Kwietnia 19, 2024, 08:14:57 pm

Autor Wątek: LackeyCCG - twórczość forumowa  (Przeczytany 2229 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
LackeyCCG - twórczość forumowa
« dnia: Czerwca 10, 2009, 11:15:06 pm »

Ponieważ istnieje opcja gry online i istnieje możliwość dodania własnych kart do zestawu kart oficjalnych to nie widzę powodu, czemu mielibyśmy tego nie zrobić :) Jak ktoś nie chce to nie musi z nimi grać, ale opcja gry z takimi kartami... czemu nie?
Źródła nowych kart:
1. Karty ekipy z Finlandii - czyli nipa i ekipa - dodatki są na oficjalnej stronie. Myślę, że możnaby z nich stworzyć jeden duży dodatek. Usiąść - wybrać sensowne karty nadające się do pierwszej edycji, karty zgodne z założeniami świata MC przedstawionego w książkach do rPG i 1st ed Warzone - i wykorzystać w grze online.

2. Homemade - karty forumowiczów. Stworzyć, przedyskutować, poprawić i dodać ;)

Co wy na to? Możecie tutaj również dzielić się innymi dodatkami do DT online - np fajne stoły stworzone do gry ;)
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: LackeyCCG - twórczość forumowa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 12, 2009, 10:42:04 pm »

Dla zainteresoanych - proponowany stół do DT :) Na zielonym suknie... Dwie wersje - jeśli nasz przeciwnik korzysta ze stołu (wersja pełna) i jeśli nie korzysta (połowa) - widać wyraźnie gdzie są karty dołączone do szwadronu/kohorty/placówki czy samej gry/gracza, widać gdzie mniej więcej powinni być wojownicy - oczywiście pola nie są do końca określone bo zazwyczaj występuje tylko jeden obszar i potrzebuje on więcej miejsca ;) Ale widać kto jest przeniesiony na placówkę... Jak ktoś chce wykorzystać to polecam ;) Zieleń przyjemna dla oka.



Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Jimmy

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 80
    • Zobacz profil
Odp: LackeyCCG - twórczość forumowa
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 15, 2010, 07:27:58 pm »

Mógłbyś pretorianstalker wkleić znowu te zielone stoły do DT. Przyzwyczaiłem się do nich a miałem format dysku i niestety straciłem je.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: LackeyCCG - twórczość forumowa
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 15, 2010, 11:06:28 pm »

Poszukam - muszę posprzątać wszystko :) Różne Lackeye mi się walają po dysku - pozbieram co mam i spróbuję sie podzielić w miarę możliwości.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.