Kwietnia 20, 2024, 09:57:49 am

Autor Wątek: TOP FIVE 8-ed  (Przeczytany 3123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
TOP FIVE 8-ed
« dnia: Sierpnia 03, 2009, 10:17:56 pm »

Jesteśmy przed kolejnym turniejem zatem czas na 8 edycję głosowania ;D.

Zapraszam do kolejnego głosowania na wasze ulubione karty. Jak co edycję zawsze coś udaje się się poprawić w stosunku do kolejnego w tym i frekwencję. Jako iż mamy sezon urlopów i każdy woli spędzać czas nad wodą to podam przepis jak przetrwać krótką chwilę przed ekranem kompa wypełniając PW od numeru 1-5 - zimny browar :D

Głosujecie od soboty 15.08.2009 do poniedziałku 31.04.2009 czyli od Goblikonu do Polconu.
Przypominam wszystkim, iż w tej edycji nie głosujemy na następujące karty:

UJAWNIENIE PRZEZNACZENIA, INSPIRACJA, SZCZĘŚCIE, ZNAWCA SZTUKI, WIELKA WRÓŻBA


które zwyciężyły w poprzedniej edycji. Wszystkie głosy nadsyłajcie na moje PW (można znaleźć pod avatarem) z dopiskiem w tytule wiadomości 8-ed.

Tradycyjnie pierwsze miejsce otrzymuje 5 pkt., drugie 4 pkt itd.
Osoby które wytypują najwięcej trafnych zwyciężają. Jeśli będzie kilka osób o tej samej ilości trafnych to premiować będę głosy od pozycji 1 - 5. Do zgarnięcia boosterki inq. w kosmicznej liczbie 3 czyli jak za czasów MiM ;D. Osoby które je otrzymają mam nadzieję iż podzielą się z nami tym co znalazły w ich środku.
Jeden uczestnik może oddać głos tylko raz na swoje TOP FIVE bez możliwości poprawki głosu.

P.S.
Zapraszam do głosowania Preta i Diablera którzy boją się chyba posądzenia o jakieś forumowe szachrajstwa :D. Diabler - daj już spokój z tymi czaszkami i typuj ;)

P.S.2
Ja tradycyjnie nie głosuję.
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 8-ed
« Odpowiedź #1 dnia: Września 01, 2009, 08:25:37 pm »

OTO WYNIKI ÓSMEGO TOP FIVE:

1.UKRYTE SIŁY - 34 pkt.


Od dziś droższe od ujawnienia!

2.ZAKŁÓCENIA ŁĄCZNOŚCI - 27 pkt.


Jedyne udokumentowane zdjęcie niewidzialnej ręki rynku.

3.NA CZARNĄ GODZINĘ - 15 pkt.


Tak oto chowamy sie przed wierzycielami.

4.SKRADZIONE PAPIERY - po 14 pkt.


SKARADZIEJSTWO

5.LUTERAŃSKI WIERNY - 12 pkt.


Ostatnimi czasy to taki przyczajony tygrys, ukryty smok

W głosowaniu brali udział następujący forumowicze (a przynajmniej głosy które do mnie dotarły):
1. Muleq - 2 trafne
2. Lapson - 2 trafne
3. Skoq - 0 trafnych
4. gromblin - 2 trafne
5. Lechu - 3 trafne
6. Zimoli77 - 3 trafne
7. Qlig - 3 trafne
8. Ris - 3 trafne
9. wybraniec22 - 2 trafne
10. Pako - 2 trafne
Z osób które miały po trzy trafne typy najbliżej byli:
1.Qlig - za wytypowanie ukrytych na pierwszym, zakłóceń na drugim oraz wskazanie  skradzionych - (booster inq).
2.Ris - za wytypowanie ukrytych na pierwszym miejscu oraz wskazanie skradzionych i zakłóceń - (booster inq.).
3.Zimoli77 - za wytypowanie ukrytych na pierwszym miejscu oraz wskazanie luterańskiego i na czarną godzinę - (booster inq).

Lechu miał 3 trafne. Trafiłną czarną na trzecim miejscu oraz wskazał ukryte na 2 a zakłócenia na 1 miejscu. Wystarczyło podać dwie ostatnie w odwrotnej kolejności a "pobił byś" Qlig-a na głowę.

Głosowanie. Mamy nowy rekord - 34pkt. UKRYTE SIŁY! Kto nie ma go w tali ten se nie dobierze ;D Zakłócenia też zaszalały 27 pkt. nieźle, nieźle. Trzecie, czwarte i piąte miejsce to różnica 3 pkt. zaledwie. Luterański jak widać mimo swej nieobecności na turniejach ma się całkiem dobrze i tylko czeka na możliwość za-anihilowania się. Jak sami zresztą widzicie mamy też więcej osób typujących - 10. Oby tak dalej ;)

P.S.
Zwycięzcy mogą mi podesłać swoje dane do wysyłki - tym razem jednak są zobowiązania do zamieszczenia kart które trafili w tym wątku :)
P.S.2
Jak ktoś ma ochotę skomentować to nie widzę przeciwwskazań.
P.S.3
Ja tradycyjnie nie głosuję.
Zapisane

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 8-ed
« Odpowiedź #2 dnia: Września 01, 2009, 09:40:43 pm »

Mam dwie sugestie:

1) Według mnie karty, które na danym turnieju były całkowicie zakazane nie powinny brać udziały w top 5. Bo po co ?

2) Zastanawiam się czy może nie zbanować na głosowania następujących kart:

-Ukryte Siły
-Inspiracja
-Ujawnienie Przeznaczenia
-Skradzione Papiery
-Zakłucenia Łącznośc
-Szczęście

Karty te, każdy trzyma w tali i zawsze, ale to zawsze odgrywają kluczową rolę, więc każdy na nie głosuje.
Gdy tylko, któreś z tych kart są na głosowaniu zbanowane to pojawiają się wszystkie inne, a karty są zbanowana tylko dlatego, że pojawiły się ostatnio w top 5. Zatem non-stop przewijają się te same karty. Zbanowanie ich urozmaiciło by głosowania i może w top 5 znalazło by się coś nowego :D

Ps. Proponuję abyś wszystkie 3 boostery przesłał ma mój adres (na PW) podzielę się z Młodym i Zimolim. Zawartość boosterów "opublikujemy" na forum :)
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

date

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 8-ed
« Odpowiedź #3 dnia: Września 02, 2009, 09:54:23 am »

a ja jedna....nowych kart nikt juz nie wydaje wiec te najlepsze beda zawsze najlepsze i niedlugo zbanujecie polowe kart zeby plebiscyt mial sens

zamiast tego lepiej wybierac top 5 ale np. special z dodatku albo wojownikow, ekwipunku czy tez kombosow
Zapisane

Pako

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 577
  • Legionista
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 8-ed
« Odpowiedź #4 dnia: Września 02, 2009, 10:06:19 am »

Dobry pomysł. Może pójść w tym kierunku i ograniczyć rodzaje kart na jakie można głosować.
Nekro, mógłbyś ustalać na jakie karty można oddawać głosy w danej edycji "Top...", np.:
2 karty specjalne, 1 wojownik, 1 umocnienie, 1 misja, czy inne kombinacje.
Zapisane
Zasady warszawskie

Cytat: Paul Beakley
Beg, borrow or steal every Manifest Destiny you can find (...)

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 8-ed
« Odpowiedź #5 dnia: Września 02, 2009, 03:35:28 pm »

Akurat myślałem podobnie jak wy co by tu zmienić. W następnej edycji zakaże się głosowania na karty które były w ostaniach trzech top five powinno być dobrze ;)
Zapisane

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 8-ed
« Odpowiedź #6 dnia: Września 10, 2009, 01:15:46 pm »

Mój booster:

-Wzmocnienie Sił
-Kroczący Wśród Cieni
-Plague Bearer (Siewca Zarazy?)
-Odwrócenie Uwagi
-Bojowy Strój Mistyka
-Odznaczenie
-Gniew Algerotha
-Element Legendarnego Czipa

Młody's booster:

-Zmiana Pogody
-Declaration of corporate dissension
-Podział Obowiązków
-Kroczący Wśród Cieni
-Azogar
-Nakaz
-Podatek
-Odszczepieniec Renegat

Jak tylko Zimoli otworzy swój booster, to na pewno damy znać co mu się trafiło  : )
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Zimoli77

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Odp: TOP FIVE 8-ed
« Odpowiedź #7 dnia: Września 12, 2009, 11:14:45 am »

Hideout
Punisher combo
Charge
Summon relic
Factory
Dr. Diana
Archer sniper rifle
The liber hereticus

Dzięki Nekro ;)
Zapisane