Marca 28, 2024, 01:12:52 pm
Strony: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 83   Do dołu

Autor Wątek: Kiedy jakis turniej?  (Przeczytany 216050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #660 dnia: Lutego 19, 2014, 11:37:59 am »

Panowie ale przeciez nie bedziemy jeździć caly czas do wawy lub w okolice. Rozumiem że "stolyca" to duże miasto ale 2 zjazdy no może 3 w ciągu roku to max. przynajmniej w mojej opini. Czasami dobrze pojeździć po Polsce żeby się przekonać że tam "nie gwałcą" i nawet fajnie jest.  ;)
Zapisane

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #661 dnia: Lutego 19, 2014, 12:08:55 pm »

Warszawa jest w miarę pośrodku kraju i jest najlepiej skomunikowana, więc teoretycznie powinna być najwygodniejszym miejscem na turniej dla wszystkich :). Z Gdańska do Warszawy jest mniej więcej tyle samo co z Krakowa do Warszawy, ale już np. z Gdańska do Krakowa jest masakra. Racibórz to już praktycznie Czechy są, więc naprawdę daleko da kogoś z wawy :).

Poza tym z Warszawy jest chyba w sumie najwięcej osób: Skoq, Pako, Snake, Lechu, Cthulu (niedługo Piaseczno ;) ), Jerry, ja i rolnik. Więc 8 osób, wystarczyłoby na samodzielny turniej :).
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #662 dnia: Lutego 19, 2014, 12:19:24 pm »

Niestety mapa Polski nie pokrywa się z mapą zamieszkania graczy. Jak potrafisz tak ogranizować co tydzień turnieje tak by było 8 osób to powodzenia. ;)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #663 dnia: Lutego 19, 2014, 12:24:18 pm »

Dla chcącego Racibórz też jest blisko ;) Wiem co mówię - jeśli mi czas pozwoli w ogóle na granie w DT, to ja mogę jechać gdziekolwiek (co już w przeszłości udowodniłem).

Z tych 8 osób połowa tylko aktywna ostatnio - patrz Zjava, dlatego w duchu grania powinniśmy odwiedzać inne lokalizacje turniejowe, coby nam DT nie padło :)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #664 dnia: Lutego 19, 2014, 06:03:16 pm »

Hmm jeśli już mowa o odległościach (żeby było sprawiedliwie dla wszystkich) to w samym środku Polski jest takie spore miasto o nazwie Łódź ;) pewnie obiło Wam się o uszy :)) ale coś czuje że nie ma tam żadnych imprez tego typu skoro nikt z Was o tym nie pisał ?

nie znam się na tym jakoś super ale oprócz tego co pisał  Cthulhu udało mi się wyczytać że 21-23 marca jest jakiś Pyrkon w Poznaniu ? I jest jeszcze Opolcon 15 marca ale niestety godziny są jakieś dziwne podane od 10:00 do 22:00 tylko  :o
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2014, 07:17:08 pm wysłana przez niua »
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #665 dnia: Lutego 19, 2014, 08:20:34 pm »

Niua problem z Łodzią czy Poznaniem jest taki, że nie ma tam aktywnych graczy. Już kiedyś próbowaliśmy zrobić turnieje w miejscowościach gdzie nikt z nas nie gra i zawsze kończyło się fiaskiem. Dlatego właśnie najczęściej gramy w Warszawie i Krakowie (dwie największe ekipy) oraz Lublinie (bo Falkon ma swoja markę i niezaprzeczalny klimat ;) ) ale ja, jeśli tylko terminy spasują jestem otwarty i na dalsze wyjazdy ;)
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #666 dnia: Lutego 20, 2014, 08:28:00 am »

Nie jest tak do końca Cthulhu jak piszesz. Jak turnieje odbywały sie jeszcze we Wrocławiu to pewnego pieknego razu skończyło sie tym że z lenistwa nikomu z dalszych miejscowości nie chciało się przyjechać i trzeba było odwoływać wszystko.

A swoją drogą musze zobaczyć czy coś we Wrocku w tym roku będzie.
Zapisane

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #667 dnia: Lutego 25, 2014, 06:17:13 pm »

Hej ;)  I jak tam panowie ? Jest szansa na jakieś propozycje co do turnieju ? :))

A tak trochę odbiegając od tematu... może któryś z Was miałby kiedyś ochotę i czas spotkać się w jakiś weekend i zagrać ??  turnieje nie są jakoś szczególnie często (w zeszłym roku cztery :/ ) :)) A prawdę mówiąc chciałbym grywać trochę więcej niż robię to obecnie ;] a nie mam na to aż tak bardzo możliwości w moich stronach :( ...no do Warszawy raczej nie będę jechał grać nie na turniej (bo za daleko) ale niektórzy z Was mieszkają trochę bliżej np koledzy Pretor, Nekro, a może ktoś z Krakowa miałby ochotę kiedyś zagrać ? może ktoś ze śląska ? Bielsko biała ?
Częstochowa ? ;)

Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #668 dnia: Lutego 25, 2014, 07:19:45 pm »

Jak będę coś organizował to dam znać ;) Też nie za często to robię, ale się zdarza.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #669 dnia: Lutego 27, 2014, 11:39:20 am »

niua załóż swój watekw dziale grupy regionalne albo podłącz się do jakieśc najblizszej grupy.
Zapisane

cthulhu

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #670 dnia: Marca 03, 2014, 09:11:33 pm »

Panowie, próbujemy coś z tym konwentem kwietniowym w Krakowie (5-6 kwietnia)?

Nekro: we Wrocławiu z tego co wypatrzyłem dopiero pod koniec czerwca jakiś konwent się kroi - dla mnie to zbyt odległy termin, żeby się już teraz deklarować ;)
Zapisane

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #671 dnia: Marca 03, 2014, 09:21:02 pm »

ad. Kraków 5-6 Kwietnia


Turniej Tak
Draft Tak
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #672 dnia: Marca 04, 2014, 12:05:28 am »

Ja wstępnie na tak w kwietniu.
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #673 dnia: Marca 04, 2014, 10:51:07 am »

Jeżeli jeszcze kilka osób wyrazi zainteresowanie turniejem w Krakowie w tym terminie to mogę wziąć się za jego organizację. Tak naprawdę nie musimy się dostosowywać do terminów konwentów bo w Krakowie można zrobić turniej np w szkole tak jak wszystkie Mulqony do tej pory lub w nowym lokalu Wojtka, w którym też spokojnie zmiesci się ponad 10 osób. Chyba nawet lokal Wojtka byłby najlepsza miejscówką. Więc zostaje ustalenie terminu. Najsmieszniejsze jest tylko to że jako organizator nie jestem w stanie zagwarantować na 100% że bede mógł wziąć udział w turnieju ;). Do lipca moje planowanie ogranicza się do następnego dnia a i to czasem jest trudne ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #674 dnia: Marca 04, 2014, 11:27:53 pm »

Kraków, byłbym na tak. Trzeba kiedyś rozegrać pierwsze partie w tym roku :)
Zapisane
Strony: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 83   Do góry