Marca 28, 2024, 11:33:11 pm
Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 83   Do dołu

Autor Wątek: Kiedy jakis turniej?  (Przeczytany 216083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #825 dnia: Listopada 30, 2014, 02:49:13 pm »

Jeżeli mówimy o dacie 7 luty to piszę się tylko na Warszawę,

jednakże jeżeli dałoby się przesunąć chociaż minimalnie datę tego Mulkomu
wtedy jest realna szansa że bym się pojawił


a swoją drogą tak sobie pomyślałem że za Chiny nie rozumiem czemu tak się uparliście żeby bojkotować swoich warszawskich kolegów skoro miejscówka w jakiej odbywają się Mulkomy daje możliwość organizacji w dowolnym czasie ?? a już teraz widać że chętnych na Zjave jest nie mniej niż na Mulkom pomimo że sporo osób się jeszcze nie wypowiedziało ? nie łatwiej by było wpaść na Zjawe ten kto może\chce a Mulkom delikatnie przełożyć i zaliczyć dwa turnieje ? nie będę już pisać w tym wątku bo takie przegadywanie się zasadniczo i tak do niczego nie prowadzi ale jest w całej tej sytuacji coś czego kompletnie nie łapie  :o
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2014, 06:07:18 pm wysłana przez niua »
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #826 dnia: Listopada 30, 2014, 07:39:14 pm »

ale czy w związku z tym że jest Was więcej przykładowo Hutnik, Rolnik itd mają nie mieć okazji nigdy
zagrać u siebie tylko dlatego że jest ich mniej ?? Przecież nie chodzi tutaj o to żeby odbywały
się cztery turnieje rocznie Warszawie - na razie jest mowa tylko o jednym turnieju  ::)
a z tego co zauważyłem koledzy z Kraka raczej nie mogli ostatnio narzekać na brak akcji u siebie

Niua, niech Ci Hutnik i Rolnik powiedzą ile razy byli w Krakowie na turnieju. A potem zapytaj ludzi z Krakowa ile razy byli w Warszawie. My cały czas dajemy chłopakom szansę na to aby mieli okazję zagrać właśnie nie u siebie!

Nie chodzi tutaj o jakieś bojkotowanie, tylko o to, że Kraków zawsze pojawia się w większym lub mniejszym składzie, natomiast graczom z innych miast (pomijając oczywiście kilku maniaków :P ) jest często jakoś nie po drodze. A droga do przejechania jest taka sama.

Co by nie było - mnie można wpisać także na Zjavę - chętnie wpadnę tam, bo rok temu było super.
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #827 dnia: Listopada 30, 2014, 08:00:37 pm »

@ madrav

acha, spoko  ;) dzięki za wyjaśnienie - ja też nie mam dużej znajomości historii rozgrywek i
patrzę na wszystko nazwijmy to z innego miejsca, stąd może takie moje zdziwienie,

ale też będę się starał wpaść na oba turnieje jeśli będzie na to szansa, byłoby super, pozdrawiam
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

Qlig

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 708
  • Władca Pechów
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #828 dnia: Grudnia 01, 2014, 12:22:42 am »

ja w okresie styczeń - marzec poza KRK się nie ruszę - rzeź w robocie ;/
Zapisane
ktoś będzie miał przerażającego pecha...

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #829 dnia: Grudnia 01, 2014, 09:29:29 am »

Ja ze względów "sił wyższych" nie deklaruję się na żaden turniej w styczniu i lutym - jeśli się gdzieś pojawię, to się dowiem w ostatniej chwili, ale raczej marne szanse - nawet na Warszawę ;) Na początek lutego przewiduję awans na Tatusia :)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #830 dnia: Grudnia 01, 2014, 12:00:59 pm »

@Niua
Jeżeli 7 możesz do Wawy ale do Krakowa już nie to kto tu kogo bojkotuje? ;)

@Skoq
Potwierdziły sie moje przypuszczenia ;). Mam nadzieję jednak że przy następnych okazjach weźmiesz przykład z takich Tatusiów jak ja czy Nekro ( w przeciwieństwie do kilku innych, którzy zaginęli w akcji :D ) i nadal bedziesz stałym bywalcem naszych turniejów ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

niua

  • **
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #831 dnia: Grudnia 01, 2014, 12:09:46 pm »

Cytuj
@Niua
Jeżeli 7 możesz do Wawy ale do Krakowa już nie to kto tu kogo bojkotuje? ;)

eee ?? skoro będę w tym czasie w Warszawie to chyba logiczne że w magiczny sposób nie przeniosę się do Kraka  ::)

po za tym już pisałem że cała rzecz tak naprawdę rozbija się o to że Mulkom można zrobić w każdym terminie a Zjava jest raz w roku w określony dzień więc nie wiem po co się ze mną droczysz Marcin skoro wiesz że tak jest  ;D
Zapisane
... A WTEDY NADEJDĄ WIELKIE GADY I SPUSTOSZĄ ZIEMIĘ OGNIEM I FURIĄ !!!

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #832 dnia: Grudnia 01, 2014, 12:16:34 pm »

Pytanie do Warszawiaków i Karakusów. Powiedzmy czysto teoretycznie czy istnieje możliwość aby Krakowiacy odwiedzili Warszawę a następnie w ramach rewizyty było na odwrót (lub odwrotna wersja). Kwestią honorową było by pojawienie się podczas rewizyty osób które grały u siebie w "domu". Oczywiście w przypadku braku rewizyty opinia była by sroga.

Kto się zgłasza jako pierwszy organizator? Może damy szanse Warszawie skoro mają "sztywny termin"? No i najważniejsze czy zadeklarowali by się do rewizyty?


Po wypowiedzi hutnika wycofuje się z pomysłu. Każdy gra gdzie chce i z kim chce.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2014, 08:47:40 pm wysłana przez Nekro »
Zapisane

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #833 dnia: Grudnia 01, 2014, 05:41:47 pm »

W zasadzie Niua napisał to co sam uważam, Zjava w Warszawie jest raz do roku w jednym określonym sztywnym terminie, Mulkon w Krakowie może być praktycznie w dowolnym terminie. Aczkolwiek każdy robi to co mu się podoba, jeśli akurat 07.02.2015r. gracze z Krakowa i okolic koniecznie chcą zrobić turniej to nic mi do tego :).

@madrav

Jaki ma sens wypominanie kto, gdzie i kiedy jeździł, kto się „poświęcał” jeżdżąc na turnieje wyjazdowe, a kto tylko grał jak był turniej u niego? Nie widzę sensu wchodzenia w takie dyskusje. Każdy gra tam gdzie chce i kiedy chce :).

Powyższe można odnieść w zasadzie także do propozycji Nekro. Zawsze jest część osób, która ze względu na obowiązki zawodowe, rodzinne, finansowe etc. nie może sobie pozwolić na turniej wyjazdowy, i nie uważam żeby trzeba było ich w jakiś sposób piętnować i wytykać palcami, jako tych „leniwych”, „wygodnickich”, tych którym „mniej zależy”.


Ja nie mam nic przeciwko Mulkonowi w tym terminie, chciałbym tylko, żeby był po prostu turniej DT na Zjavie :). I tyle. Przecież nikt nie powiedział, że nie można zorganizować dwóch równoległych turniejów. Są gracze, zarówno z W-wy (np. Rolnik) jak i z Krakowa (np. Qlig), którzy z różnych względów nie ruszą się na mecz wyjazdowy. Więc nieważne gdzie będzie zorganizowany turniej, zawsze kogoś zabraknie.

Nie pamiętam już jaki jest limit osób, żeby uznać turniej za oficjalny i rankingowy, ale zdaje się, że w tym przypadku zarówno Mulkon jak i Zjava spełniałyby te warunki. Więc w czym problem? Mniej graczy, to można np. ustalić szybsze zasady i grać mecz-rewanż, albo po prostu więcej czasu poświęcić na drafta. Możliwości jest wiele :).

Tak wygląda aktualny skład na W-we:
1. Hutnik
2. Rolnik
3. Skoq (5% - pozwolę sobie dać mu tyle :P)
4. Jerry
5. Niua
6. Lechu
7. Rosomax (nowy gracz!!!)
8. Madrav (49%)
9. Cthulu (50%)
10. Kati

Jest jeszcze parę innych osób, które możliwe że się pojawią na Zjavie, ale na razie się jeszcze definitywnie nie zadeklarowały, więc proszę nie traktować tej listy jako ostatecznej :).
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2015, 10:59:45 am wysłana przez hutnik »
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

madrav

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 528
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #834 dnia: Grudnia 01, 2014, 08:58:28 pm »

My też mamy pracę, rodziny, jakieś tam warunki finansowe, a jednak potrafimy się zebrać i przebyć te raptem 2-3 razy w roku dystans 300km w jedną stronę.

Jak już wspomniałem wcześniej - można mnie dopisać do Zjavy - powiedzmy tak na 49% a do Mulqomu na 51%.

Jeśli nie Skoq - kto zatem będzie organizatorem w Wawie?
Zapisane
Wyznawca Ilian.
Ci mizernej postury słudzy mają pokręcone, zdeformowane ciała i bezustannie bełkocą.

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #835 dnia: Grudnia 01, 2014, 09:21:41 pm »

Słuszna uwaga Madrav - organizatorem nie będę na bank - co najwyżej pojawię się znienacka :)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #836 dnia: Grudnia 01, 2014, 10:05:57 pm »

Myślałem o Lechu, bo jest niewątpliwie najbardziej doświadczonym i renomowanym pro-playerem z grupy zgłoszonych. No i z tego co pamiętam już organizował kiedyś turniej w W-wie  :).
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Fankomiks

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #837 dnia: Grudnia 03, 2014, 01:06:38 pm »

Tak jakoś, z obowiązku zabiorę głos ;)
Jestem z tych co tylko w Krakowie - przyczyny organizacyjne mają potężne znaczenie, w soboty pracuję.
Jeśli już padnie, że w Krakowie to dajcie mi znać, choć dzień wcześniej ;)
Nie będę licytował gdzie jest większy sens, ale pewnym wyznacznikiem powinna być liczba 100% chętnych, z tymi mniejszymi % rożnie bywa ;)
Zapisane

hutnik

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 725
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #838 dnia: Grudnia 03, 2014, 08:56:05 pm »

Klamka zapadła, turniej w Warszawie - ZJAVA 2015 - się odbędzie  :). Organizatorem jest Lechu, a w razie potrzeby Niua i ja będziemy dla niego wsparciem.

Tym niemniej nie chciałbym, żeby to stanowiło jakąś presję na Krakusów. Jestem ostatnią osobą, która będzie komuś wypominać, że nie jeździ na turnieje wyjazdowe  ;). Dlatego też, jeśli ekipa z Krakowa chce organizować turniej w tym samym terminie to droga wolna, na oba turnieje zgłosiła się wystarczająca ilość graczy, żeby uznać je za oficjalne. Nie widzę w związku z tym nic złego w dwóch równoległych turniejach. Doskonale rozumiem powody wielu osób, które z różnych przyczyn nie mogą jechać przez pół Polski i bardziej im pasuje turniej w ich okolicach.

Chciałbym także dodać, żeby nie było nieporozumień, nie mam i nie miałem nic przeciwko organizacji turnieju w Kraku w terminie Zjavy, po prostu chciałem żeby odbył się turniej w W-wie i tyle  :). Żeby nie było, że robiłem komuś koło pióra  :).
Zapisane
SPRZEDAŻ KART DOOM TROOPER - ponad 10 tysięcy polskich kart, wiele unikatów - hutnik2@gmail.com
MOJA OFERTA NA ALLEGRO - https://tiny.pl/t4v9f
CAŁA MOJA OFERTA - https://tiny.pl/t4v9d

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Kiedy jakis turniej?
« Odpowiedź #839 dnia: Grudnia 04, 2014, 08:35:45 pm »

na zjavę bym zjechał (Wreszcie)  8)
Zapisane
Strony: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 83   Do góry