Maja 01, 2024, 01:34:49 am
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 83   Do dołu

Autor Wątek: Kiedy jakis turniej?  (Przeczytany 217558 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #210 dnia: Września 23, 2008, 08:29:26 pm »

zgadzam sie ze trzeba sie skupic nad jednym terminem w pazdzierniku ale... o Opolu dalej głucho, tym bardziej o konkretach w Cz-wie wiec stąd mój pomysł na wrocław 11X
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #211 dnia: Września 23, 2008, 11:54:49 pm »

Ja bym obstawiał jednak Częstochowę bo: Opole - tu nie wiadomo jak Gimiak będzie stał z czasem (jeśli żona pozwoli to nie będzie źle ;) ), Wrocek - jechanie "na krzywy ryj" może się skończyć graniem na kolanach na korytarzu pełnym rozwrzeszczanych dzieci - kaszana jechać dla czegoś takiego taki hektar, no i pamietajmy że może być nas sporo... Tak więc Opole lub Częstochowa - Lapson,  jak wygląda na dzień dzisiejszy Częstochowa? 
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #212 dnia: Września 24, 2008, 12:23:25 pm »

 Cóż co do turnieju w Częstochowie to może być lekki problem - zaczął się rok szkolny i już nie jest tak fajnie z miejscem - można by pomyśleć by wynająć jakaś sala gimnastyczną ale to mogłyby być niemałe koszty - skoro mamy zamiar grać jakieś 18 godzin :P. Zawsze zostaje jakiś bar lub sklep ale wtedy z góry ostrzegam że na dzień dzisiejszy turniej w Cze-wie będzie się wiązał z kosztem wstępu a wtedy to będzie zależało od ilości uczestników. Jednak najbardziej w tym wszystkim mnie martwi brak możliwości nocowanie dla zawodników przyjezdnych  :-\ (ogólnie chcielibyśmy zagrać co najmniej 2 turnieje - jeden normalny a jeden dla fanu).

 Ogólnie odpiszcie czy byście się pisali na takie zmagania jak w Raciborzu tzn być na nogach naprawdę długo - przyjeżdżamy (pewnie będę musiał przybyć z Krakowa) , gramy, i jedziemy.

 Ewentualnie proszę o wszelką pomoc bądź sugestie :)
Zapisane

Diablerist

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1502
  • Valpurgius?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #213 dnia: Września 24, 2008, 01:19:34 pm »

Nocowanie zawsze mija się z celem. Turnieje, gdzie nocowaliśmy strasznie się wydłużały, a i tak spaniu już nikomu nie chciało się zbytnio grać :P
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #214 dnia: Września 24, 2008, 01:21:54 pm »

generalnie w weekend szkoły nie działają, niewiadomą tylko jest koszt wynajęcia , takie zmagania jak w Raciborzu nie przerażają mnie wcale :D bar pewnie bedzie duuuzo kosztował, moze popytajcie w jakims domu kultury z tym ze podejrzewam ze bedziecie sie musieli mooocno uśmiechac zeby pozwolili na turniej do rana, ale za to moze byc to darmocha lub prawie darmocha
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #215 dnia: Września 24, 2008, 01:22:53 pm »

Nie no - gramy jak ostatnio zazwyczaj - czyli jedziemy na maxa  - przyjazd -granie ile się da -wyjazd - grunt żeby było gdzie grać - spać można w pociągu :P - Lapson martw się o miejsce grania, nie o nocleg - damy sobie radę z brakiem snu na pewno.
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #216 dnia: Września 24, 2008, 01:27:17 pm »

btw Skoq, ja nie pamietam turnieju którego warunki grania dałyby mi bardzo w kosc (no moze zeszły Falkon w połowie na korytarzu mnie zdenerwował) zwykle sobie i tak radzilismy, wiec jak nic nie wyjdzie z Cz-wy to byłbym za Wrockiem, na kolanach to jeszcze nigdzie nie gralismy chyba
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #217 dnia: Września 24, 2008, 01:35:40 pm »

Cóż zatem nie pozostaje mi nic innego jak szukanie lokalu :). Czyli jak coś rozumiem że to ma być jakiś weekend Października ? Lepiej z piątku na sobotę czy z soboty na niedzielę? (osobiście oponowałbym za tym drugim). Jestem w Cze-wie do 30 września a potem będę w Krakowie gdzie pewnie przez jakieś 2 tygodni co najmniej nie będzie neta. Dlatego ogólnie sądzę że jeżeli wypali coś w Cze-wie to pod koniec października - proszę w razie czego pisać wszelkie sugestie odnośnie terminu jak i organizacji :).

Swoją drogą dzięki wszystkim z chęć przyjechania do Częstochowy :)
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #218 dnia: Września 24, 2008, 01:40:10 pm »

pod koniec powiadasz ?? kurde a ja mam taki głód grania, to Cz-wa swoją drogą ale moze jednak skoczylibyśmy do Wrocka 11X ?????  turniej najlepiej z soboty na niedziele
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Lapson

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 458
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #219 dnia: Września 24, 2008, 01:50:02 pm »

Hehe, no ja raczej chętnie bym pojechał dodatkowo do Wrocka :) Ale to zależy już od innych grających :P, dlatego trzeba by to jakoś przemyśleć by gracze się za bardzo nie rozjechali - oczywiście najlepiej by było być na obu turniejach :P Więc jeżeli by miało być coś we Wrocławiu to dajcie znać najlepiej do końca września.
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #220 dnia: Września 24, 2008, 02:05:39 pm »

Lapson popytaj kumpli ilu sie pisze na Wrocław 11 X
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #221 dnia: Września 24, 2008, 02:07:54 pm »

W sumie ja do Wrocka mogę też pojechać - chcica na granie musi być zaspokojona ;) Nekro - zapytaj orgów czy skołowali by nam stoliki na korytarzu z 8 szt i 16 krzeseł - ostatecznie na Coolkonie też korytarz okupowaliśmy i jakoś dało radę - kto jeszcze chętny na ten Niucon 11-10-2008?
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #222 dnia: Września 24, 2008, 02:08:29 pm »

Ja bym się zjawił na pewno.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #223 dnia: Września 24, 2008, 07:10:50 pm »

Uff..w końcu w domciu ;)
A wracając do tematu Wrocławia to jak na mój gust i możliwości organizacyjne to jest już za późno. No chyba że ktoś inny się popyta bo mnie już tam chyba kojarzą (nas zresztą też ;)). A co do grania na korytarzu to z moich wiadomości od orga wiem iż wyglądają one normalnie czyli są wąskie i długie niestety. Ja tam raczej nie będę się męczył po korytarzach - szale przeważyli nadzy i śmierdzący ludzie na poprzednich konwentach. Ale jak ktoś chce atakować i coś organizować to życzę mu powodzenia ;)
Ja też mam ochotę na granie więc napisze maila do orgów konwentu w Toruniu który odbędzie się w grudniu.
Zapisane

Troublestarter

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #224 dnia: Września 24, 2008, 07:21:30 pm »

Nekro nie dziab, napisz tylko czy jechałbyś do Wrocka czy nie. Moge napisac im maila bo grac mi sie chce a wrocek tylko 500 ilestam km ode mnie ;)
Zapisane
może do następnego turnieju coś w końcu mądrego wymysle
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 83   Do góry