Kwiecień 18, 2021, 08:31:02 am
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 dnia: Kwiecień 16, 2021, 07:53:55 pm 
Zaczęty przez Durand - Ostatnia wiadomość wysłana przez Durand
Talia sprzedana, temat do zamknięcia.

 2 
 dnia: Kwiecień 15, 2021, 08:53:15 pm 
Zaczęty przez Durand - Ostatnia wiadomość wysłana przez JW
Cześć, wysłałem PM. Pozdrawiam JW

 3 
 dnia: Kwiecień 10, 2021, 11:01:25 pm 
Zaczęty przez Batyra - Ostatnia wiadomość wysłana przez Kapitan Shinobi
Z tymi "homemade'ami" to różnie jest, w szczególności ze stroną formalną. Sporo jest przekombinowanych, bezproduktywnych czy też po prostu błędnych, albo zwyczajnie psujących rozgrywkę (typu +16 do S). Strona graficzna też nierzadko leży i kwiczy, bo ludzie biorą obrazki zupełnie nie doomtrooperowe, nie pasujące ani klimatem ani tym co prezentują, albo nawet jeśli "doomtrooperowe", to  bez związku z opisem. I tak na przykład Grzechotka Ilian (w bitewnym War Zone śmiercionośna ręczna broń-zabawka Dzieci Ilian) jest reprezentowana przez jakiś karabin. Zresztą w dziale Arkadin były dyskutowane poszczególne karty z dodatków fanowskich (ENG), po krótkim przestudiowaniu kilku tematów człowiek łatwo dojdzie do wniosku, że karty te są robione "na kolanie". Także ten renesans ma nie zawsze dobre strony, choć ciekawostką dla mnie pozostaje, że ludzie jeszcze się bawią DT.

 4 
 dnia: Kwiecień 09, 2021, 02:24:56 pm 
Zaczęty przez Kamil - Ostatnia wiadomość wysłana przez d_fens
Jeżeli jeszcze nie sprzedane, to ja bym Razydę przygarnął chętnie.

 5 
 dnia: Kwiecień 06, 2021, 10:35:02 am 
Zaczęty przez Batyra - Ostatnia wiadomość wysłana przez Batyra
Dzięki za odpowiedź. To dziwne - w czasach pandemii jak wile osób jest w domu to forum powinno być bardziej uczęszczane? Z włoskim kartami to w ogóle jest ciekawie - u nich to chyba jakiś "renesans" jest - strasznie dużo home-made kart wypuszczają no i na ebay wszędzie pełno włoskich kart. Jak zaczynałem zbierać od nowa też się zastanawiałem w jakim języku karty zbierać - ale tutaj brak wydania mortyfikatora oraz większa dostępność niektórych karty (na pewno nie paradise lost) skusiły mnie do zbierania angielskich kart.

 6 
 dnia: Kwiecień 06, 2021, 10:26:38 am 
Zaczęty przez Batyra - Ostatnia wiadomość wysłana przez Batyra
Cześć! Dzięki za odpowiedź. Od Hutnika mam już sporo kart, ale z tego co wiem to on głównie polskie ma.
Tak czy siak - odezwę się jeszcze do niego.

 7 
 dnia: Kwiecień 05, 2021, 09:04:05 pm 
Zaczęty przez Batyra - Ostatnia wiadomość wysłana przez Kapitan Shinobi
Spróbuj u Hutnika. On ma najpokaźniejszy zbiór na handel ze znanych mi użytkowników tego forum. Najlepiej poprzez emaila, bo tu chyba rzadko zagląda.

 8 
 dnia: Kwiecień 05, 2021, 09:00:32 pm 
Zaczęty przez Batyra - Ostatnia wiadomość wysłana przez Kapitan Shinobi
Cześć. Ja reprezentuję frakcję Górnego Śląska (ale spokojnie, żadna tam zakamuflowana opcja niemiecka ;)). Niestety trafiłeś na kiepski okres, odkąd zaczęła się pandemia, prawie nic się tu nie dzieje.

PS Ja z kolei mam odwrotnie, zbieram karty PL, a reszta mi zawadza (trafiło mi się parę angielskich i włoskich).

 9 
 dnia: Kwiecień 03, 2021, 12:21:51 pm 
Zaczęty przez Batyra - Ostatnia wiadomość wysłana przez Batyra
Cześć, tak jak napisałem w poście gdzie się witałem do uzbierania wszystkich kart oficjalnie wydanych po angielsku brakuje mi tylko 6 kart z Paradise Lost:

1. BLOODY COUP U1
2. COLONEL HARDING U1
3. CRENSHAW ISLAND TEAM MEMBER U1
4. GRINDER ISLAND TEAM MEMBER U1
5. SOLDAT KOMMENDANT U1
6. SUMMIT MEETING U1

Oczywiście karty tylko po angielsku. Wiem, że to rzadkie pozycje ale po zdobyciu angielskiego Ragathola wydaje mi się, że już wszystkie będą łatwiejsze do zdobycia ;)

 10 
 dnia: Kwiecień 03, 2021, 12:18:52 pm 
Zaczęty przez Batyra - Ostatnia wiadomość wysłana przez Batyra
Cześć wszystkim. Nie wiem czy jest jakieś odpowiedniejsze miejsce żeby się przywitać - jeśli jest to proszę o przeniesienie tam tego posta.

Nazywam się Paweł i jestem z Lublina (czy jest tu ktoś jeszcze z Lublina?). Pewnie schemat jest u mnie taki sam jak u wielu z Was - zbierałem i grałem kiedyś, a teraz pomyślałem, że fajnie byłoby zrealizować plany z dzieciństwa i zebrać trochę fajnych kart, o których marzyło się kiedyś.

Postanowiłem zacząć zbierać zupełnie od zera i skupić się tylko na kartach w języku angielskim. Jak dotąd udało mi się zebrać wszystkie  (prawie) wydane oficjalnie po angielsku - brakuje mi tylko 6 kart z Paradise Lost.

Dodatkowo zajmuję się kolekcjonowaniem retro sprzętu PC - głównie druga połowa lat 90tych czyli podobnie jak doomtrooper :)

Strony: [1] 2 3 ... 10