Kwietnia 28, 2024, 07:57:07 am

Autor Wątek: Purpurowy rekin  (Przeczytany 2313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Purpurowy rekin
« dnia: Kwietnia 02, 2008, 04:41:10 pm »

Ostatnio otwierałem sobie boosterki i trafiłem Purpurowego rekina. Karta w sumie rzadka ale po dogłebszym przeczytaniu doszedłem do wniosku ze całkiem bezsensowna. No chyba ze jest jakas errata o której nie wiem :). Jesli nie ma to proponuje zrobic ;) Jak rozumiec zasade ze moze uciec z Walki wrecz skoro wogole nie moze brac w niej udziału? A juz calkowitym kuriozum jest zasada ze po uzyciu trzeba rzucac moneta i sprawdzac czy wojownik nie został ranny. Moze chodziło o przeciwnika??  ;)  Skoro zabralismy sie za tworzenie nowych kart moze wczesniej spróbujmy doprowadzic do uzywalnosci karty juz istniejace? Zwłaszcza z tak fajnym rysunkiem Bonnera ;)
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Purpurowy rekin
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 02, 2008, 07:30:38 pm »

No to dla mnie też zawsze był problem, ale... Chodzi o to, że kiedyś nie było zasady o tym, ze pojazdy latające nie mogą brać udziału w walce wręcz. Jak weszła zasada, Purpurowy stał się dziwny :) Ja gram tak - jak jesteś poza pojazdem - czyli na zewnątrz i ktoś cię atakuje wręcz, to możesz mu uciec, wskakując na Purpurowego. Po wykorzystaniu karty w dowolny sposób rzucasz monetę -zarówno po walce, w ktorej się go wykorzystało czy po ucieczce z WW.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Purpurowy rekin
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 23, 2008, 12:50:39 am »

Co się dzieje jak do Rekina dołączymy Superior Quality albo Reactive Armor Plates? Dalej trzeba rzucać za ranę po każdej walce, w której został użyty, ale nawet jak nas zrani to nie odpada?
Zapisane

Marqwitch

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1199
  • Pożeracz Dusz(onek)
    • Zobacz profil
Odp: Purpurowy rekin
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 23, 2008, 12:54:07 am »

Raczej tak (tzn. - zrani i nie spadnie)... podobnie z Sojuszem Bauhausu (Pod Kontrolą już jednak nie zadziała).
Zapisane

Snake PL_issken

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 615
  • Look behind you, a Three-Headed Monkey!
    • Zobacz profil
Odp: Purpurowy rekin
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 17, 2011, 01:06:46 pm »

Ja zawsze myślałem, że monetą rzuca się tylko wtedy, kiedy wojownik ucieka. Może dlatego, że w opisie są dwa czasowniki: "flying"  i "uses". Kiedy lata, dostaje +4, a kiedy używa do tego, o czym napisali w zdaniu poprzedzającym zdanie z "uses", trzeba rzucić monetą. Może źle myślałem. Jeśli tak, to Rekin jest do bani, bo przy niesprzyjających wiatrach wojownik zginie. Kiedy zginie? W trakcie walki czy po? Przeciwnik dostanie punkty?
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Purpurowy rekin
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 17, 2011, 01:29:25 pm »

Po walce, przeciwnik nie dostaje punktów (imo).
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D