Marca 28, 2024, 04:41:44 pm

Autor Wątek: Kumulowanie się efektów kart  (Przeczytany 6801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Kumulowanie się efektów kart
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 11, 2011, 09:40:14 pm »

W wersji angielskiej nie ma zapisu NATYCHMIAST. Poza tym całą sytuacja z Radością Zwycięstwa była wyjasniania w starych jak świat FAQ, których do tej pory nikomu sensownie nie udało się zakwestionować.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Kruk

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Kumulowanie się efektów kart
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 11, 2011, 10:38:14 pm »

Cóż :o, przyznaję, że nie mam angielskiej wersji karty, stąd też wynikała moja poprzednia wypowiedź. Skoro jednak już raz wprowadziliśmy erratę do „Radości…” (moim zdaniem całkiem słusznie i logicznie) to czy nie możemy zrobić tego po raz drugi i dodać tam słówko „natychmiast”? Sprawę wyobrażam sobie tak: polscy siatkarze wywalczyli właśnie 3 miejsce w lidze światowej i występuje u nich „radość zwycięstwa” – mają lepsze samopoczucie i dostają dodatkowe punkty A od PZPS. I fajnie, ale jest to teraz czyli „natychmiast” po zwycięstwie. Za kilka miesięcy dobry nastrój przeminie, podobnie jak punkty A i nie pozostanie nic innego jak przygotowywać się do nadchodzących spotkań. Wiem, że moje porównanie jest infantylne, ale czy nie jest logiczne? ;)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Kumulowanie się efektów kart
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 11, 2011, 10:55:17 pm »

To jest wyjaśnienie twórcy gry:

JOY OF VICTORY (DT)

If after a successful attack, one in which my warrior survived may I play three JOY OF VICTORY cards all at the same time?
Absolutely! There no limits to the number you may “PLAY AT ANY TIME”.

Nie ma sensu tego kwestionować - bo i po co? Nie rozumiem, z czym jest jakiś problem  - czy "po", czy "natychmiast po"  - róznica jest tylko taka, że albo zagramy jedną, albo tak jak WInter wyjaśnił, możemy zagrać kilka i wszystkie zadziałają.

Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D