Kwietnia 19, 2024, 09:15:20 pm

Autor Wątek: MGW - Zabrze, 28 III 2009  (Przeczytany 44724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #165 dnia: Marca 27, 2009, 10:42:19 am »

Komuś coś zabrać na turniej? :) Mam na myśli karty jakieś na sprzedaż. Pisać dziś do wieczora ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #166 dnia: Marca 27, 2009, 01:57:01 pm »

JA tam bym chciał na opór  - będzie fajniejszy draft ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #167 dnia: Marca 27, 2009, 04:34:01 pm »

WZ I Mort mysle ze po 2zł
jakoś tanio masz to inq Nekro :P
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #168 dnia: Marca 27, 2009, 04:59:50 pm »

Andrzej proponujesz jakąś zmowę cenową :D
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #169 dnia: Marca 27, 2009, 07:13:52 pm »

hehe, cene jakąś mozna ustalic i nie robic sobie konkurencji tylko podzielic sie sprzedazą INQ, no i oczywiscie najlepiej sie bedzie grało w drafta jak bedzie po 3 czy 4 inq w zestawie :p
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #170 dnia: Marca 27, 2009, 07:26:14 pm »

Nic się nie martw jak tym razem ci nie zejdzie - będą następne turnieje. A ja opylam jedynie po kosztach zakupu plus przesyłka ;)
Zapisane

Wąski

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #171 dnia: Marca 27, 2009, 11:07:47 pm »

Niestety nie będę mógł "zaszczycić" was swoją obecnością. Od kilku dni choroba kopie mnie po dupsku i póki co nie zamierza przestać. Mam nadzieję, że zabawa będzie przednia. Do zobaczenia na następnym turnieju ;)
Zapisane
...gdy napletek jest tak długi i WĄSKI, że naciągając go na żołądź prącia, nie można odsłonić cewki moczowej.

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #172 dnia: Marca 29, 2009, 04:47:31 pm »

i jak tam wrazenia? wszyscy jeszcze odsypiaja czy w koscieie?  ;)

ja musze przyznac, ze organizacja byla pierwsza klasa.

sam turniej dosc ciekawy, sporo nowych osob. wszystkim (poza jednym graczem) gry szly szybko i sprawnie. byl i draft i mini bitwa korporacji na legion. dokladne wyniki przedstawi zapewne Skoq'u, ktory to chyba zebral wiekszosc kartek z wynikami poszczegolnych graczy.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #173 dnia: Marca 29, 2009, 05:02:44 pm »

Po pierwsze - organizacja bardzo dobra :) Świetna robota Panowie! :)
Spokój, odpowiednio duże sala, odpowiednia ilość stołów, poczęstunek itd - nie da się w sumie do niczego przyczepić... No może tego, że jakimś cudem zniknęła nam jedna godzina gry ;) Grało się dzięki temu bardzo dobrze. Nie to co na korytarzach podczas konwentów. Gdyby dało się zrobić z tego wydarzenia imprezę cykliczną, to myślę, że graczy nie zabraknie - przez kilka lat ;)

Co do samego turnieju - jak zawsze nie poszło mi tak jakbym chciał, no ale cóż - tak to już jest z taliami bez większego pomysłu... Trochę grywalnych kart, strategia ani defensywna ani ofensywna - po prostu coś co możnaby uznać za umiarkowanie uniwersalne ;) Oczywiście spotkałem pare nowych pomysłów, które mnie zaskoczyly i pare starych, które zaskoczyły mnie jeszcze bardziej :D Jak zawsze berta Skoqa pokazała klasę, choć nie wiem na czym polega jej fenomen do dziś :) Talia Nekro - też nie wiem jaki dokładnie był plan, ale jakoś działało. Z Lechem nie pograłem, ani nawet nie obejrzałem ani jednego z jego pojedynków - podczas finału grałem już drafta. A szkoda... Zobaczyłbym jak to wyglądało w praktyce bo pewnie spis talii znajdzie się na forum.

I w kwestii zasad jeszcze:

http://www.doomtrooper.pl/smf/index.php?topic=136.0

Przykładowa sprawa jaka wypłynęła na turnieju. Wszystkie rozwiązania z forum są oficjalnie stosowanymi na naszych turniejach ;) Jeśli jakaś dyskusja się zakończyła to jej ustalenia obowiązują bez względu na to czy organizator wyraźnie to zaznaczy. Cały dział Zasad generalnie jest wart tego aby go poczytać - przynajmniej w miejscach, gdzie dotyczy kart jakie mamy w taliach :)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #174 dnia: Marca 29, 2009, 08:27:59 pm »

Organizacja turnieju naprawdę super! Wielki brawa w tej kwesti!

