Forum Doom Trooper

Pozostałe => Kult => Wątek zaczęty przez: Hazer1 w Lipiec 07, 2017, 10:50:08 am

Tytuł: Lackey plugin - Kult Ccg
Wiadomość wysłana przez: Hazer1 w Lipiec 07, 2017, 10:50:08 am
Przyznam że jako wieloletni fan Kultu poczułem się lekko zażenowany obserwując totalną posuche i brak jakiejkolwiek aktywności ze strony developerów itd. Postanowiłem "po polsku" chwycic się z losem za bary i stworzyc od podstaw plug-in do Lackeya😎nie ma przesady w stwierdzeniu że w tym momencie tworzy się historia!
Trzymać kciuki😁!!!

.
Tytuł: Odp: Lackey plugin - Kult Ccg
Wiadomość wysłana przez: Hazer1 w Lipiec 07, 2017, 11:16:42 am
https://youtu.be/lB4V2Xj5tzg
Tutaj pogladowka jak wygląda  i działa Lackey ccg. Ściaga się  go z oficjalnej strony. Duża zaletą Lackeya jest fakt że posiada minimalne wymagania w kwestii konfiguracji kompia (istnieje również specjalny tryb do grania po sieci) Słyszałam że masa ludzi organizuje w ten sposob turnieje , plus jest taki że ,teoretycznie grają ludzie z całej Polski , ale siedząc przed kompem... Nikt nie musi juz przejechać pół Polski żeby stawić się na turnieju
Tytuł: Odp: Lackey plugin - Kult Ccg
Wiadomość wysłana przez: pretorianstalker w Lipiec 08, 2017, 07:37:54 pm
Graliśmy tak kiedyś w DT. Ale z czasem zmienili mechanikę i już nie dało się używać poprawnie kart typu Na czarną godzinę i były problemy z innymi, które wymagają mieszania w decku. W razie czego mam skany angielskich kart, gdyby były potrzebne.