Forum Doom Trooper

Forum ogólne => Ogłoszenia => Wątek zaczęty przez: Nicodemus w Czerwiec 02, 2006, 02:29:42 am

Tytuł: Porządek na forum
Wiadomość wysłana przez: Nicodemus w Czerwiec 02, 2006, 02:29:42 am
Apel do wszystkich[/size]

Wszystkich użytkowników proszę o nie odchodzenie od tematów rozmów. Zaczyna robić się bałagan. Panowie, zadajemy pytanie, pada odpowiedz i w tym momencie watek powinien być zamknięty i powinien powędrować do archiwum. Starajmy się zadawać w temacie szczegółowe pytania, żeby później w archiwum było łatwo z szukaniem. Jeśli ktoś chce sobie luźniej porozmawiać jest ziemia niczyja, PW i czat.
Dbajmy o nasze forum.

Mam nadzieje ze wszyscy przyjmą ten apel (administracja i moderatorzy oczywiście tez).

Pozdrawiam
Nicodemus
Tytuł: Odp: Porządek na forum
Wiadomość wysłana przez: Nekro w Luty 19, 2009, 11:04:30 pm
Bardzo proszę o wpisywanie w tematach wątków tego czego dotyczą. Na przykład wątek w kombinacjach kart powinien brzmieć wycelowanie +(vs) lew morski (lub coś podobnego). W kartach wpisujemy nazwę karty natomiast w zasadach ogólnych temat powinien jednoznacznie określać wątek. Proszę też o nie odchodzenie od tematów wątków. Jeśli ktoś ma jakieś pytanie niech założy oddzielny temat.

Dbajmy o nasze forum :)
Tytuł: Odp: Porządek na forum
Wiadomość wysłana przez: Nekro w Maj 03, 2009, 10:33:56 pm
Proszę o nieodbieganie od tematów wątków! Chcecie pogadać o konkretnych rzeczach to szukajcie ich tematów. Coś ostatnio panuje pod tym względem Hyde Park :-\
Tytuł: Odp: Porządek na forum
Wiadomość wysłana przez: Nekro w Czerwiec 03, 2009, 12:57:14 pm
Prośba do wszystkich:
1. Jeśli podczas wyszukiwania konkretnego tematu odnalazłeś go w dwóch wątkach - zgłoś to! (przykład: Podaj dalej w archiwach bractwa oraz podaj dalej w bieżącym dziale karty).
2. Jeśli zauważysz literówkę w tytule wątku - zgłoś to! (przykład: wystarczy w tytule karty dać a zamiast ą i mamy wątek który nie zostanie odnaleziony przez wyszukiwarkę).
Tytuł: Odp: Porządek na forum
Wiadomość wysłana przez: pretorianstalker w Maj 05, 2014, 12:43:39 pm
Aby zachować porządek na forum uprasza się o:
-niezakładanie tematów związanych z polityką/religią
-nieużywanie na forum symboli/znaków wiążących się z polityką/religią
-nieagitowanie/nienarzucanie innym użytkownikom własnego zdania w sprawach związanych z polityką/religią i innymi kwestiami światopoglądowymi

Przypominam, że forum powstało przede wszystkim dla graczy, po to aby mogli przedyskutować sprawy związane z grą, umówić się na spotkanie i tym podobne. Wszystkie inne możliwości jakie daje forum to kwestie drugorzędne, ale oczywiście mamy odpowiednie działy do dyskusji na tematy odbiegające od głównej tematyki forum. Nieprzestrzeganie powyższych zasad będzie skutkowało ostrzeżeniem. W razie celowego i nagminnego łamania tych zasad mamy również do rozdania czasowe bany porządkowe ;)

Tytuł: Odp: Porządek na forum
Wiadomość wysłana przez: Nekro w Maj 15, 2014, 09:55:31 pm
Proszę o nie kasowanie swoich postów. Czytając wątek w którym ktoś pokasował swoje odpowiedzi lekko (delikatnie mówiąc) można się pogubić. Panowie trochę odpowiedzialności za to co się napisało. >:(
Tytuł: Odp: Porządek na forum
Wiadomość wysłana przez: Nekro w Listopad 06, 2014, 12:49:46 am
Zachęcam wszystkich do przejrzenia swoich prywatnych wiadomości i jeśli jakieś są wam już niepotrzebne to proponuję je usunąć. Przypominam że PW (prywatne wiadomości) dzielą się na wysłane i odebrane. ;)
Tytuł: Odp: Porządek na forum
Wiadomość wysłana przez: Muleq w Marzec 03, 2018, 11:23:43 am
Czy istnieje szansa aby widoczna była lista ostatnich postów na Forum, tak jak to było przed ostatnią aktualizacją?? Znacznie łatwiej jest wtedy być na bieżąco z nowymi wiadomościami.