Marca 29, 2024, 04:38:12 pm
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do dołu

Autor Wątek: Harrycon - Częstochowa, 10-11 I 2009  (Przeczytany 25731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 11, 2009, 09:25:52 pm »

Dobra! Chwalic sie kto wygrał i jakie były pary w cwierc i poł finale.
A wgole chiałem powiedziec ze Amulet Yomury powinien zostac zbanowany :P
Niech no tylko zostane organizatorem jakiesgos turnieju ;)
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 11, 2009, 11:01:15 pm »

o hot-dogu nie słyszałem :)
Turniej był naprawdę fajny, przede wszystkim zajebiście na plus wyszło to ze była cisza i spokojnie dało się pograć i pomyśleć z dala od bladej dzieciarni udającej gobliny lub cokolwiek tam jeszcze.
Nareszcie udało mi się wyjść z grupy, czego się raczej nie spodziewałem gdyż moja talia jak zwykle nie była specjalnie przemyślana (szczęka mi opadła jak szukając kart po turnieju okazało się ze nie włożyłem jednego tax refunda do talii i miałem tylko 3 )  :)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 13, 2009, 03:09:10 pm »

Gratuluję Harry udanego turnieju. Cisza i spokój były w sam raz stworzone aby rozkoszować się DT. Rozłożenie pomieszczeń gdzie odbywał się turniej dodawały mu ciekawego charakteru. Niesamowity był dla mnie osobiście ten wc-et gdzie było chyba zimniej niż na dworze ;). Jedyną niedogodnością jaka zauważyłem był brak możliwości otworzenia okna chociaż na chwilkę. Co do wyników to:
1.Quliq
2.Skoq
3.Nekro
4.Lapson

Specjalne gratulacje przesyłam Starterowi za wynik i za to że o mało co nie pokonał Skoqa ;) (a co by było gdybyś jeszcze posiedział przy obmyśleniu talii ;) ). Czekam i z pewnością nie tylko ja na naszego kronikarza który opisze całe to zajście wynikami ;).
Zapisane

MiSiO

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 14, 2009, 09:02:55 am »

Jak wypadły ograniczenia w kartach? Brak Grindera wydał mi się wyjątkowo rozsądny... a jak z całkowitym wyszło?
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 14, 2009, 11:25:39 am »

Całkowite jjest ograniczone już od dawna i się sprawdza... Znaczy jak było dostępne w 5 egzemplarzach to się nie sprawdzało - tak będzie chyba najlepiej to nazwać ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

MiSiO

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 14, 2009, 11:46:45 am »

I dobrze, w końcu są i inne karty o podobnym działaniu :) a mniej kompleksowe. Jak wypadł brak Grindera? Ogólne zadowolenie?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2009, 11:48:19 am wysłana przez MiSiO »
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #111 dnia: Stycznia 14, 2009, 11:54:28 am »

Gdy Grinder jest ograniczony to 1 sztuki lub jest całkowicie zakazany wtedy pojedynki nie kończą się już w 2 turze tak więc jest git ;). Ograniczenia co do Grindera też już od dawna działają. Radzę ci MiSiO poczytać dział z taliami turniejowymi oraz zasady na których odbywały się poszczególne turnieje.
Zapisane

MiSiO

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #112 dnia: Stycznia 14, 2009, 12:02:46 pm »

Przeczytałem większosć zamieszczonych talii na stronie i w co trzeciej jest Grider. W co 4 5x całkowite zaćmienie :P Jak widać co turneij to inne zasady dotyczace dopuszczonych kart :) Nie mówiąc o tym, że Grinder mi się wogóle nie podoba, a to wyklucza go z użycia, mimo jego skuteczności :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2009, 12:06:57 pm wysłana przez MiSiO »
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #113 dnia: Stycznia 14, 2009, 12:51:29 pm »

MiSio - nie przesadzaj - zaćmienia były dopuszczane tylko na pierwszych turniejach  - od Falkonu 2006 (po nim) w wyniku dyskusji większość uznała, że lepiej jak będzie 1 szt w talii najwyżej, a nie 5 - i wszystkie kolejne turnieje były z 1x zaćmieniem ;) Za to z Grinderem jest różnie - choć ostatnio też mamy tendencję do banowania jego i Throwing It All Away ;D
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

harry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #114 dnia: Stycznia 25, 2009, 05:40:44 pm »

Witam,

Dodam tylko taką małą informację od mojej skromnej osoby. Otóż cieszę się że turniej zebrał pochlebne opinie i pragnę zakomunikować iż nie zanotowano żadnych trwałych uszkodzeń/zniszczeń w sprzęcie redakcyjnym a dzięki temu Harrycon można uznać za stały punkt "turniejowego kalendarza". W razie zapotrzebowania/chęci jest opcja rozgrywania go dwukrotnie w ciągu roku ale to sprawa do obgadania jeśli zdarzy się jakaś dłuższa przerwa w turniejach to zawsze służę pomocą ;)
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Harrycon w Częstochowie
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 06, 2009, 06:46:55 pm »

Wyniki z Harryconu wykonane przez Skoqa. Zapraszam do lektury:

http://rs359.rapidshare.com/files/194779288/Turniej_-_wyniki_-_Harrycon_2009.rar
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8]   Do góry