Pozostałe > Ziemia Niczyja

DT a MC

(1/3) > >>

realReptilia:
Przeglądając podręcznik do Mutant Chronicles zauważyłem że w Doomtrooperze: "Szef najemników" i "Sgt McBride" to ta sama osoba!
W podręczniku to nie jest nawet szef tylko "zwykły" najemnik. To trochę zresztą dziwne że szef najemników to bohater, bo skoro tak to gdzie podziało się nazwisko?
Czy w takim razie na karcie nie powinno być napisane Michael McBride - szef najemników?
Ciekaw jestem czy jest więcej takich zmyślonych kart bohaterów?

Roboraczek:
Przykładem może być Inkwizytor Saimon (Golgota) który tak naprawdę jest Nikodemusem... tylko bez hełmu. Chodzi o Doomtroopra...

pretorianstalker:
Obrazki często pokazują coś co nie ma nic wspólnego z tytułem karty. Np Agent Nick Michaels ;) Przykładów możnaby mnożyć.

realReptilia:
Pretorian, proszę, pomnóż tu parę :)

pretorianstalker:
Agent Nick Michaels, Keitoku Asano, Inq Simon, Saladin, Brat Klaudiusz, nie wspominając o dziwnych postaciach typu Brat Stern... A SGT McBride i Szef Najemników to nie ta sama osoba :) To ta sama grafika ze zmienioną głową ;)

A co do zmyślonych bohaterów - jest pewnie masa cała. Podejrzewam tych: Shinobi, Yuichiro, Chris Jackson, Brat Stern, Płk Maxwell, Andrew Drougan, Keitoku, Klaudiusz, Simon... Nie weryfikowałem, ale i nie słyszałem o nich z innych źródeł niż DT.

Aha - żeby być w zgodzie z prawdą ;) Zmyśleni są wszyscy :P Piszę o zmyślonych na potrzeby DT - względem MC ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej