Forum ogólne > Talie/taktyki
Zasady budowania talii turniejowych - Paul Beakley
pretorianstalker:
Taaa? Gry ze Skowiem bywają "epickie". :) Ostatnio w Kielcach tłukliśmy i skończyć nie mogliśmy. Ostatecznie udało mi się zarobić około 20-kilku pkt brakujących, podczas gry przez (strzelam) około 40 minut Skoq się bornił i musiał zdobyć chyba coś około 3 PZ. :D Mogłem coś przekręcić, samej gry nie pamiętam aż tak dobrze, ale za to wrażenie pozostało. Dla takich gier gram w DT. ;)
Nawigacja
Idź do wersji pełnej