Marca 19, 2024, 06:36:20 am
Strony: [1] 2 3 ... 83   Do dołu

Autor Wątek: Kiedy jakis turniej?  (Przeczytany 215983 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Kiedy jakis turniej?
« dnia: Maja 20, 2006, 11:04:05 pm »

Jeżeli macie ochotę zorganizować turniej na jakimś konwencie w okolicy waszego miejsca zamieszkania, lub zupełnie na drugim końcu Polski, to piszcie tutaj.
Na ten czas, wiem, że w Raciborzu ma odbyć się konwent Goblikon - moznaby ich zaszczycić naszą obecnością - chętni pisać (termin - około 20 sierpnia chyba).
Ponadto, słyszałem też o konwencie w Jeleniej Górze i jeszcze jakimś jednym, ale już nie pamiętam nawet kto mi o tym mówił.

Wszelkie pomysły rozgrywek proszę wrzucać tutaj.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2009, 08:24:10 pm wysłana przez Nekro »
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 20, 2006, 11:07:32 pm »

Wiec w zimie w Lublinie co roku odbywa sie konwent Falkon. To jeszcze troche ale 2 lata temu zdaje sie byl nawet jakis konwent DT na Falkonie zadnym jednak nie bylem ;) Strona konwentu www.falkon.prv.pl
Zapisane

bulielmo

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 20, 2006, 11:09:43 pm »

Ja na Racibórz się piszę jak najbardziej. Muszę poprawić swoje przedostatnie miejsce z ostatniego turnieju :lol:
Zapisane
Papierowa peleryna w rolce = Pancerz Legendarnego Zabójcy :-)

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 21, 2006, 10:19:01 am »

Ja przybędę na wszystko i wszędzie. Z Jelenią Górą na razie nie wiadomo czy coś się uda, w planie jest tylko 1-dniowy Konwent. Natomiast Fungus mi mówił, że we Wrocławiu są jakieś  Dni Fantastyki - 1 lipca chyba. Możnaby tam coś zorganizować. http://www.dnifantastyki.pl/
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 21, 2006, 11:46:10 am »

Fajnie by było zgrac na jakims konwencie ale równie dobrze mozna by sie spotakc prywatnie i zrobic własny turniej!! Z tego co widze wiekszosc z nas jest z południowej Polski. wiec wybierzymy jakies miasto ( proponuje Kraków:) ) jeden termin w miare optymalny i zobaczmy ile osób by sie pisało?? Dodatkowo mozna informacje zmiescic jescze na allegro! Jesli chodzi o miejsce proponuje jedna z licznych knajp krakowskich! Z kumpalmi grywamy dosyc czesto w Starym Porcie i jeszce nigdy nie było problemu. Tanie piwo, ładne barmanki i jeszce ładniejesze studentki, atmosfera zeglarska!! Czego chciec wiecej?? Knajpa czynna do 3 w nocy wiec nie bedzie problemu ze nas ktos wyrzuci tak jak to było w Katowicach. A jesli chodzi o nagrody to mozna ustalic zasade przegrywajacy stawia piwo:)) Zyciezaca takiego turnieju bedzie mógł sie pochwalic nie tylko niezła talia ale i mocna głowa:))!!
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

koszal

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 237
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 22, 2006, 10:27:51 am »

Napiszczcie tfu! napiszcie proszę jak wyglądała sytuacja z noclegiem na turnieju, jak z wyżywieniem.
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 24, 2006, 08:44:11 pm »

Nocleg - nikt nie nocował :)
Wyżywienie - we własnym zakresie lub pewnie jakieś bufety - ja np. nie miałem czasu żeby coś zjeść :)
Można było oczywiście nocować, nawet 3 noce z rzędu za jedyne 22zł, ale nikt nie skorzystał.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 24, 2006, 08:56:12 pm »

Taa, wszyscy byli tak podekscytowani i pochłonięci grą, że nikt nie myślał o jedzeniu :> Ja wciągnąłem ze dwa Prince Polo, a kumple po kanapce. My z Jeleniej wstępnie planowaliśmy nocleg, ale okazało się, że nie ma takiej potrzeby.
Zapisane

Fungus

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 190
  • Box'o maniak
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 03, 2006, 11:50:55 pm »

Cosik nowego na temat konwentu w Jalonce :lol: razem z kumplami z pewnej organizacji dogadaliśmy się, że spróbujemy załatwić drobne wsparcie finansowe dla organizatorów Kar-Konu i wszystko jest na jak najlepszej drodze. Więc zapraszam pod koniec sierpnia.

A spotkanie we Wrocku odbywa się od 30 VI do 2 VII i też ze słuchu doniesiono mi, że jest całkiem nieźle. Możemy się wkręcić na krzywą paszcze. Do yuo react :?:
Zapisane
Marzy mi się talia po Francusku. Już prawie to spełniłem.

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 31, 2006, 09:45:16 pm »

Ktoś wie czy jakiś konwent się jeszcze kroi w tym roku? Koniec września/październik?
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 31, 2006, 11:56:59 pm »

Jak juz wspominalem wczesniej i nie tylko ja ;) bedzie falkon, a dokladnie jesli ktos bral ulotki z polconu, to na takiej brazowej jest ladnie rozpisane FALKON 17 - 19 LISTOPADA 2006 koszt 25 zl - w ubieglym roku bylo ponad 1000 osob :) - konwent odbedzie sie w 2 szkolach wiec tez cos sporego :) Zapraszam wiec ponownie do Lublina :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #11 dnia: Września 04, 2006, 12:07:00 am »

No ja pewnie znowu będę i Fungus też, tylko niech się tym razem Lublin porządnie zmobilizuje, bo jak nie to się wkur... lekko :evil:
Zapisane

Nicodemus

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 568
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.doomtrooper.pl
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #12 dnia: Września 12, 2006, 10:58:18 pm »

Postaram sie chlopakow zmobilizowac lub lekko uszkodzic i zwiesc zwiazanych na turniej ;p Ale juz wiem ze bedzie nas wiecej :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #13 dnia: Września 12, 2006, 11:01:15 pm »

Jakoś nieufny jestem mimo to...
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #14 dnia: Września 16, 2006, 07:50:47 am »

Witam! Mam propozycje nie do odrzucenia! W Krakowie w dniach 20 - 22 X odbedzie sie konwent pod nazwa "Imladris" Pomyslałem wiec sobie ze moznaby na nim zrobic turniej dooma. Z tego co sie dowiadywałem ze strony organizatorów nie powinno byc zadnych problemów. Kwestia tylko ilu chetnych by sie pisało na przyjazd do Krakowa. Zanim zaczne organizowac cokolwiek chciałbym miec jasnoc ilu nas bedzie. Dlatego prosze o wpisywanie sie i jasne konkretne info a nie w stylu byc moze albo jak bede miał czas itp.
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)
Strony: [1] 2 3 ... 83   Do góry