Forum Doom Trooper

Forum ogólne => Klub Arkadin => SELEKCJA POLSKICH KART FANOWSKICH => Wątek zaczęty przez: Kapitan Shinobi w Maj 21, 2019, 10:30:33 pm

Tytuł: Golem Zagłady (k. specjalna)
Wiadomość wysłana przez: Kapitan Shinobi w Maj 21, 2019, 10:30:33 pm
GOLEM ZAGŁADY

k. specjalna  Legion Ciemności

Możesz dołączyć tę kartę do swojego GOLEMA CIEMNOŚCI, kosztem dwóch akcji. Pozostaje w grze. WW, S i P wojownika zwiększa się o 2, a zranieni przez niego wojownicy są usuwani z gry. Wojownik może posiadać tylko jedną taką kartę na raz. Jeżeli w grze znajduje się dowolny APOSTOŁ, zagranie jej kosztuje jedną akcję, a nie dwie.

Uwagi
1) obrazka oczywiście nie mam, bo i skąd, ale wyobrażam sobie jak Parente rysuje Golema z azogarem i blutarchem nacierającego na pozycje dolnych korpo żołnierzy ;)
2) w War Zonie bitewnym to był solidny "zakapior", w DT jest co najwyżej średniakiem, postanowiłem coś mu więc zadedykować. Z braku laku poszedłem na łatwiznę - plusy dodatnie do walki ;)
Tytuł: Odp: Golem Zagłady (k. specjalna)
Wiadomość wysłana przez: Nekro w Maj 22, 2019, 12:21:18 am
ok
Tytuł: Odp: Golem Zagłady (k. specjalna)
Wiadomość wysłana przez: Kapitan Shinobi w Maj 22, 2019, 10:15:56 pm
Szczerze powiem, że bałem się "oskarżeń" typu - za mocne/dopakowywanie i tak grywalnej jednostki itp.
Ale jak widzę nie ma z tym problemu, nie przesadziłem. ;)
Tytuł: Odp: Golem Zagłady (k. specjalna)
Wiadomość wysłana przez: pretorianstalker w Maj 23, 2019, 12:57:48 pm
Trudno przesadzić z kartą, która może zostać zagrana tylko na jedną jednostkę. Koordynator walki jest takim przykładem. Fakt - jest cholernie mocny, ale jego grywalność i tak jest mocno ograniczona.
Tytuł: Odp: Golem Zagłady (k. specjalna)
Wiadomość wysłana przez: Kapitan Shinobi w Maj 23, 2019, 09:57:27 pm
Zgadzam się, jednakowoż dodam (nie chwaląc się), że zaprojektowałem po jednym Golemie dla każdego Apostoła, więc w moim DT jest to karta działająca na 5 różnych wojowników, co radykalnie zwiększa zastosowanie. ;)

Poza tym, zawsze to nie bohater. Czyli łatwiej wystawić zarazem zmniejszając prawdopodobieństwo kiszenia się ręki z kartą której nie można użyć (jak ktoś gra na Kuratorach, to raczej ma ich 5 w talii).
Teraz widzę słabość w karcie Max Rozwścieczony (z wczoraj). Działa tylko na 1 wojownika i nikogo innego. Powinna działać co najmniej na każdego Wenusjańskiego Zwiadowcę (ewentualnie na każdego Bohatera Bauhausu) - ale to wymagałoby zmiany nazwy.