Co do samych rozgrywek to gratulacje dla Lecha, przede wszystkim ze względu na finał.Taki deck vs. szybka 140-stka Skoq'a, nie sądziłem że sobie poradzi :D
Jeśli chodzi o moje poczynania, 4:4 więc bez zachwytu, liczyłem ze szaraki spiszą się trochę lepiej, ale nie ma co narzekać.
Do tego pomysłu na pewno kiedyś wrócę, bo wydaję mi się, że nawet wygrać tym można.
Chciałbym zaznaczyć, że był to mój pierwszy deck oparty na korporacji :D:D wiec chyba nie było tak najgorzej;]
W sprawie ciekawych zagrań to super były gry z Lechem (pomimo odrzucenia z deck'u prawie wszystkiego, co się ruszało ;p, zdołałem zabić Biog'a za 40 PZ :D) i TrStarter'em (tu porażka niestety, ale gra była naprawdę zacięta, tyle obron wojownika to jeszcze nie widziałem).

Gratulacje dla Pret'a, który niczym błyskawica przebrnął fazę grupową :D
I jeszcze słowa otuchy dla "nowych" "starych" graczy. "Nowe" Początki zawsze są ciężkie :D
Mam nadzieję, że będziecie regularnie odwiedzać następne turnieje :D
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #175 dnia: Marca 29, 2009, 09:44:23 pm »

Jakby ktoś znalazł u siebie takie dwie karty jak Snipers! oraz Demoted w protektorze z taką babeczką w wulkanie to niech da znać.

Co do organizacji - SUPER!
Mam nadzieję iż takie "imprezy" będą nam się częściej zdarzać. Mam też kolejną nadzieję iż wszyscy dojechali do siebie bez przygód takie jakie miał harry w drodze na turniej. Co do zdjęć to sadzę iż pojawia się za jakiś czas ;) Ciekawym doświadczeniem było zobaczyć jak Lapson udziela wywiadu - pewnie w telewizji regionalnej (ciekawe co na nas nagadałeś ;D). Co do samego turnieju to muszę przyznać iż każdy następny jest nie do powtórzenia co do pomysłów graczy. Szkoda iż nie mieliśmy więcej czasu ponieważ w drafcie nie mogłem się doczekać mojego najlepszego woja - komendanta. Ogólnie uważam że było spoko ;)
Zapisane

bigpaul

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 36
  • Hindenburg sQuadron
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #176 dnia: Marca 30, 2009, 01:42:16 am »

Witam serdecznie, dla nas to był pierwszy turniej ale i świetne doświadczenie zarazem. Jedyne z kim wygrałem to kolega z miasta więc bida totalna :P Muszę przyznać iż nie spodziewałem się że przy samych przegranych w dodatku do jaja, wyjdę z turnieju z rogalem na twarzy :D Zabawa była jak dla mnie po prostu PRZEŚWIETNA!

Mam tylko jedną prośbę oraz pytanko. Czy ktoś nie znalazł u siebie przez przypadek dodatkowego zestawu do drafta? bo nigdzie go nie mogłem znaleść :( były w nim między innymi shore leave, rozdzieracz dusz czy też ta karta co daje bauhausowi -5 do statów. Może akurat ktoś przez przypadek go ma. Gdyby się znalazły to byłbym strasznie wdzięczny za wiadomość. Pozdrawiam wszystkich! :)
Zapisane
Be or not to be? That is a sSsstupid Question!

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #177 dnia: Marca 30, 2009, 10:13:08 am »

Pierwszy turniej zaliczony ;D Zbyt dobrze nie poszło, ale coś tam powalczyłem ;) W każdym razie wnioski wyciągnięte i do zobaczenia na następnym... Kraków? Lublin?

PS. Miejscówka w Zabrzu fajna. Organizacja bardzo dobra. Oby więcej takich turniejów.
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

panczen

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #178 dnia: Marca 30, 2009, 10:19:40 am »

Może ktoś nagrywał na komórkę lub kamerki jakieś potyczki? :)
Nigdy nie byłem na turnieju i jestem ciekawy jak wyglądają te najlepsze pojedynki.
Może na najbliższym turnieju ktoś nagra partie finałowe lub co ciekawsze potyczki i wrzuci na YouTuba... :)
Zapisane

Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w Zabrzu - marzec 2009
« Odpowiedź #179 dnia: Marca 30, 2009, 11:38:22 am »

Przyznam że nie spodziewałem się tak dobrej organizacji  ;D. Turniej był świetny ze względu na frekwencję (choć mogło być więcej graczy :P) oraz na sporą ilość nowych ludzi którzy mam nadzieję będę jeździli na inne turnieje. Szkoda jedynie tego że słabo z czasem wypadło i nie zdążyło się pograć po turnieju.

Co do wywiadu lepiej go nie oglądać :P Sam już nie pamiętam co powiedziałem ale na pewno nic mądrego :)
Zapisane