Kwietnia 26, 2024, 06:59:24 am

Autor Wątek: TOP FIVE 7-ed  (Przeczytany 2311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
TOP FIVE 7-ed
« dnia: Marca 08, 2009, 10:10:02 pm »

Jesteśmy przed kolejnym turniejem zatem czas na 7 edycję głosowania  ;D.

Co uważasz za nieosiągalny gral? Jakie karty cię inspirują podczas układania talii? A może ktoś na ostatnim turnieju ciebie czymś zainspirował lub sadzisz iż "ta" karta będzie rządzić w Zabrzu?
Jeżeli powyższe pytania skłoniły cie do refleksji, to koniecznie zagłosuj w TOP FIVE 7-ed. Być może twój głos zadecyduje o końcowym wyniku głosowania.

Głosujecie od 09.03.2009 do siedmiu dni od zakończenia konwentu w Zabrzu 2009, czyli do niedzieli 05.04.2009.
Przypominam wszystkim, iż w tej edycji nie głosujemy na następujące karty:

ZAKŁÓCENIA ŁĄCZNOŚCI, PRZENOŚNA MINA, GRABIEŻ, UKRYTE SIŁY, KARDYNAŁ DOMINIK,


które zwyciężyły w poprzedniej edycji. Wszystkie głosy nadsyłajcie na moje PW (można znaleźć pod avatarem) z dopiskiem w tytule wiadomości 7-ed.

Tradycyjnie pierwsze miejsce otrzymuje 5 pkt., drugie 4 pkt itd.
Jako iż jeszcze się nie zdarzyło iż ktoś trafił pełną piątkę to ty razem będę premiował trzy osoby  które będą najbliżej celu. Tradycyjnie do wygrania starter i boosetry inq za 2 i 3 miejsce (trafne typy).
Jeden uczestnik może oddać głos tylko raz na swoje TOP FIVE bez możliwości poprawki głosu.

P.S.
Ciekawe czy Qulig znów będzie jednym z lepiej typujących ;)

P.S.2
Ja tradycyjnie nie głosuję.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2009, 10:12:56 pm wysłana przez Nekro »
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 7-ed
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 06, 2009, 11:06:01 pm »

OTO WYNIKI SIÓDMEGO TOP FIVE:

1.UJAWNIENIE PRZEZNACZENIA - 24 pkt.


Za jedyne 61 zeta może być twoje.

2.INSPIRACJA - 17 pkt.


Karta jedynie dla zamyślonych twardzieli ze strzelbą.

3.SZCZĘŚCIE - 16 pkt.


Niescęście, niescęście jak to kiedyś rzekł starter.

4.ZNAWCA SZTUKI oraz WIELKA WRÓŻBA - po 15 pkt.



... zostawimy ci ujawnienie, na czarną, ukryte i fillem up abyś szybciej mógł przyznać iż przegrałeś.


W głosowaniu brali udział następujący forumowicze (a przynajmniej głosy które do mnie dotarły):
1.Muleq - 3 trafne
2.Roboraczek - 2 trafne
3.Skoq - 3 trafne
4.Gothik - 1 trafna
5.gromblin - 3 trafne
6.Jimmy - 3 trafne
7.Qlig - 3 trafne
8.Pako - 2 trafne
9.Lechu - 2 trafne
co jest wynikiem prawie dwa razy lepszym od poprzedniego. Z osób które miały po trzy trafne typy najbliżej byli:
1.Muleq - za wytypowanie ujawnienia na pierwszym i znawcy na czwartym miejscu - (starter).
2.Skoq - za wytypowanie ujawnienia  na pierwszym miejscu - (2 boostery inq.).
3.gromblin - za wytypowanie inspiracji na drugim miejscu - (1 booster inq).
Jimmy i Quliq też umieścili po jednej karcie w dobrych miejscach ale odpowiednio były to miejsca 3 i 4. Ze względów na jakieś bonusy przy rozmieszczaniu miejsc zwycięzców, postanowiłem iż będzie to właśnie premia dla pozycji od 1 w dół.
A co do samego głosowania. Jak widzicie pękł rekord ujawnienia czyli 19 zdobytych punktów ;D. Na drugim i trzecim miejscu się działo gdy podliczałem wasze głosy - różnica 1pkt (zresztą do 4 miejsca podobnie). Ale jakże ciekawie było na wymienionym wcześniej czwartym miejscu - stworzyło nam się niezłe combo ;D. Widocznie talia Lecha podziałała na wszą wyobraźnię i dobrze bo działała. Szkoda tylko że sam Lechu nie zagłosował na wielką wróżbę :D no ale cóż jak to mówią najciemniej pod latarnią.

P.S.
Zwycięzcy mogą mi podesłać swoje dane do wysyłki lub mogą odebrać swoje wygrane na następnym turnieju. Decyzja należy do was Panowie.
P.S.2
Jak ktoś ma ochotę skomentować to nie widzę przeciwwskazań.
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 7-ed
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 08, 2009, 05:36:17 pm »

hehehe własnie sie dowiedziałem ze wygrałem Starter ;D. Gdyby nie przypomnienie Nekro pewnie wogole bym nie zagłosował ;).
Prawda jest taka ze każdy turniej ma jakies swoje wyjątkowe karty tak jak Wielka Wróżba czy Wrobienie ale podstawy w stylu Ujawnienie, Znawca, Alakhai, Boskie Natchnienie itp zawsze trzymją wysoki poziom popularności wśród Graczy.
Ps.
Nagrode odbiore na najblizszym Turnieju ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Jimmy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 7-ed
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 09, 2009, 12:59:42 pm »

Ech, otarłem się o finałową trójkę  :(
Następnym razem skorzystam z usług wróżki i wytypuję całą piątkę  ;D ;D ;D
Zapisane