pretorianstalker:
Zobaczę czy jeszcze to mam - jak mam to spróbuję jakoś gdzieś wrzucić.

Pako:
Pliki od pretor'a, gdyby ktoś był zainteresowany - http://pako.e-den.pl/dt/bledy_w_tlumaczeniach/

Kapitan Shinobi:
Czy ktoś wie czemu nasz Crenshaw (z podstawki) jest zupełnie inny od angielskiego? Przecież nie można tego zrzucić na błąd w tłumaczeniu, nasz ma zupełnie (niemal zupełnie) inny zestaw cech.

Nasz (w sensie polski) - miota wszystkie Sztuki i zabija automatycznie

English - ma tylko dwie Sztuki (jak każdy byle cieć typu Rewizor/Święty/Inkwizytor/Antykwariusz itp.). w dodatku źle dobrane - Telekinezę i Żywioły mu dali, a Morty szkolą się w Oddziaływaniach i Przemianach.
Ponadto, daje autokilla wszystkim Mortom - co zupełnie zmienia "batalistykę" (trudne słowo, wiem ;))

Teraz pytanie - która wersja obowiązuje na oficjalnych turniejach (nie chciałbym się wygłupić), oraz pytanie z gatunku teoretycznych - która wersja lepsza?

Snake PL_issken:
Musiałeś porównać angielskiego w wersji limitowanej z polskim, który ma błąd w tłumaczeniu wersji nielimitowanej angielskiej. Obowiązuje ta ostatnia: Crenshaw może rzucać wszystkie czary, a kiedy jest w grze, wszyscy zranieni przez Mortów giną.

pretorianstalker:
Na turniejach obowiązuje wersja ENG unlimited. Czasami wersja limited jest lepsza... Jak w przypadku Tajnej Kwatery - wersja limited jest bardzo dobra i grywalna, natomiast unlimited to pomyłka. No ale co zrobić? :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej