Kwietnia 26, 2024, 08:59:13 pm
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011  (Przeczytany 20476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 17, 2011, 02:58:55 pm »

No i po turnieju. Ostatecznie grało nas 10 osób. ( Qlig i Młody shame on You  >:( ) Mimo że frekwencja nie dopisała to rozegraliśmy więcej gier niż jakby było nas 16 osób ;). Ku mojemu zaskoczeniu więszkość tali oparta była na wojownikach korporacyjnych. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Lapson, który nie dość że zrobił ponad 150 kartową talię na wilczej kawalerii, sierżantach itp to jeszcze nie przegrał żadnego pojedynku i bezapelacyjnie wygrał turniej! Moja talia zaskoczyła więszkość ale najbardziej to chyba mnie ;). Nie dość że po raz pierwszy zrobiłem talię na Placówce to jeszcze dorzuciłem Przerażające znaki, które robiły chyba wiecej zamieszania w moich szykach niż przeciwnika ;D. Mimo to zakończyłem turniej na 4 miejscu z bilansem 6:3. Szczegóły tali opowiem przy jej opisywaniu. Nalezy również odnotowac udział nowego gracza Kruka. Był to jego pierwszy i mam nadzieje nie ostatni turniej. Kraków powoli staje sie Mekką Doomtroopera na Świecie ;D.  Po turnieju rozegraliśmy jeszcze drafta, którego ponoc wygrałem choć dowiedziałem się o tym juz po fakcie ;). Tym razem raczej nie było spektakularnych zagrań w stylu Furia z Nazgarothem. Jedynie Nekro który trafił Nicodemusa mógł być zadowolony. ( apropos Nico Ty też shame ;) ). Generalnie turniej udany i już myśle o kolejnej edycji!   
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2011, 03:08:42 pm wysłana przez Muleq »
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 17, 2011, 03:28:12 pm »

Turniej zaiste udany, pomimo względnie niskiej frekwencji. Wielki szacun dla naszego nowego kolegi Kruka, który przyszedł na turniej, z swoją oldschoolową talią. Tak jak pisałem, nie dawałem sobie większych szans żeby na MuleqKon przyjść. Na szczęście w ostatniej chwili przyszły zmiany w grafiku :).
Co do tali turniejowych to były naprawdę ciekawe. Gdybym miał typować to na pewno na uznanie zasługują Lapson i Woytek ze swoją talią na archaniołach w ikarach.
Jeżeli chodzi o moją talię to postawiłem na coś oryginalnego. Szczerze to nie dawałem sobie jakiś większych szans na pudło, przyszedłem raczej sprawdzić swój pomysł z innymi taliami turniejowymi. Wyszło bardzo średnio, ale ostatecznie nie najgorzej (w dwuch przypadkach byłem o mały włos żeby wygrać). Turniej zakończyłem z wynikiem 3 wygranych i 6 przegranych. Chciałbym również podziękować Quligowi, i Wojtkowi za pożyczenie "ostrzałek wibracyjnych" :D. Lapson czekamy na szczegółowy spis twojej talii.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2011, 03:39:50 pm wysłana przez necrobutcher »
Zapisane
Non Serviam !

Lechu

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 17, 2011, 04:31:47 pm »

Fajny turniej!
Niestety nie znalazlem czasu by zrealizowac moj pomysl na talie na statkach, wiec zlozylem "na szybko" 60tke, ktora miala byc dobra na wszystko. Zaleta 60tek (w miare rozsadnie zlozonych) jest, moim zdaniem, to, ze w 8 pojedynkach na 9 gracz ma w miare dobre dojscie. Niestety ta jedna gra, w ktorej mialem kiepski start (szczescia w dolnej czesci talii, a na reku wojownik o w=12) to gra z Lapsonem. Juz tak to jest, ze jak z nim gram to mi karta nie idzie, a ona ma zawsze wielkiego farta - przewaznie mimo przeciwnosci losu udawalo mi sie wygrywac, tym razem bylo inaczej  ;)  ;)  ;). Szczegoly gier itp opisze w dziale z taliami.

Draft fatalny - Skoq rozniosl nas (mnie i Preta) bez dwoch zdan.

@Skoq - przypomnij mi o dlugu przy nastepny spotkaniu.
@Pret - mam nadzieje, ze wsiadles do tego pociagu. ja zszedlem Ci powiedziec, ze stoi na 3. peronie, ale juz Cie nie znalazlem.
Zapisane

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 17, 2011, 06:38:13 pm »

Muleq czy to prawda jest, że grałeś znienawidzioną przez siebie placówką??  ;D
Zapisane

pretorianstalker

  • Administrator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 5483
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 17, 2011, 06:42:17 pm »

Cytuj
@Pret - mam nadzieje, ze wsiadles do tego pociagu. ja zszedlem Ci powiedziec, ze stoi na 3. peronie, ale juz Cie nie znalazlem.

Wróciłem się zaraz i wsiadłem bo podjechał na peron 4. :) Nie zdążyłem się tylko pożegnać bo gdzieś mi zniknąłeś ;) Ale skoro jestem w domu to widocznie wsiadłem w to co trzeba...
Zapisane
-Odmień "archiwum".
-No daj spokój.
-Odmień, no...
-Weź się tato.

necrobutcher

  • ****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 621
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 17, 2011, 06:46:51 pm »

Prawda prawda. Muleq odstąpił od swoich żelaznych zasad.
Zapisane
Non Serviam !

Muleq

  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 1965
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 17, 2011, 07:29:04 pm »

Też sie sobie dziwię. Na usprawiedliwienie moga tylko powiedziec że wojownicy przynajmniej uzbrojeni byli w nekroczołgi i hellblastery ;).
Zapisane
Konfederacja - 6,81% - WRESZCIE!! :)

Kati

  • ***
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 17, 2011, 08:52:49 pm »

Hańba!!!     ;D 
Zapisane

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 18, 2011, 01:04:50 pm »

Dla mnie turniej dzielił się na dwie części:
- pierwsza gdzie wszystko było ok
- druga gdy znikałem tam gdzie królowie chadzają (dobiła mnie sałatka z biedronki) ;D

Najciekawiej wspominam walkę z Mulqiem gdzie z wygrana różnie mogło być. Na butcherze udało się wziąć udany rewanż za ostatni turniej w którym mnie zamęczył jak teraz Lapson ;D Ze Skoqiem i Lechem już nie miałem serca do gry dyż czułem rosnące, wewnętrzne napięcie ;D :o (oczywiście ich zwycięstwa jak najbardziej zasłużone). Talia Kuka tak mnie zaskoczyła jak zobaczyłem karabin plazmowy itp. że długo nie mogłem wyjść z szoku, poza tym kisiłem się na ręce z dużą ilością zakłócaczy bo on chyba nie grał specjalami :D

Pawłowi znowu się podobało mimo iż przegrał wszystko - sądzę iż będzie już stałym trzecim graczem z Brzegu. 8) Lapson sorry że ci nie dałem tego tekrona ale wszystkie karty jakie udaje nam się zdobyć  lecą do kolekcji Pawła (stąd też nasze zakupy u Mulqa na drafta które zagramy u siebie). Skoq-u dzięki za karty które mu podarowałeś (jeśli ktoś jeszcze rzucił jakimiś to też dzięki ;)). Na następnych turniejach jak po drafcie komuś coś zostanie to... wiecie komu można dać.
Zapisane

Kruk

  • *
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 18, 2011, 06:09:19 pm »

Turniej uważam za bardzo fajny, mimo że do tej pory mam siniaki po laniu, jakie dostałem od Lapsona. Tak jednak bywa i trzeba być twardym nie miętkim  :D Przy kliku innych rozgrywkach też się zdziwiłem np. jak Necrobutcher w drugiej turze miał już u siebie trzy biogiganty.  :o Karty najlepiej poukładały mi się w grze z Pawłem (jedyna rozgrywka, jaką wygrałem) i to do tego stopnia, że kiedy pomyślałem „teraz przydałaby mi się taka karta” to zaraz ją dociągałem. Sytuacja odwróciła mi się po chwili, gdy usiadłem do stołu z Lechem. Miałem jednego wojownika i duuuuużo ekwipunku. Z wojownikiem Lechu poradził sobie szybko i w ten sposób moje możliwości ofensywne zostały … z lekka ograniczone. Po kilku turach stał się istny cud – dociągnąłem zbrojownie. Jak Lechu zobaczył, że zrzucam od razu na nią pięć kart to spytał „… ale pamiętasz, że tam idzie tylko ekwipunek?” Powiedziałem, że pamiętam, a on w zamian rzucił wiek katastrof. Na dobrą sprawę był to już ostatni kopniak w tyłek, bo na tym etapie mecz był już dawno przegrany. Z nekro grało się fajnie, bo nie udało mu się ukryć jak bardzo jest zdziwiony widząc moją talię (owszem, mam specjale w talii, ale pewnie były tam gdzie moi wojownicy przy meczu z Lechem).
I to tyle z ciekawszych rzeczy. A co do pojawiania się na kolejnych turniejach to owszem, mam taki plan.
P.S.
Wiem, że moja talia jest oldschoolowa (ależ to ładny eufemizm), nie musicie powtarzać mi tego po raz setny  ;)
Zapisane

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 20, 2011, 09:15:56 pm »

Dla mnie też turniej wypadł super mimo frekwencji... Zrobiłem talię "for fun" a trzecie miejsce udało się zająć, więc nie mogę być niezadowolony  ;) Oby następne Mulqony nastąpiły!
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Skoq

  • phpBB Moderatorzy
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2819
  • Przeszywające Spojrzenie Szeryfa:)
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 04, 2011, 09:33:41 pm »

Wynik turnieju:

1   Lapson
2   Lechu
3   Skoq
4   Muleq
5   Nekro
6   Wojtek
7   Pretorianstalker
8   Necrobutcher
9   Kruk
10   Paweł

Dokładne wyniki wyślę Nekro do upublicznienia ;) Zrobił ktoś jakieś zdjęcie???  ;)
Zapisane
Berta Builder v 8.7 :D

Nekro

  • phpBB Moderator
  • *****
  • Offline Offline
  • Wiadomości: 2071
  • Coś W Dowolnej?
    • Zobacz profil
Odp: Mulqon 2ed - Kraków, 16-17 IV 2011
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 07, 2011, 07:31:02 pm »

http://chomikuj.pl/nekromagus -> MuleqKon 2011 (Kraków)

Na portalu parę rzeczy też dodałem jak zwykle.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry