Forum ogólne > Obóz szkoleniowy

Protektory

(1/7) > >>

Engineer:
Witam.
Poszukuję dobrych protektorów na karty. W necie jest tego cała masa. Możecie się wypowiedzieć na temat tego, czego sami używacie, co polecacie? Moje kryterium: protektory muszą być sztywne i trwałe, bez żadnych grafik z tyłu.

Muleq:
Ja polecam protektory firmy Dragon shield. Są dokładnie takie jak chcesz. Kupiłem je 3 lata temu i do dzisiaj nie musze wymieniac.

Engineer:
@ Moleq
Dzieki za odpowiedz. Mozesz potwierdzic, czy chodzi Ci dokladnie o takie: http://www.gry.e-kramik.pl/index.php?d=produkt&id=5415  ???
Jesli nie to czy moglbys konkretniej podlinkowac?

Myslalem rowniez o UltraPro Platinium. Moze ktos z Was Uzywa i moglby sie wypowiedziec?

Muleq:
Konkretnie myślałem o tym: http://allegro.pl/item1154805064_kultowe_protektory_na_karty_blue_dragon_shield.html

Ale to chyba to samo ;).

hutnik:
Widzę, że temat stary, linki już wygasły. Poleca ktoś jeszcze jakieś inne protektory?

Szukam protektorów:
- do DT (żeby idealnie pasowały do karty),
- najlepiej przezroczyste z obu stron (żeby było widać logo DT na wierzchu a nie jakiś kolor),
- żeby były jakoś "zamykane" od góry, dołu, wszystko jedno, chodz mi o to, żeby karta nie mogła się z nich "wyślizgnąć" (np. przy tasowaniu). jednym słowem chce wsadzic całą talie raz a porzadnie do protektorów i już się tym nie martwić (a nie wkładać do protektorów karty którymi akurat chce grać)

Nie wiem czy jasno napisałem o co chodzi z tym "zamknięciem" i nie wiem też czy w ogóle jest taki patent w sprzedaży, ale wiem jedno - jeśli jest to tacy weterani karcianek jak Wy będą o tym wiedzieć  :P.

EDIT:

Co do sztywności to nie wiem czy lepsze będą sztywne czy nie, co o tym sądzicie? Jakie są w ogóle Wasze doświadczenia z protektorami? Które się sprawdziły a które to zwykły badziew?

Moje doświadczenia z protektorami są nikłe. Kupiłem sobie kiedyś 'SOFT SLEEVES Ultra-PRO' ale nie dość, że były trochę za duże na karty DT to na dodatek karty wypadały ciągle górą co mnie skutecznie zniechęciło do ich używania....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej