Forum ogólne > Klub Arkadin

Czy jesteś za tym aby zakazać całkowicie Wyspiarza Grindera na turniejach?

<< < (2/9) > >>

pretorianstalker:
Ale żeby nie było wałków gramy według zasad oficjalnych, chyba, ze ogranizator powie inaczej :-) Sam dodałem do listy cześciowo zakazanych kart 2 karty: Pojmany i Błąd nawigacyjny. Mam nadzieję, że kolejni organizatorzy też dodadza te karty do tej listy. Co do promo - uważam, że na turniejach powinny być zakazane.

Diablerist:

--- Cytat: "pretorianstalker" ---Na Grindera jest 150 sposobów i na następnym turnieju każdy deck będzie miał ich minimum 10 więc nie widze problemu :-)
--- Koniec cytatu ---

Ten kto gra Grinderem też będzie miał na ciebie sposób i to nie jeden :->

pretorianstalker:
Obawiam się, że może nie mieć ;-) Szykuje teraz coś specjalnego - na następnym turnieju będę grał niestandardowym deckiem turniejowym - Grinder mi nie zagraża zbytnio ;-)

koszal:
Raczej obstaję za nie zakazywaniem Grindera, już i tak zakazano mojej ulubionej Golgothy oswobodzonej.... snif... snif....

Muleq:
Jesli chodzi o Grindera uwazam ze skoro zakazujemy Golgothy Oswobodzonej to i Gindera!! Wogóle mam propozycje pewnej zmiany zasad, która gramy z kumpalmi! Chodziło nam przede wszytskim aby nie spowadzac Dooma do ogłupiajacych atakow na puste pole i czesania punktów za darmo. Dlatego wymyslilismy zasade jeden atak w puste pole w ciagu jedenj trury! Zasada ta miałą przede wczystkim doporwadzic do tego aby punkty zdobywac atakujac wojowników przeciwika. Zdaje sobie spawe ze na turnieju to nie przejedzie ale proponuje wam kiedys spróbowac tak zagarc! Dopero docenicie zdobywane punkty!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej