Kwietnia 19, 2024, 11:49:00 pm

Autor Wątek: Odszczepieniec renegat  (Przeczytany 3127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jasieq

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 268
  • Czyste Zło
    • Zobacz profil
Odszczepieniec renegat
« dnia: Sierpnia 25, 2006, 10:20:47 am »

Mam kilka pytań co do odszczepieńca.Czy jest on traktowany jako żołnierz zagłady?I skoro umieszcza się go poza szwadronem i kohortą,to czy może trafić na placówkę?Czy w związku z tym może normalnie walczyć z wojownikami plemiennymi?
Zapisane
Bringer of Light | Pan Nienawiści ;)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odszczepieniec renegat
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 25, 2006, 10:57:01 am »

Nie jest ŻZ, jednak może zdobywać PZ. Może trafić na Placówkę. Może atakować i być atakowanym przez wszystkich Wojowników. Może wspomagać Plemiennych Sztuką i przebywać tam jednocześnie z ŻZ bądź Legionistami.
Zapisane

Qba

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 208
  • po namyśle:D
    • Zobacz profil
Odszczepieniec renegat
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 31, 2006, 12:20:55 pm »

Czy Odszczepieniec Renegat w myśl oryginalnego zapisu na karcie

"may cast any spell on any warrior"

może rzucic na innego wojownika SAMODOSKONALENIE????
Wiem, że na samodoskonaleniu napisane jest, że rzucający je wojownik. . . .  ale jednak zapis na odszczepieńcu podobnie jak na Valpurgiusie i Golghocie sugerowałby coś innego. :)
Zapisane
"JASZCZOMP" BRACTWA:D

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odszczepieniec renegat
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2006, 12:27:22 pm »

Ten tekst oznacza, że może wspomagać każdego Wojownika Sztuką tj. omija ograniczenia we wspomaganiu się ŻZ i Legionistów. Nikt nie może obejść tekstu na samym Samodoskonaleniu.
Zapisane

bigpaul

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 36
  • Hindenburg sQuadron
    • Zobacz profil
Odp: Odszczepieniec renegat
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 15, 2009, 02:23:31 pm »

Coś przeokropnego, dostałem wczoraj szoku i do dziś w nim tkwię. Najgorsze że tu żadnych dyskusji na ten temat nie ma, więc tylko ja byłem w błędzie.. mianowicie uważałem że on nie może zdobywać PZ a tym czasem na forum jest napisane że może :o nie mam pojęcia dlaczego tak myślałem ale chyba instynktownie z powodu zapisu mówiącego że nie ma przynależności i nawet nie może takowej zdobyć. Co więcej nie jest ani w szwadronie ani w kohorcie. DLACZEGO? :( jak to jest możliwe że gościu bez totalnie żadnej przynależności może zdobywać coś innego niż kasę??? Moim zdaniem nie powinien mieć prawa zdobywać punktów zwycięstwa :/ może ktoś doświadczony rozwinąłby myśl i uzasadnił dlaczego może?
Zapisane
Be or not to be? That is a sSsstupid Question!

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Odszczepieniec renegat
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 15, 2009, 03:43:45 pm »

Najprotstszy argument - bo nie pisze, że nie może :) Nie jest też najemnikiem... Paparazzo i Lekarz wojowkowy też mogą - niby to trochę inna bajka, ale generalnie nie ma zasady, że tlko ŻZ, LC i plemienni mogą zdobywać PZ. Nie mogą najemnicy oraz Ci, na których to zapisano - Local Thug np...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Born_stubborN

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 101
  • Hindenburg sQuadron
    • Zobacz profil
Odp: Odszczepieniec renegat
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 17, 2009, 02:26:49 pm »

Najemnicy nie mogą z zasady. A mimo to, że nie mogą z zasady, to jeszcze na nich to pisze by nie było niedomówień. Gdyby i Odszczepieniec nie dobywał, to na pewno nie zapomnieliby o tym napisać.
Zapisane
Es ist nicht Deine Schuld, dass die Welt ist, wie sie ist. Es wär nur Deine Schuld, wenn Sie so bleibt!