Maja 02, 2024, 11:42:25 am
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu

Autor Wątek: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014  (Przeczytany 16474 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 11, 2014, 09:02:50 am »

W takim razie z Krakowa będzie nas 4 choć Madrav dojedzie z Katowic ;).

U mnie ten sam problem, bede bez samochodu więc znowu trzeba będzie smignąć Twoim Qlig. Co prawda Kruk oferował swój ale nie gwarantuje że dojedziemy ;). W trzech wyjdzie taniej a jakby Lapson albo Młody sie skusili to możemy nawet konkurować z Polskim Busem ;D.  Niech jeszcze miłosciwie nam panujący premier Tusk znowu zlikwiduje opłaty za autostradę na długi weekend to już w ogóle pojedziemy jak tramwajem na Rynek i to z biletem studenckim :D.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 11, 2014, 09:36:02 am »

ok - możemy jechać moim, ostatnio co prawda puściły hamulce (kupa śmiechu :P), ale już wszystko działa :)
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 12, 2014, 08:20:22 am »

Kruk będzie?
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 12, 2014, 08:53:53 am »

Będzie ;). A Paweł będzie?
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 12, 2014, 11:15:28 am »

Dam jeszcze znać bo niewiem którą ma zmianę w tym tygodniu.
Zapisane

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 12, 2014, 05:53:43 pm »

ale to znaczy że raczej jest w miarę spoko  8) - czterech z Krakowa , dwóch z Jastrzębia i Nekro to już jest siedem osób, czyli chyba ok na początek, - ciągle czekam na jakiś znak od Cthulhu co z tym jego 10%  ;D

w poście pierwszym podałem mój numer telefonu i takie tam
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2014, 06:02:14 pm wysłana przez niua »
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 13, 2014, 03:15:13 pm »

Paweł niestety ma w tym tygodniu nocki więc odpada.
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 15, 2014, 04:11:07 pm »

"niestety"  (tak jak przewidywałem)  wypalił mi inny wyjazd i jutro mnie nie będzie. Udanej zabawy, róbcie foty i składajcie ciekawe decki ;)

pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2014, 04:17:12 pm wysłana przez cthulhu »
Zapisane

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 17, 2014, 08:28:52 am »

Chciałem podziękować wszystkim za przybycie i spoko granie  ;D  Gratulacje dla Qliga za wygraną !! ( komplet zwycięstw ! ) W mojej ocenie turniej udany. - nawet fajne nagrody. Spoko debiut Nemo. Serdeczne pozdrowienia dla Cthulhu -(słychać było przez telefon że okropnie chciałeś być.   he he no i oczywiście dwóch alakhai, snajperzy x2 i biogigant w drafcie  ;D - było wesoło - byle więcej takich imprez, pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia przy kartach  :P

Pudło (prawdopodobnie taki układ - jeszcze sensei Nekro potwierdzi jak się wyśpi i zliczy punktasy ;) ):

1. Qlig   8)
2. Muleq    :P
3. Nekro  ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2014, 08:35:49 am wysłana przez niua »
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 17, 2014, 01:06:55 pm »

Ilu graczy było ostatecznie?
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 17, 2014, 02:02:20 pm »

Muleq
Nekro
Nemo
Madrav
Kruk
Qlig
Niua
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 17, 2014, 06:00:58 pm »

Turniej bardzo przyjemny, miłe towarzystwo, fajne talie.

Jeśli chodzi o same gry - moja talia była oparta na Świętych Wojownikach i bratach Sternach, lecz z zasady miała opierać się na ranieniu przeciwnika i eliminowaniu już rannych kolesi - eat this!, presja, ropiejące rany, śmiertelna rana i do tego pacyfizmy. W razie czego wpadała anihilacja i tyle.

Jako, że większość talii była oparta na legionie a Mulqa na jego ulubionej placówce, z pojedynkami nie było problemu. Poza jednym. Poza tym, który trwał ponad dwie godziny - Qlig ulepił talię z mortyfikatorów i znawców sztuki, przez co chyba z 30 tur medytowaliśmy nie mogąc nic zrobić. Poszły dwie anihilacje, karty się pokończyły i w końcu mój kardynał zszedł przeniesieniem i jeszcze w tej samej turze jego brat bliźniak pojawił się w szwadronie Qliga, co zamknęło pojedynek.

W drafcie trafiłem Yojimbo i Heretyckie Podszepty, więc tragedii nie ma, ale i z czego cieszyć się też nie ma, tym bardziej, że grałem przy stoliku, gdzie Nekro i Nemo obaj dostali po Alku.

Do następnego turnieju zatem, chłopaki!
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 18, 2014, 09:14:17 am »

Karty wyników poleciały mailem do Skoqa.

Co do turnieju.

Bardzo przyjemna miejscówka jak co roku. Podzziemia buduja atmosferę. Zdarzali się oczywiście osobnicy z okrzykiem "strzelam, strzelam, strzelam" w naszym kierunku (a niech się dzieci bawią - juz teraz na to inaczej patrzę). ;D

Moja talia składana wyjatkowo za 5/12 coś tam powojowała ale nie była jakimś typowym hardcorem. 87 kart bodajże z kilkoma wzorami włożonymi dla przyjemności. Ogólnie co do zasady działania to wystarczy że powiem dwa słowa: Merkuriańskie Ochydy.

Muleq - najpier widac było u Niego kawaleryjskich zwiadowców i długo, długo nic. Czym grał okazało się juz prawie na końcu. Może gdyby karta Mi ciekawiej podeszła to kto wie.
Qulig - pacyfizmy latały niemiłosiernie a biegajacy durand raz po raz wyskakiwał za muru. W końcu przywołania zaczeły sie kończyć i było by calkiem fajnie ale Qulig zdażył wygrać. :P
Madrav - zawsze z Sterne kojarzy Mi się piosenka golców "... tu narazie jest Sternisko ale bedzie ..." ale wracając do tematu. Chyba od początku dobrze się rozbudowałem a i czary mary nie były typu pacyfizm więc szedłem do przodu. Madraw fajnie nazywasz Sterna. Sztern. ;D
Niua -  ;D typowy samogwałt tak więc musiałem uważać żeby nie doszedł do 40PZ. ;D
Nemo - jestem bardzo mile zaskoczony. Kolega chyba pierwszy raz był na turnieju a grał tak mądrze że wielkie ukłony dla niego. Aby wygrać musiałem naprawdę dużo dać z siebie. Liczę że bedziesz nas jeszcze odwiedzał podczas turniejów. A i jeszcze jedno nie zauważyłem u niego jakoś głupio zagranej karty a i przed pojedynkiem mądrze się sidebarował.
Kruk - normalnie masakara. Przegrywalm chyba 30:10 czułem i widziałem kleskę ale los się odwrócił. Przekleta haubica Kruka zdrowo Mi krwi i stref walki poniszczyła. Walka fajna bo zdrowo żeśmy się oboje lali tj. prety vs ochydy.

Szkoda tylko ze nie było nas więcej ale trudno sie mówi.

Co do drafta.
Faktycznie trafiłem alka. To mój pierwszy wyciagniety z boostera tak sam jak Sean Gallagher. Trzecia rka to był miotacz gehenny który odpadł od razu jak go wystawiłem. :P Co do samej rogrywki to była by przyjemniesza gdyby stół obok nie komentował tego że Ja i Nemo mamy alka bo jako osoby myślące od razu zorientowalismy się o co kaman. Szkoda bo fan móglby byc większy. Co do samych alków to Ja na Nemowego rzuciłem snajperów po czym po wystawieniu mojego Madrav zrobił taki sam myk. :D Ogólnie u mnie rządziła mishima z shugo, jito oraz samurajem. Gralismy do 40PZ  albo do momentu aż sie jednemu z graczy skończą karty i od te momentu jedna kolejka.
Zapisane

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 18, 2014, 08:12:11 pm »

Siemka,

wyspany to mogę coś napisać :D Wielkie dzięki za grę i organizację - wszystko pierwsza klasa, nawet nagrody się znalazły :) Talia jakoś chodziła mimo prawie 130 kart (jeśli ktoś chce wrzucić swoją to śmiało, szczerze nie wiem kiedy znajdę czas żeby moją bertę spisać :P) i nawet mnie nie męczyła sama w sobie, a to dobry znak. Najcięższy pojedynek z Madravem - przyczyniły się do tego w losowej kolejności: bardzo podobna talia, też berta i dobra gra Madrava. Z Muleqiem jak zwykle - gładko :) A z Nekro na prawdę myślałem, że pacyfizmy się skończą - szedł na nie jak szalony :) W drafcie jak to w drafcie nie trafiłem nic (poza anihilacją, ale nie miał kto rzucić by rozwalić Bioga Kruka). Co do zasad - nie narzekałem na nie - całkiem spoko wyszło bez zakłóceń, choć trochę dziwnie :P

Jeszcze dwa propsy:
dla Kruka - talia przemyślana, poskładana i dobrze nią grał, klasa
dla Nemo - dokładnie jak powyżej, bez niepotrzebnych zagrywek, spokojnie i pewnie

Jeszcze raz dzięki i do następnego ! :)
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Goblikon - Racibórz, 15-17 VIII 2014
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 18, 2014, 09:03:35 pm »

Gratulacje Niua za organizację turnieju. Mam nadzieję że to pierwszy i nie ostatni raz ;). Mimo że Racibórz wydaje sie być jednym z najmniej dogodnych do organizacji turniejów dooma miejscem o dziwo od kilku ładnych lat regularnie udaje sie zebrać chętnych do tego aby tam przyjechać i dobrze sie bawić. ( Czyżby siła tradycji?  ;) ). Tym razem zjechało nas 7 osób co jest o 3 więcej niż w zeszłym roku czyli prawie o 100% więcej ;D. Początkowo nawet myslelismy o zagraniu mecz - rewanż ale ostatecznie zrezygnowalismy z tego pomysłu.

Dopuszczenie Pecha x5 budziło grozę ale jak sie okazało zupełnie niepotrzebnie. Wystraczy dobrze przemysleć zasady i ograniczyć kilka innych kart a nawet Pech przestaje być groźny.

Talia Qliga była rzeczywiscie bezkonkurencyjna i chyba jedynie w pojedynku z Madravem Qlig musiał się trochę napocić. Ja postanowiłem wrócić do korzeni i odgrzać pomysł Czaszek  ( skoro Diabler nie chce jeździć na turnieje to ktos musi dbać o to żeby nie zapomniano jego pomysłów ;) ). Niestety nie mam w sobie tyle finezji, cierpliwosci i wyrafinowania co on dlatego w mojej wersji Czaszki mi tylko zawadzały w grze a jak wygrywałem to tylko dlatego że na szczęscie włożyłem również inne karty :D. Nie zmienia to faktu że kilku wojowników udało mi sie zczaszkować ;). Jednym z pozytywów turnieju był debiut nowego Gracza Nemo. Mimo że był on nowicjuszem grał jak weteran turniejów nie zapominając o tym że można ukryć wojownika oraz żeby nie trzymać dwóch wojowników na Placówce. Miedzy innymi dlatego oraz z powodu własnej głupoty o mały włos nie przegrałbym z nim pojedynku a jedyne czym musiałem sie zadowolić to tzw. remis ze wskazaniem ( pojedynek skończył się wynikiem 39:32 dla mnie ). 

Draft wyjątkowo obrodził w naprawdę ciekawe karty. U nas na stole rządził Biogigant choć chwile musiało minąć czasu zanim Kruk uzbierał PA do jego wystawienia ;). Gdyby Pech przyszedł mi trochę wczesniej byc może nigdy by sie nie pojawił ale niestety tak jak i Kosa przyszedł już pod koniec talii. Najgorzej chyba na drafcie wyszedł Qlig i Madrav choć to ponoć Madrav mimo dwóch Alków na stole wygrał grę.

@Qlig - gładko to było na ostatnim Mulkomie :D.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2014, 09:26:10 pm wysłana przez Muleq »
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry