Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Kiedy jakis turniej?

(1/247) > >>

pretorianstalker:
Jeżeli macie ochotę zorganizować turniej na jakimś konwencie w okolicy waszego miejsca zamieszkania, lub zupełnie na drugim końcu Polski, to piszcie tutaj.
Na ten czas, wiem, że w Raciborzu ma odbyć się konwent Goblikon - moznaby ich zaszczycić naszą obecnością - chętni pisać (termin - około 20 sierpnia chyba).
Ponadto, słyszałem też o konwencie w Jeleniej Górze i jeszcze jakimś jednym, ale już nie pamiętam nawet kto mi o tym mówił.

Wszelkie pomysły rozgrywek proszę wrzucać tutaj.

Nicodemus:
Wiec w zimie w Lublinie co roku odbywa sie konwent Falkon. To jeszcze troche ale 2 lata temu zdaje sie byl nawet jakis konwent DT na Falkonie zadnym jednak nie bylem ;) Strona konwentu www.falkon.prv.pl

bulielmo:
Ja na Racibórz się piszę jak najbardziej. Muszę poprawić swoje przedostatnie miejsce z ostatniego turnieju :lol:

Diablerist:
Ja przybędę na wszystko i wszędzie. Z Jelenią Górą na razie nie wiadomo czy coś się uda, w planie jest tylko 1-dniowy Konwent. Natomiast Fungus mi mówił, że we Wrocławiu są jakieś  Dni Fantastyki - 1 lipca chyba. Możnaby tam coś zorganizować. http://www.dnifantastyki.pl/

Muleq:
Fajnie by było zgrac na jakims konwencie ale równie dobrze mozna by sie spotakc prywatnie i zrobic własny turniej!! Z tego co widze wiekszosc z nas jest z południowej Polski. wiec wybierzymy jakies miasto ( proponuje Kraków:) ) jeden termin w miare optymalny i zobaczmy ile osób by sie pisało?? Dodatkowo mozna informacje zmiescic jescze na allegro! Jesli chodzi o miejsce proponuje jedna z licznych knajp krakowskich! Z kumpalmi grywamy dosyc czesto w Starym Porcie i jeszce nigdy nie było problemu. Tanie piwo, ładne barmanki i jeszce ładniejesze studentki, atmosfera zeglarska!! Czego chciec wiecej?? Knajpa czynna do 3 w nocy wiec nie bedzie problemu ze nas ktos wyrzuci tak jak to było w Katowicach. A jesli chodzi o nagrody to mozna ustalic zasade przegrywajacy stawia piwo:)) Zyciezaca takiego turnieju bedzie mógł sie pochwalic nie tylko niezła talia ale i mocna głowa:))!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej