Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Kiedy jakis turniej?

<< < (3/247) > >>

Nicodemus:
Jak juz wspominalem wczesniej i nie tylko ja ;) bedzie falkon, a dokladnie jesli ktos bral ulotki z polconu, to na takiej brazowej jest ladnie rozpisane FALKON 17 - 19 LISTOPADA 2006 koszt 25 zl - w ubieglym roku bylo ponad 1000 osob :) - konwent odbedzie sie w 2 szkolach wiec tez cos sporego :) Zapraszam wiec ponownie do Lublina :)

Diablerist:
No ja pewnie znowu będę i Fungus też, tylko niech się tym razem Lublin porządnie zmobilizuje, bo jak nie to się wkur... lekko :evil:

Nicodemus:
Postaram sie chlopakow zmobilizowac lub lekko uszkodzic i zwiesc zwiazanych na turniej ;p Ale juz wiem ze bedzie nas wiecej :)

Diablerist:
Jakoś nieufny jestem mimo to...

Muleq:
Witam! Mam propozycje nie do odrzucenia! W Krakowie w dniach 20 - 22 X odbedzie sie konwent pod nazwa "Imladris" Pomyslałem wiec sobie ze moznaby na nim zrobic turniej dooma. Z tego co sie dowiadywałem ze strony organizatorów nie powinno byc zadnych problemów. Kwestia tylko ilu chetnych by sie pisało na przyjazd do Krakowa. Zanim zaczne organizowac cokolwiek chciałbym miec jasnoc ilu nas bedzie. Dlatego prosze o wpisywanie sie i jasne konkretne info a nie w stylu byc moze albo jak bede miał czas itp.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej