Nazwa użytkownika
Hasło
Forgot Password?
Register Now!
Strona główna
Pomoc
Szukaj
Kalendarz
Zaloguj się
Rejestracja
Czerwca 06, 2026, 12:34:59 am
Forum Doom Trooper
»
Forum ogólne
»
Turnieje/rozgrywki
»
Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
« poprzedni
następny »
Strony:
1
[
2
]
3
4
5
Do dołu
Drukuj
Autor
Wątek: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009 (Przeczytany 27963 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
harry
Offline
Wiadomości: 44
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #15 dnia:
Lipca 08, 2009, 08:14:27 pm »
i ja chętnie się pojawię, choć nie wiem czy znajdę takiego straceńca co mi powierzy samochód
Zapisane
Muleq
Offline
Wiadomości: 1965
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #16 dnia:
Lipca 11, 2009, 09:55:44 am »
Czy pojawią sie jakies wstepne zasady na jakich bedziemy grać? Najbardziej interesuje mnie kwestia Discardu i Ataków w Gracza.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!!
Lapson
Offline
Wiadomości: 458
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #17 dnia:
Lipca 11, 2009, 12:21:54 pm »
A w końcu jak będzie z wiernymi? Zbanowani - bo coś takiego słyszałem.
Zapisane
Diablerist
Offline
Wiadomości: 1506
Valpurgius?
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #18 dnia:
Lipca 11, 2009, 03:44:53 pm »
Się pojawią, nie miałem neta 10 dni. Wstępnie:
1. Ataki na pewno nieograniczone.
2. Discard - Jeszcze nie wiem, ale chyba ban.
3. Lutki - wysoce prawdopodobne, że zbanowani. Możliwe, że Keeperzy też.
Nie wiem czy w ogóle zdążyliśmy się wpisać do Programu. Pret?
Zapisane
Muleq
Offline
Wiadomości: 1965
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #19 dnia:
Lipca 11, 2009, 06:03:02 pm »
No co Ty? Jak zbanujesz Keeperów to Wybraniec nie przyjedzie
Co do Lutków masz moje pełne poparcie.
Pozostaje jeszcze ewentualnie kwestia Śmiertelnych ran, Boby trapów i Wymiany.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!!
Lapson
Offline
Wiadomości: 458
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #20 dnia:
Lipca 11, 2009, 06:04:26 pm »
Jakby nie patrzeć zasady w sumie mnie dużo nie obchodzą
Byleby zostały szybko opublikowane.
Zapisane
wybraniec22
Offline
Wiadomości: 370
Znawca Sztuk - Zabijania
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #21 dnia:
Lipca 11, 2009, 07:03:09 pm »
Musze cie zmartwic Muleg tym razem keeperzy mi sie nie przydadza
. Jestem za banem na discard, lutków i keeperów.
Zapisane
Qlig
Offline
Wiadomości: 708
Władca Pechów
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #22 dnia:
Lipca 13, 2009, 12:18:03 pm »
Ataki na pewno nieograniczone => Discard zbanowany.
Lutki zbanowane => wymiana zbanowana.
Discard zbanowany => po co banować Keeperów ? ? ?
booby, smiertelna do uzgodnienia mi to wisi
Prosiłbym jednak o możliwie najszybsze podanie zasad turnieju
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...
Lechu
Offline
Wiadomości: 741
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #23 dnia:
Lipca 13, 2009, 12:35:10 pm »
ogolnie to nie do konca rozumiem idee banowania. normalnie ograniczamy karty, ktore sa przegiete, co pokazuje jakis turniej, w ktorym talia oparta na danej karcie wygrala.
w ostatnim turnieju wygrala talia bez keeperow, dlaczego wiec mamy ich ograniczac?
niemniej ja jestem za
tzn mozna sprobowac, zawsze troche inaczej bedzie.
tradycyjnie jestem za ograniczeniem badz zbanowaniem zarowno smiertelnej jak i booby trap.
Zapisane
Lapson
Offline
Wiadomości: 458
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #24 dnia:
Lipca 13, 2009, 12:39:45 pm »
Jak dla mnie fajnie jest banować różne karty - to sprawia że dany turniej staje się wyjątkowy, a tali składana jedyna w swoim rodzaju. Sądzę że jakby zbanować np Ukryte siły lub Zakłócenie też mogło by być interesująco. A co do przegięć to żadna talia nie jest przesadzona bo przeciwnik może wyjść z taką samą - co się nieraz zdarzało
Zapisane
pretorianstalker
Administrator
Offline
Wiadomości: 5483
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #25 dnia:
Lipca 13, 2009, 02:23:25 pm »
Gorzej jak się okaże, że wszyscy przeciwnicy mają to samo
Np taki turniej dwunastkowy - w sumie były tylko dwie rozsądne opcje... Może 3 - literańscy, mortyfikatorzy i nietoperze
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.
Lapson
Offline
Wiadomości: 458
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #26 dnia:
Lipca 13, 2009, 02:36:56 pm »
Ja miałem złożone co najmniej dwie inne tali niż wy
Czy by były skuteczne ciężko powiedzieć ale...
Zapisane
oan
Offline
Wiadomości: 94
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #27 dnia:
Lipca 13, 2009, 05:16:24 pm »
co do opcji bydowy talii dwunastkowych, to napewno nie maz racji Pret. Jest ich tak samo dużo jak na turnieju ogólnym.
Jedynym mankamentem w dwunastkach może byc sytuacja w której organizator przyjmie ograniczenie co co Golgoty i Apokalipsy.
Zapisane
Diablerist
Offline
Wiadomości: 1506
Valpurgius?
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #28 dnia:
Lipca 13, 2009, 06:15:26 pm »
Hehe, a tą pewność daje ci twoje ogromne doświadczenie w składaniu talii? Oczywiście, że Pret ma rację. Zauważ, że nie napisał, iż tylko takie talie będą, a jedynie, że tylko one są rozsądne. Przykład z Confuzji: ja Morty, Pret Triada.
Jak chcesz grać dwunastkowy bez ograczania Golgothy i Apokalipsy. Behemothy będą tańsze od Mistyków?
BTW - Qlig, nie znalazłeś przypadkiem po finale francuskiej Amnezji w talii?
«
Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2009, 07:54:16 pm wysłana przez Diablerist
»
Zapisane
Qlig
Offline
Wiadomości: 708
Władca Pechów
Odp: Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009
«
Odpowiedź #29 dnia:
Lipca 13, 2009, 09:05:37 pm »
BTW, znalazłem - teraz po ponownym przejrzeniu talii, była sobie ot tak przyklejona do Simona
Do odbioru na Goblikonie :-) i sorry.
Nie ma problemu
- D.
«
Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2009, 09:08:28 pm wysłana przez Diablerist
»
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...
Drukuj
Strony:
1
[
2
]
3
4
5
Do góry
« poprzedni
następny »
Forum Doom Trooper
»
Forum ogólne
»
Turnieje/rozgrywki
»
Goblikon - Racibórz, 14-16 VIII 2009