Forum ogólne > Turnieje/rozgrywki

Zasady turniejowe

<< < (2/33) > >>

Nicodemus:
Promo to nie sa oficjalne karty do doom troopera, wiec grac nimi nie mozna i nawet ankieta nie pomoze, chyba ze winter zaznaczy na tak, ale to tez srednio ;p Jesli chcesz ze znajomymi grac sobie promocyjnymi to sie z nimi umow ( chociaz bedzie ciezko, jak ja chcialem wodna bestia grac to spotkalem sie z licznymi sprzeciwami :D ) No i dodam tez ze trzeba grac w koncu, bo ja nie wiem z kim Ty grasz jak nei znami :D

cFaniak:
Pewnie ze gram z Wami :) Tylko jeszcze troszke czasu brak, ale juz juz...

Osobiscie jestem zwolennikiem braku ograniczen (jak zobaczycie moja talie bractwa to sie przerazicie), ale na szczescie mam jeszcze mishime to moze cos z tego bedzie :D

A co do moich obiekcji to nie chce ich nikomu narzucac - to byla tylko taka moja mala sugestia :P Moze jak pogram z ograniczeniami to sie przekonam po co one sa :P

Atticus:
Ja osobiście żałuje bardzo ,że Michaelis Apostata jest z promo :(( . Bardzo lubie nim grać , chociażby tylko z tego powodu , że to jedna z  moich ulubionych kart :P . A co do zakazywania kart  na turniejach to : zasady turnieju określa jego organizator ;) A kto powiedział ,że takowy/takowi jegomość/jegomoście  nie może/mogą dozwolić kart promo ? :D

pretorianstalker:
Teoretycznie ustala je organizator ;) Może on dodać zasady opcjonalne itp, ale podstawowe zasady turniejowe pozostają niezmienione, gdyż może dochodzić do nadużyć - ktoś pozwoli na granie częscią kart zakazanych bo np takie akurat ma, a inne pozostaną zakazane bo ich nie ma :P Co więcej, jak pozowoli się grać pewnymi kartami to wszystkie talie będą takie same.

Atticus:
Jasne . Ale może też nie zmieniać zasad poza dozwoleniem kart promo . :mrgreen:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej