Pozostałe > Propozycje, sugestie, błędy

Zmiany na forum

(1/10) > >>

Nicodemus:
Na forum wprowadziłem kilka zmian
1. Aktualizacja skryptu do najnowszej wersji
2. Zabezpieczenie przed botami które teraz muszą przejść
    -autoryzację e-mail
    -poprawne odczytanie tekstu z obrazka
    -odpowiedzenie na jedno proste dla ludzi pytanie ;)
    -odczytanie tekstu z obrazka przy każdym z 5 pierwszych postów
3. W waszym profilu pojawiła się opcja gadu gadu (właściwie to wróciła) dzięki niej wyświetlać się będzie pod avatarem wasz status
4. Po aktualizacji nastąpiła zmiana wyglądu - stary nie był już kompatybilny
5. Na forum naprawiłem też masę błędów
6 Moderatorzy otrzymują większe uprawnienia

PS. Nadal pracuję więc wygląd i opcje będą się sukcesywnie zmieniały. Dzisiaj jak widać po godzinie już nie dałem rady dalej grzebać w kodzie ;)

Za wszystkie sugestie które znajdą się mam nadzieje poniżej tego postu dziękuję  8)

Muleq:
Ale sie pozmieniało. Zrobiło sie trochę falloutowo ;). Mimo to wciąz mi sie podoba. Może dzieki zmianom tacy idioci jak ten ostatni od viagry nie bedą nam zaśmiecac Forum.

Nicodemus:
kolejna "stara nowość" na forum - pod avatarami wyświetlają się znowu miasta oraz data rejestracji na forum

Nekro:
W związku z zmianami jakich dokonał Niko (głębokie ukłony) proszę wszystkich użytkowników o jednorazowe zalogowanie i wylogowanie z forum. Dodatkowo proszę o uzupełnienie swojego miejsca pobytu i nr gg (profil forum) z potwierdzeniem zachowaj zmiany. Sprawdźcie też czy macie wyświetlaną prawidłową godzinę i datę na górze po prawej - jeśli nie to opcje wyglądu można zaktualizować czas poprzez wybranie - wykryj automatycznie - zachowaj zmiany.

Muleq:
A ja mam kilka pytań.
1. Czy bedzie wyświetlana lista ostatnich postów tak jak to było poprzednio. Bardzo ułatwiało to szybka orientację w poruszanych wątkach.
2. Po zmianach ostatni post wyświetla sie u góry e nie u dołu strony. Można to zmienić?

Na razie tyle. Jak cos zauważe to jeszcze napisze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej