Zasady gry > Karty

Karnofag

<< < (2/5) > >>

necrobutcher:
Jak dla mnie ok. Zapis na karcie mówi wyraźnie, że jak nie ma rannych to Karnofag ginie z głodu ;)

pretorianstalker:
Ranny Karnofag faktycznie nie będzie discardowany ale za to zostanie zabity przez samego siebie - na jedno wyjdzie.

Lechu:

--- Cytat: pretorianstalker w Grudnia 29, 2011, 11:12:35 am ---Ranny Karnofag faktycznie nie będzie discardowany ale za to zostanie zabity przez samego siebie - na jedno wyjdzie.

--- Koniec cytatu ---

Do dnia dzisiejszego byłem pewny, że Karnofag musi kogoś zjeść czyli jeżeli w grze jest tylko jeden ranny wojownik - właśnie Karnofag - to musi się zjeść sam. Skoq twierdził (powołując się przy tym na FAQ Wintera), że jest to opcjonalne, tzn, że jeśli gracz chce to Karnofag je, ale może nie jeść i nie jest odrzucany jeśli w grze jest ktoś ranny. Okazuje się, że Winter rzeczywiście tak napisał. Co Wy na to?

Skoq:
Cytat:
"KARNOPHAGE (WZ)

When do I check to see if the KARNOPHAGE is discarded due to no wounded warriors in play?
During each of your Discard phases.

Do I have to discard wounded warriors with my KARNOPHAGE?
No. It is always optional.

May I discard my own wounded warriors with my KARNOPHAGE?
Yes.

If the only wounded warrior in play is a NEPHARITE, is the KARNOPHAGE discarded?
No."

pretorianstalker:
Karta moim zdaniem mówi coś innego :) 'Will automatically kill' does'nt really sound like 'may automatically kill' ;) Jak dla mnie bez erraty to sytuacja jak ze Szczęściem wojownika. Automatycznie zbaije nie brzmi jak coś na co możemy wpływać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej