Marca 28, 2024, 10:13:43 pm
Strony: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 83   Do dołu

Autor Wątek: Kiedy jakis turniej?  (Przeczytany 216078 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #810 dnia: Listopada 29, 2014, 10:53:05 am »

Mulkom 7 luty :D

Wydaje mi się, że dla dobra społeczności graczy DT w Polsce warto by jednak troszkę dywersyfikować miejsca turniejów. Jak jest np. gracz z Gdańska i chciałby przyjechać po raz pierwszy na turniej, to większa jest szansa, że przyjedzie do W-wy niż do Krakowa :).

Ostatnie 5 turniejów było na południu Polski (Lublin, Kraków, Racibórz) więc warto by było zagrać czasem trochę w innym rejonie Polski :).

Poza tym jeśli dobrze rozumiem Muleq może w każdym terminie zorganizować Mulkom, a Zjava, Avangarda, Polcon, Falcon itd. to co innego, nie da się ich przesunąć, są sztywne :).
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #811 dnia: Listopada 29, 2014, 11:22:03 am »

Wydaje mi się, że dla dobra społeczności graczy DT w Polsce warto by jednak troszkę dywersyfikować miejsca turniejów. Jak jest np. gracz z Gdańska i chciałby przyjechać po raz pierwszy na turniej, to większa jest szansa, że przyjedzie do W-wy niż do Krakowa :).

Hutnik mi się wydaje że dla dobra graczy to trzeba grać tam gdzie ludzie chcą grać, bo turniej to nie wycieczka krajoznawcza ;)

Ja na Mulkomie nie byłem jeszcze, a dodatkowo koreluje on z datą mojego przylotu i ogólnie bardziej mi pasuje ze względów logistycznych więc dlatego "głosuje na schron Wojtka ;). Na turnieju w warszaiwie byłem już 4 razy (3x Ava i raz Zjava, albo jakoś inaczej). Byłem w Racibożu, Lublinie a nawet w zapiździałym Świdniku.
Zapisane
Non Serviam !

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #812 dnia: Listopada 29, 2014, 12:26:29 pm »

hmm w tym przypadku w stu procentach zgadzam się z tym co napisał hutnik - i to po mimo tego
że wyjazd do Wawy wyjdzie mnie trzy razy drożej niż do Kraka  >:(  - jednakże dla dobra gry powinna być
w tym wszystkim jakaś równowaga i danie przynajmniej cienia szansy ludziom z północnej Polski
aby mogli zacząć przygodę z DT - w końcu fajnie by było gdyby to były rozgrywki "ogólnopolskie"
a nie wewnętrzne krakowskie  ;D -  fakt że klimat u Wojtka jest fajniejszy niż na sali gimnastycznej
ale za to granie na konwentach daje szansę pokazania że DT wciąż żyje! co więcej nie tak dawno była
już podobna sytuacja i wtedy Warszawa przegrała... hmm także na pewno z dużą przyjemnością zawitam jeszcze
kiedyś do Wojtka ale na dzień dzisiejszy mój typ to - WARSZAWA
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #813 dnia: Listopada 29, 2014, 02:07:46 pm »

Hutnik - nikt nie zabrania Ci organizować turnieje w Warszawie  :)

Robienie turniejów w różnych miejscach ma sens - ale tylko wtedy gdy będą chętni na taki turniej. Ostatnia Avangarda pokazała, że na grę w stolicy to chętny jest chyba tylko Skoq - reszta osób gdzieś poznikała - natomiast w Krakowie 4-5 osób do gry to właściwie pewniak. 

Jestem jak najbardziej "za" turniejom w różnych miejscach - tylko nieracjonalnie robi się wtedy gdy 4 osoby jadą z Krakowa + 2-3 z innych miejsc południowej Polski, a u gospodarzy mamy tylko 2 osoby.

Wygodniej mi w Krakowie - nie da się tego ukryć :)
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

Jerry

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 66
  • Irytujący Kłapouchy Gaduła ;)
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #814 dnia: Listopada 29, 2014, 02:34:43 pm »

7 lutego pojawię się w Warszawie. Przybędę aż z Pruszkowa.
pzdr
Zapisane

Rosomax

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #815 dnia: Listopada 29, 2014, 02:55:57 pm »

A czy gracze którzy dopiero zaczynają. Mogą również pojawić się na turnieju, podpatrzeć tych doświadczonych? :)

Pozdrawiam
Zapisane

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #816 dnia: Listopada 29, 2014, 03:11:01 pm »

 ;D Rosomax - z tego co już zdążyłem zauważyć w mojej krótkiej przygodzie z turniejami to każdy nowy gracz jest witany z otwartymi ramionami a atmosfera na turniejach jest naprawdę super także serdecznie polecam
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #817 dnia: Listopada 29, 2014, 06:29:42 pm »

A czy gracze którzy dopiero zaczynają. Mogą również pojawić się na turnieju, podpatrzeć tych doświadczonych?

Rosomax, rozumiem że deklarujesz chęć przyjścia na turniej warszawski a nie krakowski? Tak tylko się upewniam  ;).
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #818 dnia: Listopada 29, 2014, 09:02:56 pm »

Żeby nie strzępić języka po próżnicy można zrobić listę chętnych na Kraków i Warszawę i wtedy zobaczymy gdzie jest większa szansa na organizację turnieju. Ostatecznie Kraków w przeciwieństwie do Wawy nie tylko gra u siebie ale na wyjazdach tez zwykle w licznym gronie sie pojawia ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #819 dnia: Listopada 30, 2014, 05:55:28 am »

@Muleq
Cytuj
ale na wyjazdach tez zwykle w licznym gronie sie pojawia ;).

jakoś nie przypominam sobie zebym na zeszłorocznej zjavie spotkał kogoś z Krakowa ;p

wydaje się po prostu biorąc pod uwagę aż 3 Mulkomy w 2014 a ostatni turniej w Wawie
rok temu byłoby uczciwie dać także chłopakom zagrać u siebie ? nie rozumiem skąd
takie straszne  parcie żeby co drugi turniej był w Kraku skoro i tak ostatnio było tego tyle,
po za tym tak jak zauważył hutnik - Mulkom można zrobić miesiąc wczesniej lub później bez różnicy
a Zjavy raczej nie przesuną  ::)


Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #820 dnia: Listopada 30, 2014, 09:21:24 am »

Ale ja nie mówię żeby chłopaki z Wawy nie robiły turniejów. Problem tylko w tym że jezeli w Warszawie będzie mniej chetnych niż w Krakowie to jaki to ma sens?? Ostatnio Avandarda przegrała nawet z Goblikonem bo okazało sie że więcej jest chętnych do Raciborza niż do Warszawy.

Chętni na Zjawę:
1. Hutnik
2. Rolnik
3. Skoq ( zakładam choć znając sytuacje wcale nie jest to takie oczywiste ;) )
4. Jerry
5. Niua
6. Lechu

Kraków
1. Wojtek
2. Muleq
3. Butcher
4. Madrav
5. Qlig
6. Lapson ( może?? )
7. Kruk

Niech reszta się się zdeklaruje i bedziemy wiedzieć na czym stoimy. Pewnie dla nie których nie ma znaczenia gdzie bedzie turniej więc można ich wpisac na obie listy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2014, 02:04:35 pm wysłana przez Muleq »
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #821 dnia: Listopada 30, 2014, 09:43:36 am »

Ok Marcin  ;D wydaje mi się że Kraków ma teraz największą ekipę to fakt

ale czy w związku z tym że jest Was więcej przykładowo Hutnik, Rolnik itd mają nie mieć okazji nigdy
zagrać u siebie tylko dlatego że jest ich mniej ?? Przecież nie chodzi tutaj o to żeby odbywały
się cztery turnieje rocznie Warszawie - na razie jest mowa tylko o jednym turnieju  ::)
a z tego co zauważyłem koledzy z Kraka raczej nie mogli ostatnio narzekać na brak akcji u siebie
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #822 dnia: Listopada 30, 2014, 11:55:24 am »

Muleq o Kruku zapomniałeś :).
Zapisane
Non Serviam !

Rosomax

  • Offline Offline
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #823 dnia: Listopada 30, 2014, 12:22:36 pm »

A czy gracze którzy dopiero zaczynają. Mogą również pojawić się na turnieju, podpatrzeć tych doświadczonych?

Rosomax, rozumiem że deklarujesz chęć przyjścia na turniej warszawski a nie krakowski? Tak tylko się upewniam  ;).

Tak, potwierdzam na turnieju w Warszawie bym się pojawił :).

Pozdrawiam
Zapisane

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #824 dnia: Listopada 30, 2014, 02:03:42 pm »

Wiedziałem że kogos mi brakuje ;). Niua a Ty piszesz się tylko na Warszawę czy na Kraków też Cie można liczyć?
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)
Strony: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 83   Do góry