Forum Doom Trooper

Forum ogólne => Klub Arkadin => SELEKCJA POLSKICH KART FANOWSKICH => Wątek zaczęty przez: Kapitan Shinobi w Czerwiec 30, 2019, 05:33:12 pm

Tytuł: Pokaż Ileś Wart! (k. specjalna)
Wiadomość wysłana przez: Kapitan Shinobi w Czerwiec 30, 2019, 05:33:12 pm
POKAŻ ILEŚ WART!

k. specjalna  Capitol

Dołącz do swojego wojownika Capitolu w każdej chwili. Pozostaje w grze. Jego WW i S zwiększa się o 3, a w walce uderza pierwszy. Może mieć kilka kopii tej karty na raz (modyfikator kumulowany), przy czym dostaje dodatkowo: przy 2 szt.: zabijanie automatyczne, przy 3 szt.: 5 dodatkowych pkt. za zabicie oponenta. Dokładanie kolejnych kart POKAŻ ILEŚ WART! nie daje nowych zdolności wojownikowi (poza modyfikatorem), ale za każdą kopię powyżej 3 szt. zarabiasz 10A.

Uwagi.
Nie całkiem jest to mój autoski pomysł, w Ragnaroku była misja "Prove Yourself" czy coś takiego, co dawała (chyba) +5/+5 i first strike (chyba Impreialsom, ale mniejsza o przynależność).
Po pierwsze to nie jest misja, a po drugie nieco rozwinąłem koncepcję.

Macie pomysł jak (sensownie) przetłumaczyć to Prove Yourself? Ewentualnie zaproponujcie jakąś nazwę oddającą "ducha" karty.

Zdaję sobie sprawę że karta nie ma potencjału turniejowego, ale podoba mi się sam pomysł i te "kumulaki". No i wiem, że 10A to sporo, ale ile razy w grze można spotkać wojaka dopakowanego 4 kartami? Jedno Wykrycie Agentów/Przekleństwo Algerotha/Equilibrium i pozamiatane  ;)

Czekam na Wasze uwagi/pomysły/koncepcje itp.